Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.210
Cevap
39
Favori
316.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atayalp

31 ekim tarihinde yeni insignia 1.6 sidi cosmo active select beyaz teslim aldım.dehşet karizma ve çok seri.daha once astra sport vardı ondan çok daha hızlı.adapazarı ekin otodan.

Hocam biraz daha detaydan bahsederseniz cok memnun oluruz. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

31 ekim tarihinde yeni insignia 1.6 sidi cosmo active select beyaz teslim aldım.dehşet karizma ve çok seri.daha once astra sport vardı ondan çok daha hızlı.adapazarı ekin otodan.

ne kadara maloldu sorabilirmiyim. vergii ne kadar.
  • şu an eski model insignialara bile uzaydan gelmiş gibi bakıyolar,hala eskimedi eski modeli ve karizması,hele ki yeni insignia yollara düşsün kim bilir ne gözlerle bakılacak,herkeste bir Wolsvagen passat çılgınlığıdır gidiyor,kasası zaten görsel anlamda çok soğuk geliyor bana,hatta önceki yazılarımı bulursanız anılarımı paylaştım Wv ile ilgili,arkadaş ve çevre söylemlere bakarak az kaldı Wv alacaktım,taa ki Wv test sürüşü yapana kadar,tam bir hüsran,ozamanlar ulan dedim Wv de bukadar kötü bi yalıtım varsa opel insignia yerlerdedir diye düşürünürken,1.5 sene önce falan insignia test sürüşü yapmıştım,ozamanlar bütçeyi oluşturamadım alamamıştım ,şimdi inş yeni insignia alıcam ALLAHIN izniyle,diğer araba firmalarına uğramadan direk opel bayisine gittim ve karar verdim cosmoda,inşallah bu yıl için almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abiş -- 3 Kasım 2013; 12:35:27 >
  • Abiş A kullanıcısına yanıt
    Tasarımda vw hiçbir şekilde yarışamaz opelle çok uçuk modern tasarımları var kesinlikle ama yalıtım filan konusunda bende çok düşündüm yeni insignia test i herşey i değiştirecek artık yanlız dizel motor işini çok geri plana atıyor bence

• 83250 DEN 79 A İNDİLER.BU ARABA PARASINI HAKEDİYOR.PASSATIN DÜZ MODELİ PARASINA KARİZMA VE ÇOK GÜÇLÜ BİR ARAÇ.PASSAT İNSİGNİANIN YANINDA OYUNCAK GİBİ KALDI KOMŞUDA VAR PASSAT.TAVSİYE EDERİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahimavci

Tasarımda vw hiçbir şekilde yarışamaz opelle çok uçuk modern tasarımları var kesinlikle ama yalıtım filan konusunda bende çok düşündüm yeni insignia test i herşey i değiştirecek artık yanlız dizel motor işini çok geri plana atıyor bence

Arkadaşın biri diğer başlıkta yorum yapmış. Belki görmüşsünüzdür.

Yeni insignia 1.6 170 hp sidi motorlu ve otomatik sanzimanli araci dun test ettim ve tek kelimeyle harika bir otomobil oldugunu söylemek istiyorum. Dış Görünüm olarak, performans olarak yalitim ve konfor olarak harika. Yere çok saglam basiyor ve insana inanilmaz guven veriyor. Motor sesini iceri almadigi icin 130la giderken 60la falan gidiyorum zannediyorsunuz. Otomobildeki ara hizlanmalar cok iyi. Motoru ben yeniyim diyor.. inanin 3 serisi bmw ve c180 i aratmyacak bir arac. Ilk defa bir opeli bu kadar begendim..

• DAHA ONCE ASTRA 1.4 SPORT AT VARDI O DA GÜÇLÜYDÜ 140 HP.AMA BU TAMAMEN DEĞİŞİK BİR MOTOR GAZ TEPKİMELERİ ÇOK İYİ.RESMEN KOLTUĞA YAPIŞIYOSUNUZ.BEN EXTRA EKLETMEDİM AMA STANDARTINDA OLAN 18 İNÇ POTENZALI JANTLAR VE AFL YETİYOR.ALACAK OLAN ARKADAŞLAR BEYAZ ALIN DDERİM.
  • quote:

DAHA ONCE ASTRA 1.4 SPORT AT VARDI O DA GÜÇLÜYDÜ 140 HP.AMA BU TAMAMEN DEĞİŞİK BİR MOTOR GAZ TEPKİMELERİ ÇOK İYİ.RESMEN KOLTUĞA YAPIŞIYOSUNUZ.BEN EXTRA EKLETMEDİM AMA STANDARTINDA OLAN 18 İNÇ POTENZALI JANTLAR VE AFL YETİYOR.ALACAK OLAN ARKADAŞLAR BEYAZ ALIN DDERİM.

Aracı şu an teslim aldınız ve kullanıyorsunuz, mütabık mıyız?
  • YALNIZ EL KİTABINDA ARAÇLA İLGİLİ BİRŞEY YOK.DAHA BASILMAMIŞ BEN KENDİMCE BİRAZ OĞRENDİM.DAHA ONCE OPEL KULLANMAYANLAR ALIŞMAKTA ZORLANIR.YANDAN VE ARKADAN JAGUARA BENZİYOR BİRAZ.YENİ 5 SERİSİNİDE ANDIRIYOR.AMA TÜM GOZLER ÜSTÜNÜZDE OLACAK EMİN OLUN.
  • metomurti M kullanıcısına yanıt
    EVET PERŞEMBE ALDIM DAHA 91 KMDE.
  • ben manuel alcam,zaten trafik yok düzcede,senede 10 bin km yol anca yapıyorum,1.6 nın dizeli çıksaydı bile almazdım,bıktım dizel araçtan,yıllardır dizel araç kullanıyorum,dizel motorun sesine uyuz olyorum artık,dizelin litre fiyatı 4.45tl,benzinin 4.75 tl ne anladım bu işten,devlet dizele yüklendikçe yükleniyo,utandıkları için aradaki farkı 30 kuruşta tutuyo bu devlet,zaten biraz zaman geçsin aradaki fark 10 kuruşa inmezse şaşırmayın.Neyse hayırlısı bakalım
  • quote:

YALNIZ EL KİTABINDA ARAÇLA İLGİLİ BİRŞEY YOK.DAHA BASILMAMIŞ BEN KENDİMCE BİRAZ OĞRENDİM.DAHA ONCE OPEL KULLANMAYANLAR ALIŞMAKTA ZORLANIR.YANDAN VE ARKADAN JAGUARA BENZİYOR BİRAZ.YENİ 5 SERİSİNİDE ANDIRIYOR.AMA TÜM GOZLER ÜSTÜNÜZDE OLACAK EMİN OLUN.

nazarlık tak kocaman :D ben de beyaz düşünüyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: metomurti

quote:

Orijinalden alıntı: rahimavci

Arkadaşın biri diğer başlıkta yorum yapmış. Belki görmüşsünüzdür.

Yeni insignia 1.6 170 hp sidi motorlu ve otomatik sanzimanli araci dun test ettim ve tek kelimeyle harika bir otomobil oldugunu söylemek istiyorum. Dış Görünüm olarak, performans olarak yalitim ve konfor olarak harika. Yere çok saglam basiyor ve insana inanilmaz guven veriyor. Motor sesini iceri almadigi icin 130la giderken 60la falan gidiyorum zannediyorsunuz. Otomobildeki ara hizlanmalar cok iyi. Motoru ben yeniyim diyor.. inanin 3 serisi bmw ve c180 i aratmyacak bir arac. Ilk defa bir opeli bu kadar begendim..

Alıntıları Göster
    videolu test sürüşlerde bile süspansiyonlarını ve ses yalıtımını öve öve biteremiyolar.çok hoş bi turbo sesi varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abiş -- 3 Kasım 2013; 16:40:32 >

• ZATEN OPELİN TURBOLARI GENELDE BİRAZ BAĞIRIR.
  • quote:

EVET PERŞEMBE ALDIM DAHA 91 KMDE.

bi sorum olacak,ilavesiz ses sistemi nasıl?
  • Abiş A kullanıcısına yanıt
    MÜZİKLE ARAM ÇOK YOK HİÇ DENEMEDİM.SANIRIM BOSE EKLETİLEBİLİYOR
  • ARKADASLAR MERHABA BUGUN TOPKAPI ODAK DA ARACI INCELEDIM GAYET GUZEL AMA YOGUNLUKTAN DOLAYI TEST SURUSU YAPAMADIM.. ARACA 83 500 DEN 79 800 INDILER SON BI PAZARLIK ILE 79 200 TL FIYAT VERDILER..EGER MERCEDES ALMAZ ISEM BU ARACI ALABILIRIM..BU ARADA BEN ARACIN COSMOSU ICIN FIYAT ALDIM.
    60000 TL YE YUZDE BIR VADELI KREDI VERIYORLAR.. ARACA NAVI EKLEMEK ISTERSENIZ 3500 TL DIYORLAR AMA BAYI KENDI SISTEMINI GERI GORUS VS DIGERLERI ILE 1600 TL YE MONTAJ LIYIP TESLIM EDIYORMUS.
  • metomurti M kullanıcısına yanıt
    Herkes övüyor da kendi kulağınla duymak gibisi yok

• atayalp A kullanıcısına yanıt
    İçi dışı resime bogun burayı lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Abiş

ben manuel alcam,zaten trafik yok düzcede,senede 10 bin km yol anca yapıyorum,1.6 nın dizeli çıksaydı bile almazdım,bıktım dizel araçtan,yıllardır dizel araç kullanıyorum,dizel motorun sesine uyuz olyorum artık,dizelin litre fiyatı 4.45tl,benzinin 4.75 tl ne anladım bu işten,devlet dizele yüklendikçe yükleniyo,utandıkları için aradaki farkı 30 kuruşta tutuyo bu devlet,zaten biraz zaman geçsin aradaki fark 10 kuruşa inmezse şaşırmayın.Neyse hayırlısı bakalım

Durumumuz ayni gibi. Ben de manuel cosmo dusunuyorum. Ocak - subatta buyuk bi indirim olmazsa Mayis gibi alicam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.