Şimdi Ara

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.308
Cevap
17
Favori
94.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ati39

Satürn de 55pfl8008 fiyatı 6200-6300 TL civarlarında..Şu anda fiyatlar yüksek bence.. beklemek lazım :)

hangi saturnde gördünüz piyasaya çıktımı
  • @666 azazel arkadaşın verdiği linke göre Digital karasal yayın için DVB-T2 tuneri yok 8008 K da.. S serilerinde var..

http://58pfl9955.files.wordpress.com/2013/02/image_thumb.png?w=644&h=686

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 15 Nisan 2013; 23:03:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoll

quote:

Satürn de 55pfl8008 fiyatı 6200-6300 TL civarlarında..Şu anda fiyatlar yüksek bence.. beklemek lazım :)

Alıntıları Göster
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 17 Nisan 2013; 9:49:31 >
  • quote:

quote:

quote:

Istanbul, Beylikdüzü Marmara Park AVM Satürn tekno marketinde var yukarıda söylediğim fiyattan...

tesekkür ederim banada yakınmış bir bakayım sizin ilk izleniminiz nedir görüntü vb.
  • pek incleyemedim ama şık bir tv sonuçta philips görüntü kalitesi de iyidir sanırım..
  • quote:

quote:

quote:

Istanbul, Beylikdüzü Marmara Park AVM Satürn tekno marketinde var yukarıda belirttiğim fiyattan...

kardes senin gördugun 55pfl7008 6299 tl

8008 henuz piyasada yok
  • özür diliyorum haklısınız...boşuna gittiniz beylikdüzü satürn e ...üzüldüm gerçekten ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 16 Nisan 2013; 17:08:28 >
  • Dvb-t2 ye ait TSE standartı 21.02.2013 tarihinden itibaren yürürlükte olmasına ragmen nasıl oluyorda bazı ithalatcılar TSE nin bu standartını görmezden gelip 2013 modellerini bile dvb-t2 siz ithal ediyorlar.?Ben bu konuyu sanayi bakanlığına ve rtük e sordum .İthalat ve imalatçılara ,şu tarihten itibaren imal ve ithal edeceğiniz tv lerde dvb-t2 olmalı diye bir yazı yazdınız mı diye , ne yazıkki cevap alamadım.Sony ye sordum onlar bu proje'' belirsiz'' dediler. samsung ise cevap vermedi.Ben de artık samsung ve sony almaktan vazgeçtim.Philips in 2013 modellerinde dvb-t2 var onlardan birini alacağım.
    Benim tepkim de bu olacak.
  • Fiyatları belirleyen arz talep oluyor, yadırganacak bir şey yok.

Her yıl yeni çıkan modellere tv hastaları Amoled/Oled muamelesi yapınca üretici firma da dayıyor fiyatı.

Yeni çıkan model led teknoloji, aynı değişen bir şey yok, almış led paneli makyajlamış, kasayı parlatmış, içindeki led lambaları daha güçlü
    olanından seçmiş,işlemciyi ehh işte mhz sini azıcık daha arttırmış, çerçeveyi fırçalamış, metalik duruş sergilemiş ama sonuçta led tv
    teknomarketler de görenler işte bu makyajın çekim alanına kapılıyor. Ama rafta gördüğü bir oled veya amoled falan değil.

İnsanlar büyülenmiş gibi baktığı sürece çıta hep aynı yükseklikde kalacak... Herkes obez olmuş, birazcık diyet yapmayı deneseler
    incecik olacaklar ama nefis dinlemiyor.İştahımız çok açık.
  • Türkiye'ye gelen philips 2013 serilerinde de yok DVB-T2 ...Türkiye ye gelen K serileri...S serilerinde var sadece..

http://58pfl9955.files.wordpress.com/2013/02/image_thumb.png?w=644&h=686

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 16 Nisan 2013; 17:12:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

Fiyatları belirleyen arz talep oluyor, yadırganacak bir şey yok.

Her yıl yeni çıkan modellere tv hastaları Amoled/Oled muamelesi yapınca üretici firma da dayıyor fiyatı.

Yeni çıkan model led teknoloji, aynı değişen bir şey yok, almış led paneli makyajlamış, kasayı parlatmış, içindeki led lambaları daha güçlü
    olanından seçmiş,işlemciyi ehh işte mhz sini azıcık daha arttırmış, çerçeveyi fırçalamış, metalik duruş sergilemiş ama sonuçta led tv
    teknomarketler de görenler işte bu makyajın çekim alanına kapılıyor. Ama rafta gördüğü bir oled veya amoled falan değil.

İnsanlar büyülenmiş gibi baktığı sürece çıta hep aynı yükseklikde kalacak... Herkes obez olmuş, birazcık diyet yapmayı deneseler

haklısınız yanlız yeni çıkan ürünlerin astronomik fiyatlardan satılmasının sorumlusu üretici firmadan çok bence perakendeci mağazalar malum tv almak için ay sonuna kadar araştırma halindeyim bu yüzdende 55pfl7008 i merakla bekliyordum piyasaya çıktığı ilk 10 günkü fiyatlar
    medimarkt ve saturn-----6299 tl
    bimeks---------------------5039 tl
    vatan-----------------------4800 tl
    teknosa --------------------5300 tl
    soruyorum ne bu saçma sapan yüksek fiyat diye adamlar önce bu fiyattan satalım sonra talebe göre düşer diyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nodar

Fiyatları belirleyen arz talep oluyor, yadırganacak bir şey yok.

haklısınız yanlız yeni çıkan ürünlerin astronomik fiyatlardan satılmasının sorumlusu üretici firmadan çok bence perakendeci mağazalar malum tv almak için ay sonuna kadar araştırma halindeyim bu yüzdende 55pfl7008 i merakla bekliyordum piyasaya çıktığı ilk 10 günkü fiyatlar
    medimarkt ve saturn-----6299 tl
    bimeks---------------------5039 tl
    vatan-----------------------4800 tl
    teknosa --------------------5300 tl
    soruyorum ne bu saçma sapan yüksek fiyat diye adamlar önce bu fiyattan satalım sonra talebe göre düşer diyorlar

sana tavsiyem bu sitedeki fiyata bakman bizimkine en yakın yada daha düşük hangi mağazadaysa oradan almak gerekiyor .

en düşük 5100 tl ---VATAN 4800 iyi fiyat 300 lira fark var

http://www.kieskeurig.nl/led_tv/philips/55pfl7008k/prijzen/bezorgen/1158903/#prijzen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 17 Haziran 2013; 17:52:32 >

• 2013 Philips TV serilerine ait teknik donanım detayları ..

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 18 Nisan 2013; 16:50:07 >
  • Rus , Bulgar Polonya forum siteleri çok yararlı

native contrast ve panel type detayları sonradan eklenebilir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 22 Nisan 2013; 17:07:02 >
  • @666azazel

senin verdiğin linkten aldım zaten..tşk ederim yine..güzel bir döküman olmuş..benim orada esas dikkatimi çeken 8008 de çift LED bar (sağ ve sol kenarlarda) varken 7008 serisinde sadece solda var..
  • o olayı tam anlamadım resim veya video varsa iyi olur arkasına bakınca görünen birşey mi :(

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine] 6008

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine]

• Yaklaşık 8 aydır 55PFL8007 kullanıyorum ve çok memnunum. Gördüğüm kadarıyla 8008 ile arasında pek fark yok. Benimkisi 800 Hz, 8008 ise 1400 Hz. (bu değerler zaten sallama değerler bana göre, o yüzden hiç önemli değil), bir de skype kamerasını harici değilde entegre yapmış. Onun dışında kumandasına varana kadar her şey aynı. (Kasa tasarımı için bir şey diyemeyeceğim görüntülerden pek bir şey belli olmuyor ama 8007 nin kasası zaten çok şık).

Bu yüzden hiç bu kadar yüksek paralar ödemeyin halen satılıyorken 8007 almanızı öneririm. 55 inç olanı sanırım 4000-4500 TL arasında bulunabiliyor...
  • 8007 kıesinlikle iyi evet
  • @666azazel

Backlight LED barlar cihazın içerisinde..Ambilight la karıştırlmasın...LCD panel arka aydınlatmas için kullanılıyor...benim merak ettiğim S-PVA SAMSUNG S-IPS LG mi? umarım TPV olur...ileride belli olursanırım..
  • quote:

@666azazel

Backlight LED barlar cihazın içerisinde..Ambilight la karıştırlmasın...LCD panel arka aydınlatmas için kullanılıyor...benim merak ettiğim S-PVA SAMSUNG S-IPS LG mi? umarım TPV olur...ileride belli olursanırım..

ledlerle ilgili bir video gördüm ama 2009 yılına ait anlamadığımdan fazla takılmadım

panel genelde dediğin gibi ama tam detaylar belli değil bir tek biz tpv panel muhabbeti yapıyoruz 2-3 yabancı sitede konuşan yok :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.