Şimdi Ara

2014-2015 ZAMAN Gazetesi Denemeleri *Ana Konu* (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.171
Cevap
35
Favori
69.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SI-YA-U

Anahtar isteyenler 350 lirayı boşa harcamış. Kendinizi kandırın anca.

nereden biliyorsun dürüst olmadıklarını ?
    biz perşembeleri oluyoruz ve tr geneli olduğu için vermiyorlar illa çarşambaya kadar bekleyecek miyiz ?
  • Beyler Karşıyaka'daki Sahil Körfez'den sınav hakkında bilgi almak için görevliyle konuştum.

İlk sınav ücretsiz , pazartesi günü gel sınava girersin dedi. Kayıt olmam gerekiyor mu diye sordum direk gel sınava alırız dediler. Girememe ihtimalim var mı acaba ? Birde sınavın saat kaçta olduğunu sormayı unuttum. Eve geline bir arkadaşa sordum saat 14:00'te dedi. Farklı saatlerde olma ihtimali var mı ?
  • yaz beni de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benı de yazar mısın hocam

• Beyler ilk sınava Cuma günü dershanemde girdim üzerinde 6 kasım zaman denemesi yazıyordu mat ve geometri çok sağlam sorular var kasıyor biraz ama diğer branşlar normal
  • Türkçe çok zorladı. Hiçbir denemede türkçede bu kadar zorlanmamıştım. Tam ygs ayarında uzun, kafa karıştırıcı paragraflar. Sosyal , fen kolay zor serpiştirmişler. Ama matematiğin zor olduğuna kesinlikle katılmıyorum..
  • yaz beni de hocam :d
  • Bende Migros şubesinden kaydoldum. 14:00 da birde 17:30 da varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatasaray101o10 -- 3 Kasım 2013; 20:17:03 >
  • Yarın 1bçk'ta bizim sınav. (Gaziantep/Nizip Şubesi)
  • Bana hayla mesaj gelmedi.Şirinevlerden giren var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide eklermisin.Mesaj banada gelmedi.Yarın gircem sınava bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tis Autumn -- 3 Kasım 2013; 20:41:47 >
  • Türkçe son derece zor .Fende kimya kısmı kolay diğer kısımlar orta denileblir. Matematik te çok zor olmamakla beraber kolay da degildi. Sosyal de bence zor degildi. Kaybeden türkçeden kaybeder
  • benide yaz hocam ilk denemeyi olduk 2. deneme cuma günü :)
  • hedef 82 net
  • Bende kayıt oldum şimdi. Yazın. Hedef 35 net.

• Yaz beni de. Hedef 135 net :D
  • Benim ismimi polene alerjisi olan arı pazartesi yazmışsın.Düzeltirsen sevinirim.

• Bende abone oldum benide yazın lütfen Salı günü gireceğim.
  • Ya şu zaman denemelerine girmeyin diyenlere ne kadar sinir olduğumu anlatamam..Sınava yakın değil diyen mi dersin, gereksiz zor diyen mi dersin...Atıyorum her sene fen kolay oluyo diye bu sene de kolay sorulacağını ne biliyoruz, ya da ezber çıkmayacağını.Piyasada sınava yakın deneme yok işte yok.Bulduğunu çöz kardeşim..Bi de bunu 20 senelik öğretmen söylese neyse diyeceğim...
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.