Şimdi Ara

2013'ün en iyi strateji oyunu ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• O Yili bilmemde bu yil Bannerlod olacak
  • rome total war 2 yı beğeniyorum
  • sercinato88 kullanıcısına yanıt
    Evet bence de Rome Total War mutlaka oynanması gereken bir oyun.
  • farklı kamera seçenekleri acayip güzel olmus
  • Rome 2 cakar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rome 2. Ayarları sona alırsanız bildiğin savaş filmi izliyor kalitesi veriyor. Age of, starcraft, anno falan hikaye. Bebeler için o oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Rome 2. Ayarları sona alırsanız bildiğin savaş filmi izliyor kalitesi veriyor. Age of, starcraft, anno falan hikaye. Bebeler için o oyunlar.

Starcraft ve bebeler için ??! Hiç SC oynadın mı ciddi ciddi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluisteren

quote:

Rome 2. Ayarları sona alırsanız bildiğin savaş filmi izliyor kalitesi veriyor. Age of, starcraft, anno falan hikaye. Bebeler için o oyunlar.

Hiçbiri gerçek savaş hissiyatı veremiyor. Şu total war oyunlarını biraz duymuşluğum vardı. Sonra ilk defa gerçek zamanlı strateji oyunlarıyla tanışmış oldum. Soruna gelirsek evet oynadım. Ertesi gün sildim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fluisteren

quote:

Hiçbiri gerçek savaş hissiyatı veremiyor. Şu total war oyunlarını biraz duymuşluğum vardı. Sonra ilk defa gerçek zamanlı strateji oyunlarıyla tanışmış oldum. Soruna gelirsek evet oynadım. Ertesi gün sildim.

Dostum zaten sc yi 1 gun oynayip laf atabiliyosan kaale alamam seni.Asil olaylarin diamond dan sonra basladigini dusunursek dedigin cok sacma

• Coh2 desem? 2013 te çıktı değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CruWiT

starcraft? anno? bebe oyunu? Starcraftı bilmemde anno oynamaya kapasiten yetmediği için bebe oyunu gibi gelmiştir sana

Ütopik zamanlarda geçen oyunlar ilgini çekebilir. Yalnız bu oyunların kapasite gerektirdiğini nereden çıkardın? Bu oyunlara kapasiten yettiğine göre belli ki sistem gereksinimleri baya düşükmüş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CruWiT

starcraft? anno? bebe oyunu? Starcraftı bilmemde anno oynamaya kapasiten yetmediği için bebe oyunu gibi gelmiştir sana

Ütopik zamanlarda geçen oyunlar ilgini çekebilir. Yalnız bu oyunların kapasite gerektirdiğini nereden çıkardın? Bu oyunlara kapasiten yettiğine göre belli ki sistem gereksinimleri baya düşükmüş.

Fikrini söyledin tamam da başkalarının oyun zevkine laf atmak nedir ya ? Ben Anno da oynuyorum Starcraft da oynuyorum Rome 2'yi henüz oynamadım ama bugüne kadar oynamadığım Total War serisi kalmadı. Ama gidip de sevmediğim ya da oynamadığım oyunlara ''bebe oyunu'' demiyorum fikrini belirtirsin eyvallah ama bir de insanlara hakaret edip olayı kapasite meselesine çekmek ciddi anlamda çocukluk. Bu forumda sizin gibi başklarının değerlerine, tarzına saygı göstermeyen insanların sayısı çok fazla ver artmaya devam ediyor. Umarım kendi türünle mutlu olur ve bizim gibilerden uzak olursun.

• starcraft 2 heart of the swarm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Coh2 desem? 2013 te çıktı değil mi

Strateji değil o,bildiğin best spam gameSpamı en iyi şekilde kim yaparsa Relic nerfleyene kadar o king durumda,zaten her hafta gelen patchler ile oyunun ne kadar uyuz bir durumda olduğu ortada bir TW serisinin yanına yaklaşamaz bana göre ama zevkler işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 9 Ağustos 2014; 17:50:10 >
  • Rome 2

• Biri de eu4 dememiş ki. Rome 2 oynanacak hale geldi mi bilmiyorum en son bilmem kaçıncı patchte bi daha açmamak üzere kapattıydım. Ara ara girer eski rome u oynarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.