Şimdi Ara

2014 Dünya Kupası | FİNAL | Şampiyon ALMANYA (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.971
Cevap
62
Favori
405.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolombiyalı spiker bunla dalga geçmiş CAKSON martinez miş de Hames miş de....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • james niye hames diye okunuyor diye sorduk kolombiyalı gazeteciler öyle işte dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcudy -- 29 Haziran 2014; 0:39:40 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-960471B1F -- 29 Haziran 2014; 0:33:30 >
  • Böyle sıkıcı maçmı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Fener

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

quote:

Orijinalden alıntı: sioner

kolombiya fifa dünya sıralamasında ilk 5 deymiş

adamlar fifa 14'te 5 yıldız bile değil çok saçma olmuş .

sürekli fifa dan örnekler veriyorsun gerçek hayattaki futbolla oyun birmi olucak illa? fifa da portekiz nasıl bak bakalım bi onlarda bi halt yapamadı

tabiki bir, tüm takımlar ve oyuncuların güçleri fifa ve ea çalışanları tarafından yapılıyor. oyuncuların yetenekleri gerçek performanslarına göre belirleniyor. oyun deyip geçmek yanlış.

• Muslera son iki dünya kupasının en güzel gollerini yedi bahtsız adam

• Luganoya Diss
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Hocam ara sira trolluk yapiyoruzda benim mesjlarima bak ara simdi. hic bi zamam satilamaz demedim. Konuda 40a satilir deniyordu ben 40 etmez kimse almaz yazmistim. Bak bugun Jamesi nasil konusuyoruz. Sneijder 2010daki gibi degil. Ben 20 yi gececini sanmiyorum k 15 kusur.bi araliklarla satilir satilirsa. Turkey burasi.

Ben 20 değil 10 bile vermezler burası türkiye yazdığınızı hatırlıyorum da neyse hocam tabiki 2010 daki gibi değil ama şuan da en olgun en verimli olacak yaşlarında.

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cspawn

Bu james Rodriguez neymardan daha iyi futbolcu Barcelona neymarı alacağına jamesi alması lazımdı

RMA almalı

edit: Illadaramendi midir o çöpü satmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 29 Haziran 2014; 0:38:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

Muslera son iki dünya kupasının en güzel gollerini yedi bahtsız adam

Bizde de öyle.İmkansız golleri yiyor.
  • Niye kırmızı vermedi ya

• Selam arkadaslar. Futboldan cok anlamam, kolombiya ile ilgili bi kac sey bilmem lazım kolombiyadan bi kiz ile konusuyorum kiz hafiften fanetik. Tyrnuvadaki durumunu bana ozetleyebilecek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Fener

• olum bu net kırmızı ya
  • alvaro çok kazma ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

Bu kolombiya brezilyayı da deler geçerse şaşırmam

Delip geçecek inşallah
  • James rodriguez gaza gelmiş 2 gol atınca saçma sapan çalımlar deniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 29 Haziran 2014; 0:38:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duma

Selam arkadaslar. Futboldan cok anlamam, kolombiya ile ilgili bi kac sey bilmem lazım kolombiyadan bi kiz ile konusuyorum kiz hafiften fanetik. Tyrnuvadaki durumunu bana ozetleyebilecek var mi?

çok çok iyi takımlar süpriz yapmaya açık bir takım James Rodriugez önderliğinde ilerliyorlar yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: duma

Selam arkadaslar. Futboldan cok anlamam, kolombiya ile ilgili bi kac sey bilmem lazım kolombiyadan bi kiz ile konusuyorum kiz hafiften fanetik. Tyrnuvadaki durumunu bana ozetleyebilecek var mi?

James Rodriguez is the best footballer in the world. Bu cümleyi yazsan yeterli bence.
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.