Şimdi Ara

2014 KPSS-B Grubu İçin Kurs Önerisi [Kırşehir]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lisans mezunuyum, 2014 yılı KPSS-B grubu için kırşehir ilinde önerebileceğiniz kurslar nelerdir?

Yargı Akademi, İhtiyaç Akademi, Yediiklim Akademi kurslarının sizlerin illerindeki ücretleri nelerdir?

Dün itibariyle ihtiyaç akademi ile görüştüm peşin 900 TL, taksitli 1100 TL fiyat çektiler.

Kurslara fazla verip kazık yemek istemiyorum, lütfen bilgisi ve fikri olanlar yardımlarını esirgemesinler.

Teşekkürler...

• toprağım illa kursa mı gideceksin? bir kaç yayınevinden set alsan kendin evde halledemez misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: collegetunc

toprağım illa kursa mı gideceksin? bir kaç yayınevinden set alsan kendin evde halledemez misin?

Daha önce evde çalışmayı denedim ancak olmuyor. Kursun bana faydalı olacağını düşünüyorum.

İhtiyaç, yediiklim ve yargı ile görüştüm. Fiyatları aynı hemen hemen.

3 kursda matematik seviyesine göre grup yapıyor, ücretsiz video ders izleme olanakları da var yalnız yediiklim 5 kez izleyebilirsin dedi pek anlamayadım. Yargının çoğu hocası ankaradan gelip burda 4 gün kalacaklarmış. Yediiklimin 2 hocası dışarıdan gelecekmiş.

Öğretmen kadrosunu sordum üç kurs da net cevap vermedi.

İnternette yediiklim hakkında pek olumlu yorumlar görmedim, gerçi her kursun seveni de olur sevmeyeni de.

Kafam karışık ama şuan yargıya gitmeyi düşünüyorum.

Siz, hangi kursa gittiniz?

• işin açıkçası ben kursa gitmiyorum gitmeyi de düşünmüyorum toprağım. bu sene öğretmenlik kpss'sine girecem :) (adını da bilmiyorum ne oluyorsa yani bu sene okul bitiyor) ben kendim sana önerdiğim gibi yapmayı düşünüyorum. farklı yayın evlerinden 2 şer tane set alacam okuldan kalan zamanda kendim evde ezber yapayı düşünüyorum. dershaneye/kursa da sadece arada bi denemelere katılmak (kendimi diğer hazırlananlar içerisinde ne durumdayım eksiklerim neler sınav havası yakalamak filan vs.) için ziyaret ederim... :)

ama sen daha önce denemiş ve verim alamamışsan kursa gitmen senin için daha iyi olur. ben kursa gitmediğim için bilmiyorum hangisi daha iyi? kırşehirdeki senin gibi bu sınava girecek arkadaşların varsa onların da fikrni bi al tanıdık hocalar filan varsa dershanelerde (öss, sbs dershanelerinde) onlara sor hocaları tanırlar ona göre sana şuna git buna git derler daha doğru cevaplar alırsın.

Allah yardımcın olsun toprağımın insanı.. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: collegetunc

işin açıkçası ben kursa gitmiyorum gitmeyi de düşünmüyorum toprağım. bu sene öğretmenlik kpss'sine girecem :) (adını da bilmiyorum ne oluyorsa yani bu sene okul bitiyor) ben kendim sana önerdiğim gibi yapmayı düşünüyorum. farklı yayın evlerinden 2 şer tane set alacam okuldan kalan zamanda kendim evde ezber yapayı düşünüyorum. dershaneye/kursa da sadece arada bi denemelere katılmak (kendimi diğer hazırlananlar içerisinde ne durumdayım eksiklerim neler sınav havası yakalamak filan vs.) için ziyaret ederim... :)

ama sen daha önce denemiş ve verim alamamışsan kursa gitmen senin için daha iyi olur. ben kursa gitmediğim için bilmiyorum hangisi daha iyi? kırşehirdeki senin gibi bu sınava girecek arkadaşların varsa onların da fikrni bi al tanıdık hocalar filan varsa dershanelerde (öss, sbs dershanelerinde) onlara sor hocaları tanırlar ona göre sana şuna git buna git derler daha doğru cevaplar alırsın.

Allah yardımcın olsun toprağımın insanı.. ;)

Eyvallah, toprağım.

Cumartesi sabah KPSS-B Grubu GK-GY ye, cumartesi öğleden sonra da ÖABT ye gireceksin sanırım.

Cümlemizin yardımcısı olsun, amin... İnşallah atanırsın

• eyvallah toprağım Allah kalbine göre versin, inşallah sen de ben de atanırız.. Başarılar dilerim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.