Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.210
Cevap
39
Favori
316.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca bugün benim temsilciye gösterdim ekranı. Lastik Basınç bilgilerinin olmamasına hayret etti. Kesinlikle olması gerekti denildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum size . Gerçi daha önce incelediğim 5.20 i araçta navigasyon yoktu ana en azından pozisyonlar satın aldığınızda geri görüş kamerası vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: extraordinariuss

beyaz renk çok güzel de, bakımı bıktırıyor artık insanı. karamelize bir ton var mı seçilen renklerde?

Bakımı en kolay renk gümüş gri. Ondan sonra beyaz gelir. Sonra da diğerleri.

• Siz aracı Ankara'dan almıştınız değilmi

• xscorp X kullanıcısına yanıt
    Adana arpelden.

• ogretmenht O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben Ankara opisten aldım benim araçtada olacacağını sanmıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

quote:

Orijinalden alıntı: extraordinariuss

beyaz renk çok güzel de, bakımı bıktırıyor artık insanı. karamelize bir ton var mı seçilen renklerde?

Bakımı en kolay renk gümüş gri. Ondan sonra beyaz gelir. Sonra da diğerleri.

ben epey sıkıntı yaşıyorum beyaz renk arabamda, üzerine kuş pislese işaret gibi kalıyor, ağaçlardan yapışkan polen gibi birşeyler damladığında resmen kamuflajlı bir arabaya dönüştü çıkarana kadar akla karayı seçtim, denemediğim kimyasal kalmadı, havadaki kirliliğe bağlı olarak kömür parçacıkları yapıyor bazen, arabayı yıkatsam bile beyazdan ziyade hafif krem rengine dönüyor vb. sıkıntılar yaşamaktayım. bundan sonraki seçimim gri tonları veya karamelize kahverengi olacaktır.

• Bugün klima güncellemesi yaptırdım. Servistekiler bile bilmiyor neyin değiştiğini. Sanki biraz daha iyi ısıtıyor gibi geldi klima şaka tabi. Hiçbir değişiklik yok bence. Arkadaşlar bu SYNC tuşu ne işe yarıyor. Bir defa basiyorum kırmızı ışık yanıyor tuştaki. Sonra basıyorum kapanmıyor. Nedir bu.?

• Gördüğüm kadarı ile her rengin kendine göre sıkıntısı var nede olsa hepsi bir şekilde bizi çileden çıkartacak :) en güzeli arabalarımızın keyfini çıkartmak

• extraordinariuss kullanıcısına yanıt
    Benim araba da beyaz. Arabayı geçen yıkattım arabanın kaportasına resmen zift gibi is yapışmış. Yagmurla bu is daha da katılaşmıştı. Evet kuş pisliği sinek ölüsü kötü duruyor. Yine de birçok renge göre iyi. Koyu renkler ileriki yıllarda daha çok sıkıntı çıkarıyor. Gümüş gri de yeni insigniaya çok yakışıyor.

Hocam sync özellikle Sony cihazlarda çeşitli ses görüntü gibi veri aktarımı yada ses özellikleri olarak kullanılırdı insigniada neden var Bilmiyorum ama belki USB ile cihaz baglayınca bir ile yarıyordur

SYNC tusu basıldıgında altındakı kırmızı ısıgın yanmasını saglıyo :) :) saka bi yana bu tus hocam sag ve sol bolgelerın aynı sıcaklıkta olmasını saglıyo yani senkronize edıyo
    sofor kendı ısısını dusurdugu zaman ya da yukselttigi,es zamanlı olarak surucu tarafı da aynı ayara sahip oluyor
  • oguzceng O kullanıcısına yanıt
    Bende tuş ile ilgili amma isabetli yorum yapmışım :))) bilgilendirme için teşekkürler

• ön camda rezistans varmı yani Ford ve volvo daki ön Cam ısıtma var mı???

• Klima güncellemesi yaptırmıştım takip edenler bilir , bugun klimayı açıyorum , fan kuvvetini değiştiriyorum ısıyı değiştiriyorum ama ekranda A/C off yazıyor ve yaptığım işlemlerin hiçbiri gözükmüyordu , A/C off tan başka hiç bir sembol ,ibare yoktu . Sonra parkettim aracım 2-3 saat sonra döndüm düzelmişti
  • Arabayi park edip stop edince egzozdan citirtilar geliyor. Sizde de var mi?

• quote:

Arabayi park edip stop edince egzozdan citirtilar geliyor. Sizde de var mi?

Egzozdan değil ,disklerden , soğutmalı olduğu için
  • Benim focus sogutmali degil miydi? Ondan boyle gayipten sesler gelmezdi pek.

• quote:

Benim araba da beyaz. Arabayı geçen yıkattım arabanın kaportasına resmen zift gibi is yapışmış. Yagmurla bu is daha da katılaşmıştı. Evet kuş pisliği sinek ölüsü kötü duruyor. Yine de birçok renge göre iyi. Koyu renkler ileriki yıllarda daha çok sıkıntı çıkarıyor. Gümüş gri de yeni insigniaya çok yakışıyor.

hocam sen boşver en iyisi beyaz.siyah ve beyaz asla eskimez.siyah astra j kullanmış biri olarak söylüyorum siyah bakımı çok zor anında toz çamur.birde karşıdan bakınca alacalı duruyordu.
  • quote:

Arabayi park edip stop edince egzozdan citirtilar geliyor. Sizde de var mi?

aynen hocam aracın altından çat çut ediyor.komşuda antara var ondada aynı oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.