Şimdi Ara

2014 KLAVUZU YAYINLANDI ( tercihler bu kılavuza göre yapılacak ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
6
Favori
7.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiçbir mesleğin garantisi kalmaz orta vadede. sevdiğiniz mesleği seçin onun için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıpta gelecek var diyenler sağlık bakanımızın yunan politikasına baksın bir.

• Tıpı seviyorum ki :D
    Ama patolojiyi seviyorum daha çok. Anatomi falan biraz ürkütüyor
  • Rancodiey R kullanıcısına yanıt
    dersleri takıntı yapma. en sevmediğin dersi bile atlatıyosun bi şekilde. tıp da çok zor değil.sadece düzenli çalışma gerek. gerisi kolay.

• Teşekkür ederim hocam, bir sorum daha olacak

İ.Katip Çelebi, Trakya, Balıkesir, Sakarya, Ç.18Mart, Aydın, Konya(Meram), Manisa üniversitelerini tercih listesinde nasıl sıralardınız?
    Nedenleriyle birlikte söylerseniz çok sevinirim
    balıkesiri yazma. çok kötü tıp fakültesi. diğerlerini de evine yakınlığa göre sırala. çok fark yok aralarında.

• Neden kötü hocam?

8700 sıralama ile 11600'lük Trakya'yı yazsam yanlış olur mu? Nedense orayı istiyorum. Ama Sakarya'yı öne yaz diyor bizimkiler, sadece puanına bakarak.
    Sizce ne yapayım?
    balıkesirde hoca yok. hocaların çoğu fen edebiyattan vs toplama.

trakya köklü bi üniversite. puanlara çok takılma yazık olir diye. evine yakın olması daha önemli. sakarya daha yeni bi üniversite. puanın yüksek olmasının sebebi 2 sene önce öğrencileri kocaelide okuyodu. sonradan ayrıldılar. ondan yüksek.

• Trakya'yı başa yazıyorum o zaman?
    ÇOMÜ konusunda da kararsızım, ikisi de eve yakın da ÇOMÜ'ye çoook zor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum. Ama tus başarısı %50ymiş. Bu bağlamda cidden zorladıklarını düşünüyorum, doğru mudur? Trakyayı mı Çanakkaleyi mi başa yazayım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rancodiey

Trakya'yı başa yazıyorum o zaman?
    ÇOMÜ konusunda da kararsızım, ikisi de eve yakın da ÇOMÜ'ye çoook zor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum. Ama tus başarısı %50ymiş. Bu bağlamda cidden zorladıklarını düşünüyorum, doğru mudur? Trakyayı mı Çanakkaleyi mi başa yazayım sizce?

o kısmına ailenle karar ver. sadece okulu değil kalacak yer,şehir vs bunları da konuşun.

• Bunu konuşmuştuk, ikisinde de kalacak yer sıkıntısı yok, tek kriter eğitimin kalitesi ve kısmen kolaylığı kaldı
  • Beyler ben de bi soru sarayim:
    1. Tercihim akdeniz tip olacak
    2. Ve 3. Ye ispartayi mi Denizliyi mi yazayim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rancodiey

Bunu konuşmuştuk, ikisinde de kalacak yer sıkıntısı yok, tek kriter eğitimin kalitesi ve kısmen kolaylığı kaldı

o zaman facebook gruplarına bak. mesela trakya tıp 2013 girişliler diye gruplar oluyo. orda okuyan öğrencilere sor zorluk kısımlarını

• Peki hocam teşekkür ederim
  • arkadaşlar artık özetlersek 250 ila 400 kişi bir gerileme olacak hayırlısı olsun hepimiz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslatbulut

arkadaşlar artık özetlersek 250 ila 400 kişi bir gerileme olacak hayırlısı olsun hepimiz için

aynen öyle durumlar onu gösteriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslatbulut

arkadaşlar artık özetlersek 250 ila 400 kişi bir gerileme olacak hayırlısı olsun hepimiz için

500 olsa benim iş tamam
  • vuslatbulut kullanıcısına yanıt
    inşallah dedğin gibi olur
  • Beyler bu tip siralamalarinda olacak değisiklik 10k civarindaki muhendislikleride etkilermi itu makina istiyorum sinirdayim

• quote:

Orijinalden alıntı: DaftPunky

Beyler bu tip siralamalarinda olacak değisiklik 10k civarindaki muhendislikleride etkilermi itu makina istiyorum sinirdayim

olabilir açılan bölümler olursa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.