Şimdi Ara

2013 Philips 7008 Serisi Ana Konu (42/47/55PFL7008K) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.259
Cevap
55
Favori
287.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkangl

Valla mantıklı, 7007 serisi tüm televizyon piyasasında belki de en sorunsuz televizyondu. Görüntü kalitesi herkesi kendisine aşık ediyordu ve öte yandan ışık sızması, bulutlanma vs gibi koreli markaların sorunlarıyla karşılaşılmıyordu. Öte yandan bu sene 3 taraflı ambilightın da gelmesi, televizyonu kesinlikle düşünülmesi hatta kesinlikle tercih edilmesi gereken bir model yapmış.

2 LED televizyonumda Kore malı ama gerçekten taş gibiler maşallah nazar değmesin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

Valla mantıklı, 7007 serisi tüm televizyon piyasasında belki de en sorunsuz televizyondu. Görüntü kalitesi herkesi kendisine aşık ediyordu ve öte yandan ışık sızması, bulutlanma vs gibi koreli markaların sorunlarıyla karşılaşılmıyordu. Öte yandan bu sene 3 taraflı ambilightın da gelmesi, televizyonu kesinlikle düşünülmesi hatta kesinlikle tercih edilmesi gereken bir model yapmış.

2 LED televizyonumda Kore malı ama gerçekten taş gibiler maşallah nazar değmesin .

Hocam nazar değmesin o zaman şanslıymışsın, herkesin öyle değil çünkü. Güle güle uzun süreler kullanırsın inşallah, ben de bir tane alabilsem artık iyi olacak 7008i bekliyim bari, anca para birikir :)

• quote:

Hocam nazar değmesin o zaman şanslıymışsın, herkesin öyle değil çünkü. Güle güle uzun süreler kullanırsın inşallah, ben de bir tane alabilsem artık iyi olacak 7008i bekliyim bari, anca para birikir :)

Saol hocam. Samsung'da ne ışık sızması ne de bulutlanma ne de ölü pixel yok.

LG'de ise biraz ışık sızması var ama yayınlarda ya da filmlerde hiç belli olmuyor.

Umarım kullanırım. Sende biriktir parayı al .
  • 7007 nin 40 ve 46 inclerinde samsung un 7000 ve 8000 serilerinde kullandığı panel vardı sanırım.
    7008 de ise 42 ve 47 de samsungun bu inclerde ekranı olmadığı için farklı bir panel kullanılacak sanırm.
    umarım 7007 deki görüntü kalitesi bu paneldede devam eder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

quote:

quote:

Türkiye'ye gelicek tv artık ilk bakılcağı özellik herelde normal karasal yayın hd karasal yayın t vede t2 artık tv alanların ilk baş bakacağı özellikler arasında geliyor umarım gelicek yeni tv bu özellikleri destekler

Hocam bu zaten yasal bir zorunluluk.

Yeni üretilen modellerin %99'u destekliyor diye biliyorum. Çok iddaalı konuşmayı sevmem.

orası muhakkak hocam zaten bu yıl içinde kasım ayından itibaren ilk baş ankara olmak üzere karasal yayın başlıyor vede 2015 yılında tüm ülke yayınları bu yayın üzerinden verilcek benim asıl canımı sıkan ise almış olduğumuz tv da sadece karal yayın olması

HD yayın yapan karasal yayını desteklememesi yeni almış olduğumuz ocak ayında samsung es 8000 modelinin sadece sd karasal yayını dvb-t / c/ s2 desteklemesi hala taksitlerinin ödüyor oluşumuz

hemşom digital karasal yayın bizim memlekette (Kırklareli) haziran 2014 te olacak bir aksilik çıkmazsa....cüzzi fiyatlarla setbox kutuları da çıkar kafanı takma .. belki o zaman kadar da yeni başka bir tv alırsın..şimdi ki tv nin keyfini sür o zaman kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 15 Mart 2013; 18:49:21 >

• Hocam farklı model aldık şuan keşke böyle bir modele yönelsek diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diveman

7007 nin 40 ve 46 inclerinde samsung un 7000 ve 8000 serilerinde kullandığı panel vardı sanırım.
    7008 de ise 42 ve 47 de samsungun bu inclerde ekranı olmadığı için farklı bir panel kullanılacak sanırm.
    umarım 7007 deki görüntü kalitesi bu paneldede devam eder...

Hocam dediğiniz mantıklı geliyor. Ama Samsung bu panelleri yapıp kendi ürün gamına katmıyor olmayabilir. Yani düşük bir ihtimal ama aklıma gelmiyor da değil.

Onun haricinde görüntü kalitesi açısından bir sıkıntınız olmasın zira fuarlarda falan çok büyük (%99) oranla panellerin görüntü kalitesi bir önceki seriye göre daha iyi olduğu konusunda hemfikir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ati39

quote:

quote:

quote:

Türkiye'ye gelicek tv artık ilk bakılcağı özellik herelde normal karasal yayın hd karasal yayın t vede t2 artık tv alanların ilk baş bakacağı özellikler arasında geliyor umarım gelicek yeni tv bu özellikleri destekler

Hocam bu zaten yasal bir zorunluluk.

Yeni üretilen modellerin %99'u destekliyor diye biliyorum. Çok iddaalı konuşmayı sevmem.

orası muhakkak hocam zaten bu yıl içinde kasım ayından itibaren ilk baş ankara olmak üzere karasal yayın başlıyor vede 2015 yılında tüm ülke yayınları bu yayın üzerinden verilcek benim asıl canımı sıkan ise almış olduğumuz tv da sadece karal yayın olması

HD yayın yapan karasal yayını desteklememesi yeni almış olduğumuz ocak ayında samsung es 8000 modelinin sadece sd karasal yayını dvb-t / c/ s2 desteklemesi hala taksitlerinin ödüyor oluşumuz

hemşom digital karasal yayın bizim memlekette (Kırklareli) haziran 2014 te olacak bir aksilik çıkmazsa....cüzzi fiyatlarla setbox kutuları da çıkar kafanı takma .. belki o zaman kadar da yeni başka bir tv alırsın..şimdi ki tv nin keyfini sür o zaman kadar

Burada hepimiz hemşeriyiz elhamdüllillah beyler .

Kırklareli - Vize'liyiz çok şükür.

Hocam şu an zaten deneme yayınları var. Benim de bildiğim kadarıyla tüm Türkiye'ye 2014 sonu itibariyle geleceği. Ama Türkiye burası ne olacağı belli olmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: TürkDeveloper

Hocam farklı model aldık şuan keşke böyle bir modele yönelsek diyorum.

Hocam öyle demeyin. Televizyonunuzu güle güle kullanın. Pişmanlığa ya da rehavete kapılmayın. Yoksa uzaklaşırsınız televizyondan.
  • TÜM MODELLER BURDA VAR.

8 SERİSİNİDE BURADA GÖREBİLİRSİNİZ.

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1363337993

• Yenilerin makul fiyata gelmesi en az 8-10 ay sürer.Şu 55pfl8007 yi 3000 li rakamlara düşürsünlerde alalım 3-5 ay sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

TÜM MODELLER BURDA VAR.

8 SERİSİNİDE BURADA GÖREBİLİRSİNİZ.

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1363337993

Saolasın hocam gerçekten iyi modeller var bu sene .

• quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Yenilerin makul fiyata gelmesi en az 8-10 ay sürer.Şu 55pfl8007 yi 3000 li rakamlara düşürsünlerde alalım 3-5 ay sonra.

42 7008 uygun fiyata girerse yani 2.500 civarı falan ben direk alırım hacım .
  • quote:

quote:

Yenilerin makul fiyata gelmesi en az 8-10 ay sürer.Şu 55pfl8007 yi 3000 li rakamlara düşürsünlerde alalım 3-5 ay sonra.

Ahanda buraya yazıyorum 42 inci 3200 liradan piyasaya girer sende alamazsın beklersin

• quote:

quote:

quote:

Ahanda buraya yazıyorum 42 inci 3200 liradan piyasaya girer sende alamazsın beklersin

Biliyorum hacım .

• bimeks ürünleri satışa çıkarmış bile sadece netten satış şimdilik

http://www.bimeks.com.tr/urun/127220/philips-47pfl7008-120-ekran-3d-led-tv.aspx

http://www.bimeks.com.tr/urun/127218/philips-42pfl6008-106-ekran-3d-led-tv.aspx

http://www.bimeks.com.tr/urun/127219/philips-47pfl6008-120-ekran-3d-led-tv.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basis35 -- 16 Mart 2013; 13:42:25 >

• ... kieskeurig

47 7008 1699 £ 3992 tl bimeks %20 indirim 3760 tl

42 6008 1199 £ 2817 tl --------------------- 2800 tl

47 6008 1499 £ 3522 tl ---------------------- 3280 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 16 Mayıs 2013; 1:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

bimeks ürünleri satışa çıkarmış bile sadece netten satış şimdilik

http://www.bimeks.com.tr/urun/127220/philips-47pfl7008-120-ekran-3d-led-tv.aspx

http://www.bimeks.com.tr/urun/127218/philips-42pfl6008-106-ekran-3d-led-tv.aspx

http://www.bimeks.com.tr/urun/127219/philips-47pfl6008-120-ekran-3d-led-tv.aspx

Bende yukarıya yazmıştım zaten hocam hatırlatma olmuş teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Almanya daki fiyatlar ... kieskeurig

47 7008 1699 £ 3992 tl bimeks %20 indirim 3760 tl

42 6008 1199 £ 2817 tl --------------------- 2800 tl

47 6008 1499 £ 3522 tl ---------------------- 3280 tl

Aşağı yukarı aynı fiyatlar.
  • 2014-2015 dijital karasal yayınla beraber neler değişecek biri açıklayabilir mi tüm kanallarımız hd ye mi geçecek nedir olay
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.