Şimdi Ara

2014 KLAVUZU YAYINLANDI ( tercihler bu kılavuza göre yapılacak ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
6
Favori
7.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

quote:

Orijinalden alıntı: vuslatbulut

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: subardagi

Mesela gelmeyecegini bile bile ust siraya capa ceerrahpasa giibi bikac universite yazip esas gelcegini düşündüğünüzü 5. Yada 6. Siraya koymamin zarari oluyormu bana tercihhimin tuttmama olasiligi olur mu

hiçbir zararı olmaz zaten diğerleri gelmediğinde 5 ve 6 ya yazdığın tercihler 1.tercihinmiş gibi değerlendirilip sıradan devam eder basit mantık yani ama o gelmez diye yazdıklarının da az da olsa gelme ihtimali var tabi

Hocam ts2 siralamam 61940 puan 342 tsrih istiyorum edirne en son 78200 ile almis mugla ise 74200 gelme ihtimali nedir salim beyin kilavuzuna gore tarih siralamari genel anlamda dusmus ve bu benim acayip isime gelir sen ne dersin

Yüksek bir ihtimallae gelir dostum

Sagol hocam bende aynen oyle dusunuyordum da ne kadar cok fikir o kadar iyi peki bir sey daha danisayim simdi ben trakyayi istiyorum diyelim 78200 siralamasi bunu once yazsam muglayida bundan sonra olu bir tercihmi olur hani hep yuksekten baslayim diyorlar ya ben karisik yapsam ne olur ?

karışık yaptığında sıkıntı olabilir dostum dediğin gibi bazı faktörler tercih yaparken göz önünde bulundurulmalı ama ölü tercih olayı da bi gerçek ama yinede kendin bilirsin karışık yapma derim ama ben

Sagolasin hocam simdi napsam bilemedim ben edirneyi istiyordum ama edirneye gelene kadar cok universite var edirnenin siralamasi benim siralamamdan 15 bin kusur dusuk ondan onceki yer gelirse gidicez mecbur desene :)

umarım hayırlısı olur hepimiz için bende Sivası çok istiyorum bakalım

• Arkadaşlar ftr YGS den alan üniversitelerde kontejyanlar ne olmuş artma azalma kapanma falan varmı sizce ftr sıralaması ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: subardagi

Mesela gelmeyecegini bile bile ust siraya capa ceerrahpasa giibi bikac universite yazip esas gelcegini düşündüğünüzü 5. Yada 6. Siraya koymamin zarari oluyormu bana tercihhimin tuttmama olasiligi olur mu

hiçbir zararı olmaz zaten diğerleri gelmediğinde 5 ve 6 ya yazdığın tercihler 1.tercihinmiş gibi değerlendirilip sıradan devam eder basit mantık yani ama o gelmez diye yazdıklarının da az da olsa gelme ihtimali var tabi

Hocam ts2 siralamam 61940 puan 342 tsrih istiyorum edirne en son 78200 ile almis mugla ise 74200 gelme ihtimali nedir salim beyin kilavuzuna gore tarih siralamari genel anlamda dusmus ve bu benim acayip isime gelir sen ne dersin

Yüksek bir ihtimallae gelir dostum

Sagol hocam bende aynen oyle dusunuyordum da ne kadar cok fikir o kadar iyi peki bir sey daha danisayim simdi ben trakyayi istiyorum diyelim 78200 siralamasi bunu once yazsam muglayida bundan sonra olu bir tercihmi olur hani hep yuksekten baslayim diyorlar ya ben karisik yapsam ne olur ?

karışık yaptığında sıkıntı olabilir dostum dediğin gibi bazı faktörler tercih yaparken göz önünde bulundurulmalı ama ölü tercih olayı da bi gerçek ama yinede kendin bilirsin karışık yapma derim ama ben

Sagolasin hocam simdi napsam bilemedim ben edirneyi istiyordum ama edirneye gelene kadar cok universite var edirnenin siralamasi benim siralamamdan 15 bin kusur dusuk ondan onceki yer gelirse gidicez mecbur desene :)

umarım hayırlısı olur hepimiz için bende Sivası çok istiyorum bakalım

Hayirlisi be hocam neresi cikarsa artik

• quote:

Orijinalden alıntı: merve1714

benim mf3 4816 gazi türkçe tıp gelme olasılığı nedir, eğer o olmazsa gazi ingilizce mi ybü türkçe mi yazmalıyım?

gazi 4.400 ile kapattı 2013 de bence gelebilir gazi ama ingilizce yazma derim ben tabi yine sen bilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: merve1714

bn de gazi türkçe istiyorum ama gelmasi zor gibi duruyo, neden ingilizce olmasın peki?
    açıkçası yıldırım beyazıtı istemiyorum ama başka seçeneğim de yok :/

İnglizce okuyan arkadasım zorlandandıklarını söylediler onun için seninle paylaşıyım dedim.bence istemediğin bir yere gitme ama baska secenegim yok diyosun orası biraz sıkıntı

• arkadaşlar sıralamam 15081 rize tıp gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nataraj marble

arkadaşlar sıralamam 15081 rize tıp gelir mi?

15.100 ile kapattığına göre bence rahat gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirli_uA

quote:

Orijinalden alıntı: nataraj marble

arkadaşlar sıralamam 15081 rize tıp gelir mi?

15.100 ile kapattığına göre bence rahat gelir

Teşekkürler :)
  • Up up

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.