Şimdi Ara

2013 Pug 508 Active ALINMAK ÜZERE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ensnksr

şimdi diyeceğim ben 2 yıl 3008 yine aynı dönemde babama aldığım 508 i kullandım tesadüf olsa biri sıkıntılı olur bendeki 2 araçta 2 haftada bir servise girdi sürekli garantiden onarım değişim gördü ben bıktım ikisini birden sattım ve 3008 ile şehir içi 17 km ort. hızla 10.1 litre tüketimim vardı 508 ile 8.7 litre tüketim vardı ki bu tüketimler ilk bakımlarını geçtikten sonra şimdi yine herkes diyecek sana şans denk gelmiş biz memnun kullanıyoruz insanları yanıltma vs. ancak ben uyarayım karar sizin

https://store.donanimhaber.com/a6/6d/f7/a66df7f92bc70bbf67936a844487f6a9.jpg

2013 Pug 508 Active ALINMAK ÜZEREhttps://store.donanimhaber.com/a6/6d/f7/a66df7f92bc70bbf67936a844487f6a9.jpg

2013 Pug 508 Active ALINMAK ÜZERE

2. araç 3008 forumundan başka bir arkadaşın aracı

belirteyim güncel aracım yine psa motorlu 6 bin km de şu anda 17 km ort. hızla 8.0 litre tüketim var yine fazla emsal dizel motorlar 6-7 litreyi geçmiyor

bu veriler 1.6 e-hdi motorlar icin mi gecerli ?
    bu araclar gercekten bu sekilde yakiyorsa basladigim yere donucem demektir.
    508 konusunda kullanicilara mesaj atiyorum ama kimse geri donmuyor lutfen okuyan bir 508 ehdi kullanici varsa bilgilendirsin.

yeni insignia benzinli 1.6 motor 7,5 yakiyormus s.ici bu heralde 10u gecer istanbulda degil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ensnksr kullanıcısına yanıt
    Yine pejo grubu neden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

Yine pejo grubu neden aldınız?

araç alım dönemimde aracı satmam birden oldu ufak bir araştırma yaptım yeni octavia gelmemişti corolla gelmemişti düşündüğüm bir çok araç gelmeyince vw ve forda yöneldim vw 2-3 ay sıra verince forda yöneldim biraz mecburi gibi oldu zaten tekrar otomatik almak için satacağım geçici aldım gibi bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aéquitas

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

şimdi diyeceğim ben 2 yıl 3008 yine aynı dönemde babama aldığım 508 i kullandım tesadüf olsa biri sıkıntılı olur bendeki 2 araçta 2 haftada bir servise girdi sürekli garantiden onarım değişim gördü ben bıktım ikisini birden sattım ve 3008 ile şehir içi 17 km ort. hızla 10.1 litre tüketimim vardı 508 ile 8.7 litre tüketim vardı ki bu tüketimler ilk bakımlarını geçtikten sonra şimdi yine herkes diyecek sana şans denk gelmiş biz memnun kullanıyoruz insanları yanıltma vs. ancak ben uyarayım karar sizin

https://store.donanimhaber.com/a6/6d/f7/a66df7f92bc70bbf67936a844487f6a9.jpg

2013 Pug 508 Active ALINMAK ÜZEREhttps://store.donanimhaber.com/a6/6d/f7/a66df7f92bc70bbf67936a844487f6a9.jpg

2013 Pug 508 Active ALINMAK ÜZERE

2. araç 3008 forumundan başka bir arkadaşın aracı

belirteyim güncel aracım yine psa motorlu 6 bin km de şu anda 17 km ort. hızla 8.0 litre tüketim var yine fazla emsal dizel motorlar 6-7 litreyi geçmiyor

bu veriler 1.6 e-hdi motorlar icin mi gecerli ?
    bu araclar gercekten bu sekilde yakiyorsa basladigim yere donucem demektir.
    508 konusunda kullanicilara mesaj atiyorum ama kimse geri donmuyor lutfen okuyan bir 508 ehdi kullanici varsa bilgilendirsin.

yeni insignia benzinli 1.6 motor 7,5 yakiyormus s.ici bu heralde 10u gecer istanbulda degil mi ?

hocam araçlar e hdi değil ancak daha bir hafta önce 5008 satıldı bizim sitede sebebini sorduğumda araç şehir içi çok yakıyor diyordu hocam ben size şunu söyleyeyim bu aracı satarken büyük kayıpla satacaksınız ben araçları 6-7 bin tl zararla 2 ayda zor sattım d sınıfı stantartlarını karşılamıyor arka diz mesafesi olsun yine baş mesafesi ki belki diyorum yaşayacağınız problemlerde olacak ben sizi kararınızdan döndermek istemem ancak kendimde otomatik d sınıfı araç arıyorum superbi test ettim dsg vites mükemmel mevcut dsg de düzelme var mı diye takip ediyorum şu ana kadar bir şey duymadım

• ensnksr kullanıcısına yanıt
    3008 Vti 1.6 sehirici verisi zaten 9.8 olan bir arac 508n benzinlisi de 9dan asagi degildi diye hatirliyorum bu veriler istanbuldaysa aslinda cok da anormal gelmedi bana. 15 yillik peugeot kullanicisiyiz su ana kadar servis ve otomobil aksaminda en ufak bizi uzen bir durum olmadi bu yuzden aracin arzalanmasini kafama takmiyorum simdilik biraz markaya olan guvenim deneyimimden kaynakli agir basiyor. yorumlariniz icin cok tesekkur ederim

• quote:

3008 Vti 1.6 sehirici verisi zaten 9.8 olan bir arac 508n benzinlisi de 9dan asagi degildi diye hatirliyorum bu veriler istanbuldaysa aslinda cok da anormal gelmedi bana. 15 yillik peugeot kullanicisiyiz su ana kadar servis ve otomobil aksaminda en ufak bizi uzen bir durum olmadi bu yuzden aracin arzalanmasini kafama takmiyorum simdilik biraz markaya olan guvenim deneyimimden kaynakli agir basiyor. yorumlariniz icin cok tesekkur ederim

Araçlar dizel hocam benzinli değil bu değerler. 1.6 dizel otomatik araçlarla elde edildi ha söyle sizin kullandığınız aracı bende kullandım o araç Şimdiki peugeotlardan farklı yinede siz bilirsiniz keşke demeyin diye soyluyorum burdan sonra karar sizin

• quote:

Arkadaslar ben 6 aydır 3008 1.6 vti benzinli kullanıyorum ankara sehır ıcınde 8-8.5lt arasında yakıyor uzun yolda sabıt 95-100km hızlarda ankara aydın arasında 5.7lt yaktı.

Babamda 407 1.6 dizeli manuel var 2006 model 0 almıstı suan 120bınde ara sıra bakıyorum sabah ıs aksam ıs cıkısı trafıgı ortalaması 5.7 kısın 6.0lt yakıyor. uzun yolda 4.5lt kadar dusuyor.
    Pejo grubunun dizelinin 9 10 lt yaktıgını ılk defa sızden duyuyorum. Otomatık sanmanlısında 6.5 7 lt den fazla yakacagını sanmıyorum.

508 ılk cıktıgından tanıtım gunune peder bey katılmıs bızden habersız 508 siparısı vermıstı. Ben bunu ogrenınce vazgecırdım. aynı motor ve aynı tazda araba sonucta.

son olarakta bende 0 km almazdım. suana kadar aılede hep sıfır arac alıp kullandık, bunu ben bozdum bunun sebebıde acele etmeyıp ilk sahıbınden az km bır arac buldum ve hemen atladım.

Pego aracların bence tek sorunu kabın ıcının farklı yerlerınden zaman zaman gelen çıtırtı sorunu tıkırtı sorunu, bunu ben dızaydan kaynaklandıgını dusunuyorum vw grubu aracların goguslerıne bakım tek parca ve duz yapılıyor pego ne kadar gırıntı cıkıntı janjan varsa kullanıyor.

• arac bugun ayirtildi. griye cesaret edemedim sedefli beyaz ayirttim. herkese cok tesekkur ederim. teslim almak kismet olursa fotograflarini yayinlayacagim.

edit : 75.500 e anlastim. yeni audi a3 icin 88.000 lira en son vermislerdi pesin olmasina ragmen. d sinifi bir arac cok uygun gibi geldi bu fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aéquitas -- 8 Aralık 2013; 18:42:11 >
  • quote:

arac bugun ayirtildi. griye cesaret edemedim sedefli beyaz ayirttim. herkese cok tesekkur ederim. teslim almak kismet olursa fotograflarini yayinlayacagim.

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

arac bugun ayirtildi. griye cesaret edemedim sedefli beyaz ayirttim. herkese cok tesekkur ederim. teslim almak kismet olursa fotograflarini yayinlayacagim.

hayırlı olsun

tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Inque

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

508 D sinifi standartlarini karşılayamayan zayif bir araç. Insignia bakin derim.

+1

-1 nötrlendi

• quote:

edit : 75.500 e anlastim. yeni audi a3 icin 88.000 lira en son vermislerdi pesin olmasina ragmen. d sinifi bir arac cok uygun gibi geldi bu fiyata.

Audi A3 D sinifi degil.

• Aéquitas A kullanıcısına yanıt
    motor,versiyon,paket içeriği nedir,hb mi sedanmı
    indirim yapmaya başlamışlar herhalde.geçen aya kadar sadece 1 tane gördüğüm yeni a3 ü son birkaç gün 3-4 tane gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 8 Aralık 2013; 20:08:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

motor,versiyon,paket içeriği nedir,hb mi sedanmı
    indirim yapmaya başlamışlar herhalde.geçen aya kadar sadece 1 tane gördüğüm yeni a3 ü son birkaç gün 3-4 tane gördüm

ambiante paketti. sunroof falan yoktu. 1.6 Tdi motor xenonlu bildiginiz kumas koltuklu falan a3 onun da yakit tuketimi az hem de audidir diyip gittim c segmentindeki araca ederinin cok ustu fiyatlar istediler bana gore yenikapi iskelesinin ordaki audiye gittim. c segmentinde kararli olsaydim yeni mazda 3 u beklerdim sanirim.

a3 c segmenti oldugunu biliyorum zaten d sinifini bu fiyata almak cazip geldigini belirtmek istemistim.

edit : sportback yeni a3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aéquitas -- 8 Aralık 2013; 22:17:38 >
  • manda kasa M kullanıcısına yanıt
    bunu arastirdim zaten ama kasanin yeni makyajlandogi icin en az 2 yil daha bu kasanin degismeyecegini biliyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.