Şimdi Ara

2014 Fiesta trim sesleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kapı kolları biliyorsunuz sert plastik, birde ön konsol sert bu iki yerden çok ciddi gıcırtılar geliyor. Bunlardan rahatsız olan ve bir çözüm bulan arkadaş bana ulaşabilir mi ?

Silikon sprey falan gördüm ama bunlar ne kadar işe yarar bilmiyorum.

Çok teşekkürler.

• Bizim fiesta da kapı gıcırtıları var tutarken ama sürüşte trim sesi gelmiyor çok bozuk yolda anca gerçi bizim araç 40 bin kilometrede
  • Kötü yolda cok ciddi geliyor bakalım bir hafta sonu bunla uğraşacağım fırsat bulamıyorum işten güçten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede 2014 model fiesta var..7-8 ay oldu alalı..aldığımdan beri bagaj kapağından çok ufak bir tıkırtı geliyor..servise 2 defa gittim adamlar gerçekten ciddi anlamda ilgilendiler ve uğraştılar ama hala tıkırtı devam ediyor...şimdi kasım ayında havalar biraz soğuyunca sağ kapı tarafından bozuk yolda hafif bir gıcırdama sesi geliyor..alt takımdan sandım ama herhalde kapıdan geliyor..öğlen hava sıcaklaşınca gıcırdama kesiliyor...würt ün silikon spreyini alıp kapı fitillerine kilitlere vs heryere sıkacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjjoookkkeeerrr

bendede 2014 model fiesta var..7-8 ay oldu alalı..aldığımdan beri bagaj kapağından çok ufak bir tıkırtı geliyor..servise 2 defa gittim adamlar gerçekten ciddi anlamda ilgilendiler ve uğraştılar ama hala tıkırtı devam ediyor...şimdi kasım ayında havalar biraz soğuyunca sağ kapı tarafından bozuk yolda hafif bir gıcırdama sesi geliyor..alt takımdan sandım ama herhalde kapıdan geliyor..öğlen hava sıcaklaşınca gıcırdama kesiliyor...würt ün silikon spreyini alıp kapı fitillerine kilitlere vs heryere sıkacam

bende kapılardan bozuk yollarda geliyor. Silikon sprey alıp bende sıkıcam bakalım çözüm olacak mı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.