Şimdi Ara

2014 civic satılıp 2007 xc90 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bir abimde 2014 civic premium benzinli(lpg) manuel araç var vehttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-volvo-xc90-tr-de-tek-hatasiz-boyasiz-100-bin-kmde-ekranli-full-553611617/detay bu aracı görüp beğenmiş ve bana danıştı. Ben alınmaz abi sorun çıkarırsa belini doğrultamazsın ve yakıtına yetişemezsin dedim ama inanamadı. Siz de bir yorumlayın bakalım nasıl vazgeçirebiliriz abimizi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sawyer258 -- 23 Nisan 2018; 22:45:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne vaz geçirmesi yav, benim de alasım geldi.
  • Yürütme maaliyetlerine katlayabilecekse neden alınmasın

• yakıt üzebilir.2400cc 4x4 bir arab öhom öhom tank.

Mtv si 1.463 tl olması lazım civic de 970 tl.
  • Yakıt, vergi ve bakım/tamir masraflarına gücü yeterse niye olmasın? Her konuda civic'ten kat kat daha iyi bir araç.

Tank diyorlar, tank değil ama piyasada alabileceğiniz istisnasız en güvenli araçtır. Bu arabanın 2003 modeli dahi small overlap testinden mükemmel sonuçlarla geçti.

He ama 4 çeker olmasından mütevellit şanzımanda bir problem çıkarsa duruma göre arabanın boyutuyla orantılı şekilde bir fatura gelebilir. Ama şanzıman bakımları aksatılmadıysa düşük bir ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 24 Nisan 2018; 0:5:2 >
  • Peki şöyle sorayım, civic üzerine kredi çekeceğim diyor abimiz ve böyle bir araç kullanırken cepte ne kadar bulundurulmalı sizce? Bu koşullarda alınır mı?

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt
    ZNT yedek parça diye bir site var volvo parçası satar. Oradan girip bakabilir xc90 yedek parça fiyatlarına, en azından bir fikir vermiş olur.
    Ama kesinlikle ucuza kaçıp yan sanayi dandik parça kullanmasın, cebinden orijinal parçadan daha fazla para çıkar. Bu arabalar kalitesiz yan sanayi parçaları sevmez, mutlaka bir problem yaşatır.
    Bilindik Alman malı parçalardan veya daha iyisi orijinal volvo parçalardan şaşmasın.
    Parçadan daha da önemlisi volvocu iyi bir usta şart.
  • Konfor-kalite olarak çok daha iyidir fakat yakıt/bakım konusunda cebi yakar yakıtı 2 ile çarpıp hesaplayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.