Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.157
Cevap
32
Favori
121.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuxeses

önceliğiniz sinema ise ortamınız müsayit ise o paraya lg pa70g led projeksiyon var bence daha yerinde bir alış veriş olur kullandığım bir cihazdır öneririm bence bir inceleyin derim

Ok ustad tskler inceleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran temizliğini nasıl yapıyorsunuz kurulumdan kalma elemanların el izleri var , fiberle kuru geçiremedim. yapış yapış ekranda kalmış , ne kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Arkadaşlar smart menüye geçince parlaklık % 100 oluyor sanırım. 2 gün önce gece dizi izledim 2 dakika menüde kaldı alt yazı attım neyse diziyi izledim gece sonunda farkettim ki menu yazıları izleri kalmış 2 gün geçti hala duruyor hatta artmış mi ne anlamadım
    Bu menu parlaklığını kısmanın yolu yok mu acaba ?

benim smart menuda da kısık ayarlarda açılıyor.
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Kamera konusunda LG tekelciliğe girişmiş

Hem Logitech'in hem de Skype'ın destek forumlarında takılan kameraları televizyonun tanımadığından yakınmışlar.

LG'ye sorulduğunda LG "yalnızca belirli modeller"in televizyonla çalıştığını söyleyip sıyrılmış işin içinden. Logitech ise şu an için desteklenen tek modelin Logitech TV Cam HD olduğunu söylemiş. Bahsedilen kamera USB'den değil de HDMI aracılığıyla bağlanıyor televizyona. Ancak hem Türkiye'de bulması zor hem de yurtdışı fiyatı 300 dolar! (Amazon'da 126.88 dolar )

Özetle Skype kullanacağım ben diyen için LG AN-VC500'ü almaktan daha uygun bir yol yok mâlesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokomato -- 10 Ağustos 2014; 22:21:56 >

• Benim parlak çok belli.Bunu kısmanın bir yolu yok mu?

Not= Sanırım bir yanlış anlaşılma oldu.Smart menüye girerken parlaklık yok Giriş listesinden serviio ya giriyorum parlaklık çok artıyor %100 olması muhtamel.Dediğim gibi 2 3 dakika kalmasında bile iz yapmış tabi renk yıkama yaptım o geçti ama önlem almak lazım.( Serviio pc deki filmleri tvye internet yolu ile aktarma yapan program )

Not2= Ekranı temizlemek için gözlük bezleri var ama bu dandik plastik gibi olanlardan değil onları kullanıyorum sıvı falan kullanmıyorum gayet temiz ve kuru yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßyİsMaİLCaN -- 10 Ağustos 2014; 22:49:49 >
  • kuru bezle geçiremedim bir sıvı lazım ama ne kullanabileceğimi bilmiyorum.
  • quote:

Benim parlak çok belli.Bunu kısmanın bir yolu yok mu?

Not= Sanırım bir yanlış anlaşılma oldu.Smart menüye girerken parlaklık yok Giriş listesinden serviio ya giriyorum parlaklık çok artıyor %100 olması muhtamel.Dediğim gibi 2 3 dakika kalmasında bile iz yapmış tabi renk yıkama yaptım o geçti ama önlem almak lazım.( Serviio pc deki filmleri tvye internet yolu ile aktarma yapan program )

Not2= Ekranı temizlemek için gözlük bezleri var ama bu dandik plastik gibi olanlardan değil onları kullanıyorum sıvı falan kullanmıyorum gayet temiz ve kuru yapıyor

Dostum acaba nerden renk yikama yapiyoruz ben bulmustum gecen aradim tekrar bulamadim

• vasel kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan ism mod renk yıkama

• quote:

Ayarlardan ism mod renk yıkama

Tesekkur ederimmm

• youtube u mevcut rodaj ekran ayarlarında kullanmanın yolunu bulamadım ?
  • selam arkadaşlar.
    hayırlısı ile on gün sonra düğünüm var. bütün eşyamı aldım allahın izniyle. tek eksiğim televizyon. bütçem belli. 1700-2000 arası bir bütçem var 1 lira daha fazlasına çıkma durumum yok. bu yüzden de çok iyi araştırıp alabileceğim en iyi tv yi almak istiyorum. dikkatimi çeken üç tane model var şu ana kadar.

LG 50LB582V 3d yok smart var
    LG 49LB620V 3d var smart yok
    LG 50PB690V her iki özellik de var

bu açıdan bakınca 50pb690v daha mantıklı geliyor ama bu televizyon malımunuz üzere plazma diğerleri ise LED. Sizce hangisini tercih edeyim? Plazmayı alsam pişman olur muyum? Tek korkum plazmanın ekran parlaması sorunu. Kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim. Parlama sorunu çok oluyor mu? Ayrıca yazdığım LED televizyonlar100 hz. Plazma 600 hz. Bu durum çok büyük bir fark yaratır mı? Lütfen samimi bir şekilde yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahmet55 -- 12 Ağustos 2014; 4:22:34 >

• dahmet55 D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayirli uğurlu olsun bir ömür boyu mutluluklar... bahsettiğiniz TV ler ile bu plazma arasında kalite ve performans olarak çok fark var açik ara 50pb690 alir yani benim tavsiyem plazma yönünde olur evet yansima lede gore gündüzleri biraz daha fazla onuda genelde perdeleri gunuşlikleri çekerek çözüyorsunuz.. Unutmamalinidir ki led TV lerde yansir hatta o da çok isik aliyorsa onda bile karartmaya ihtiyaç duyuluyor... Karar sizin bu konu basligini inceleyin zaten fikriniz oluşacaktir... Seçenekleriniz arasında ben plazma derdim kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: dahmet55

selam arkadaşlar.
    hayırlısı ile on gün sonra düğünüm var. bütün eşyamı aldım allahın izniyle. tek eksiğim televizyon. bütçem belli. 1700-2000 arası bir bütçem var 1 lira daha fazlasına çıkma durumum yok. bu yüzden de çok iyi araştırıp alabileceğim en iyi tv yi almak istiyorum. dikkatimi çeken üç tane model var şu ana kadar.

LG 50LB582V 3d yok smart var
    LG 49LB620V 3d var smart yok
    LG 50PB690V her iki özellik de var

bu açıdan bakınca 50pb690v daha mantıklı geliyor ama bu televizyon malımunuz üzere plazma diğerleri ise LED. Sizce hangisini tercih edeyim? Plazmayı alsam pişman olur muyum? Tek korkum plazmanın ekran parlaması sorunu. Kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim. Parlama sorunu çok oluyor mu? Ayrıca yazdığım LED televizyonlar100 hz. Plazma 600 hz. Bu durum çok büyük bir fark yaratır mı? Lütfen samimi bir şekilde yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Bende evlenicem az kaldi plazmayi aldim kurduttum bence super net iyikide almisim dedim bu paraya yansima tuplu televizyonlara gore daha azdir benim kide tam camin karsisinda perde acik izleniyo bence bir sorunda yok

• Tv yi oyun moduna almak logo yanığına bir önlem olur mu ?

• Hayırlı olsun
  • vasel kullanıcısına yanıt
    eyvallah sağolasın verdiğin bilgi için.
  • Nemli bez kullanın, hiçbir şey olmaz, özel sıvıya gerek yok.
  • Yaklaşık 2 aydır sinema modunda parlaklık ve kontrast "85" de kullanıyorum, şu ana kadar en ufak bir sorun olmadı.

Not: Cartoon Network yasaklı , ne olur ne olmaz.
  • dejavu177 D kullanıcısına yanıt
    Hangi mod ta olursa olsun kontrast ve parlaklık en fazla "85" ve orbiter aktif olmalı.
  • selam,
    arkadaşlar
    smart menüde digiturkplay uygulaması varmıdır, teyit edebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.