Şimdi Ara

2014 TOYOTA COROLLA 1.33 İLE İLK 1000 KM İZLENİMLERİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
7.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eğer yanlış görmüyorsam çubukla bastırarak sıfırlamalı trip var. 2 önceki aracım şahin'den beri görmemiştim bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

eğer yanlış görmüyorsam çubukla bastırarak sıfırlamalı trip var. 2 önceki aracım şahin'den beri görmemiştim bunu.

benim albea da bile silecek kolundaki yol bilgisyarı tuşundan sıfırlanıyor. son model araçta bu ilginç olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

quote:

eğer yanlış görmüyorsam çubukla bastırarak sıfırlamalı trip var. 2 önceki aracım şahin'den beri görmemiştim bunu.

benim albea da bile silecek kolundaki yol bilgisyarı tuşundan sıfırlanıyor. son model araçta bu ilginç olmuş..

işyerindeki arkadaşımda var. teybinde otomatik kanal arama filan yok dedi. şok oldum. çok berbat bir teybi varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

quote:

Direksiyondaki display tusundan da sifirlanabiliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kaza bela vermesin, güzel inceleme olmuş. Vermiş olduğunuz fikirler için teşekkürler...
  • Yıllar sonra gelen hort :).

Hocam araçtan alma planım var. Konu üzerinden de yeterli zaman geçmiş. Nedir , ne değildir , bu iki yıldaki gözlemlerinizi tekrar anlatabilir misiniz ? Bir tarafta Hyundai bir tarafta Toyota ... Kararsızlık yaşıyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackosman J kullanıcısına yanıt
    hyundai de hangi modeli düşünüyorsunuz.

elantra falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankura

hyundai de hangi modeli düşünüyorsunuz.

elantra falan mı?

Yok hocam , accent blue . Hemen hemen aynı fiyat aralığında idi . O sebepten ...
  • Arkadaşlar bende 2017 ocak teslim Toyota corolla 1.33 makyajlı kasa var, bilgi babında görüşlerimi paylaşayım. Bende 1200 e yaklaştım. Öncelikle Bluetooth telefon görüşmesi ve telefondaki müzikleri radyodan dinleyebilmek çok hoşuma gitti. Hoparlörler güçlü ses çok güzel çıkıyor. Tabi makyajlı kasada twitirda var. Cam düğmeleri ışıklı. Neyse yakıt olarak uzun yolda 120 km hızla gittim araçla. Giderken duble yolda 165 i gördük daha fazla basmaya kendime şoförlüğüme güvenemediğim için çıkmadım zaten o hız doğruda değil ama yol boş ve görüş çok açık olduğu için deneme amaçlı çıktım ve araçtakiler o hıza çıktığımı fark edememişler. Araç güven veriyor gerçekten. Çok ses almıyor anormal bir durum yok bence. Ve 100 kmyi geçkin şehiriçi olmak üzere ortalama 600 kmye yakın bu hızlarla 6.8 l yakıt ortalaması gördüm. 25 km kısa mesafeli yolda yol bilgisayarını sıfırladm 60 la gittim hava sisli idi. Ve 4.8 l gördüm ve resim çektim.

2014 TOYOTA COROLLA 1.33 İLE İLK 1000 KM İZLENİMLERİM

Hyundayin accent blue bence corollayla kıyaslanacak bir araç değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedavalik -- 5 Şubat 2017; 8:11:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bedavalik

Arkadaşlar bende 2017 ocak teslim Toyota corolla 1.33 makyajlı kasa var, bilgi babında görüşlerimi paylaşayım. Bende 1200 e yaklaştım. Öncelikle Bluetooth telefon görüşmesi ve telefondaki müzikleri radyodan dinleyebilmek çok hoşuma gitti. Hoparlörler güçlü ses çok güzel çıkıyor. Tabi makyajlı kasada twitirda var. Cam düğmeleri ışıklı. Neyse yakıt olarak uzun yolda 120 km hızla gittim araçla. Giderken duble yolda 165 i gördük daha fazla basmaya kendime şoförlüğüme güvenemediğim için çıkmadım zaten o hız doğruda değil ama yol boş ve görüş çok açık olduğu için deneme amaçlı çıktım ve araçtakiler o hıza çıktığımı fark edememişler. Araç güven veriyor gerçekten. Çok ses almıyor anormal bir durum yok bence. Ve 100 kmyi geçkin şehiriçi olmak üzere ortalama 600 kmye yakın bu hızlarla 6.8 l yakıt ortalaması gördüm. 25 km kısa mesafeli yolda yol bilgisayarını sıfırladm 60 la gittim hava sisli idi. Ve 4.8 l gördüm ve resim çektim.

2014 TOYOTA COROLLA 1.33 İLE İLK 1000 KM İZLENİMLERİM

Hyundayin accent blue bence corollayla kıyaslanacak bir araç değil.

benim araçta aralık 2016 4 bin km yol yaptım ama en düşük 6.4ü gördüm uzun yolda :(

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.