Şimdi Ara

2014 Golf - Kaza Yaptım Yardım Lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz Cumartesi günü Mahmutbey köprüde arkamdan gelen kartal yavaşlayamadı ve en sol şeritte arkadan çarptı. Sonuç bu malesef.

Şimdi servise götürdüm bana denilen tamponu tamir ettirip boyatacaklarmış bagaj kapağını ise düzeltip Vw logosundan aşağıya kadar boyayacaklarmış. Siz ne dersiniz ne yapmalıyım?

@ugur85123
     2014 Golf - Kaza Yaptım Yardım Lütfen 2014 Golf - Kaza Yaptım Yardım Lütfen 2014 Golf - Kaza Yaptım Yardım Lütfen 2014 Golf - Kaza Yaptım Yardım Lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traindevie -- 21 Ekim 2014; 8:28:58 >

• Yapacak birşey yok kardeş yaptır çok değişik birşey olmaz zaten
  • Geçmiş olsun.Çok bisey yok bence hiç elletme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence boya moya girişmeyin.
    mini onarım varsa oradan halledin. ufak rötuş yapsınlar resim fırçasıyla.
  • servis yapması gerekeni söylemiş yaptır bence. ellemesen kötü olacak hep gözüne batacak
  • Değiştirsinler tamponu bence ne boyası çok kötü görünüyor boyayınca renk tutmuyor bi kere,sigortadan değiştirttir,tabi baya Bi kavga etmen gerekiyor,normal şartlarda sigortanın anlaşmalı olduğu bi yer vardır onlarda boyarlar takarlar,ama isteseler değiştiriyorlar,boyadıklarıda hiç bir halta yaramıyor pek özenmiyorlar sen beğenmediğini söyleyip olayı uzatman gerekiyor anca öyle.aracın değeri düşüyor bu şekilde bi kere..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kavga edip değiştirttir diyenler kafayı mı yedi?
    değiştirilecek ne var bunda? 2 gram boyayla hallolacak bir şey. düzeltmeye falan da gerek görmüyorum.

usta, böyle ufak tefek hasarlara takılı kalırsan araç sana zehir olur.
    araca park halinde gelip vuranlar sürtenler de olacak, daha bekle.
    eğer bunu değiştirmeye kalkarsanız seneye aracın değişmeyen parçası kalmaz.

iyi günlerde kullanın bu arada. kazasız belasız.
  • traindevie T kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun birader. Şayet servis böyle dedi ise kesin Autoking'de yaptırıp verecek arabanızı. Ne demek tampon tamiri, kaç yerinden pot yapmış güya oraları ısıtıp yamuk yumuk düzelticek sonra da yeni gibi oldu diyecekler. Arma altı yarım boya mı? Dalga geçiyor servis herhalde, bagaj kapağı komple boya olmadan rengi nasıl tutturacakmış? Zaten boya işini doğru dürüst kıvıran servis yok birde yarım boya atacaklar arabaya
    Bence yeni tamponda diretin boyasınlar hazırlasınlar, bagajıda boyasız göçük düzelten Maslak'ta adam gibi bir yere yaptırın. Sonrada serviste yeni tamponunuzu taksınlar.
    En kızdığım şeyde dünyanın parasını sigortalara kaskolar veriyoruz,sonra bu adamlar tamir yaparız demiyor mu? Direk kafadan gir, tamir ne demek hemde yeni arabaya?
    Tekrar geçmiş olsun, sakın altan almayın, ne burda yazılanlara ne de serviste ki çakallara. Sizin aracınızı tamir ettirecekler sonra da serviste yapıldı diye o tamponun hatta bagaj kapağının parasını alıp cebe indercekler kendi aralarında. O kadar dürüstler ise serviste her yaptıklarını izletsinler, araba servise girdi mi gören aşk olsun. Neymiş başında duramazmışız arabamızın, başımıza liften araba düşermiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.