Şimdi Ara

2013 PHILIPS 6008 Serisi (42/47/55/60PFL6008K/12)- ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
50.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zorlasan 47la740 olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KEŞKE olabilse usta ama sanmıyorum ama söyledigin model coooooooook şık duruyoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustat4

philips 6008k/12 televizyonu teknosadan aldıgımı daha önce yazmıştım.satan yetkiliye dts ses destegini sordugumda var demişti hatta bölge müdürüne bile sorduklarını cavabın kesinlikle var dedigini ilettiler. bunu üzerine araştırma yaptım yetkili servise ve philips müşteri hizmetlerine sordum dts desteginin olmadıgını ögrendim
    teknosa müşteri hizmetlerine yanlış bilgilendirildigimi ilettim.

VEEEE

Azönce teknosadan aradılar istedigim ürünle degişim hakkı verdiler

ŞİMDİ SORUM ŞU PHİLİPS 47PFL6008K/12 YERİNE LG 47LA 660S ALSAM DAHA MANTIKLI BİR SEÇİM YAPMIŞ OLURMUYUM TAVSİYELERİNİZ NEDİR ACİL CEVAP BEKLİYORUM.

ustat4 nedir bu dts ses desteği?

Bende teknosadan PHILIPS 55PFL6198K/12 aldım. Hediye çekiylede bir tane laptop almıştım. 12 gündür bekliyoruz daha laptop gelmedi. Hem müşteri hizmetlerini aradım hemde yazı yazdım ama bir cevap yok. Teknosa çok dandik bir siteymiş buna karar verdim

• usta zorladım 740 oldu :) üste ödeme ile tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustat4 -- 21 Ocak 2014; 19:17:11 >
  • ustat4 U kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun, güle güle kullan. Ne kadar ödeyeceksin peki?

Sırf bu dts, altyazı nedeniyle tercihim lg olacak. 740 ile 860 arasında tercih yapıcam ama pahalanmış yahu. Kampanya bekliyorum.

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    Umarım senin sorunda bir an önce çözülür usta dts ses destegi 3d filmlerle alakalı bir durum anladıgım kadarıyla görüntü var ses yok anlayacagın yinede araştır google herşeyi biliyor :)
  • üste 400 daha verdim usta anlaşamadık bir türlü verdim parayı susturdum ne yapalım umarım yanılmamışımdır sanada hayırlı kampanyalar
    ha bu arada eger kampanya olursa geri ücret iadesi verecekler 20 gün içinde
  • 55PFL6678 modelini babamlar için salona aldırttım. HDMI ile Digiturk IQ kullanıyoruz ve TV'nin muazzam bir görüntü kalitesi var... Bayıldım! Kendi odamda 2 sene önce aldığım LG 42LW4500 modelini kullanıyordum, PHILIPS'i görünce kendi televizyonumdan soğudum desem yeridir. Üstelik bir de PS4 falan kullanıyorum kendi odamda, PHILIPS ile kullansam kimbilir nolur. Bir gün PS4'ü salona götürüp denicem, görüntü kalitesi ve tepki süresini beğenirsem kendi odam da 42 inç'lik bir 6000 serisi alabilirim.
  • 6XX8 Kuvvetle Muhtemel de 6008 42" modelini alacağım. Sadece Kafama takılan birkaç soru var;

1- TV de bir kanalı izlerken küçük bir pencerede aynı anda başka bir kanalı izleme imkanı var mı?

2- Ambilight ı kullanmak istemediğimde tamamen kapatabilirmiyim?

3- FPS oyunları ve araba yarışı oyunlarında (sp modunda) Herhangi bir sorun yaşarmıyım? (PC ye bağladığımda)

4- Dahili alıcısı ile sd yayınları sorunsuz izleyebilirmiyim? (Herhangi bir üyeliğim yok, uydudan ne çıkarsa onu izleyeceğim)
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    2. sorunun cevabı istediğiniz zaman kapatabilir, açabilir, parlaklığını yani ışık seviyesini yükseltebilir yada düşürebilirsiniz.
    4. sorunun cevabı: dahili alıcı ile değil sd, hd yayınları bile sorunsuz izleyebilirsiniz. Sadece normal uydu alıcısı kadar kanallar arası geçişiniz hızlı olmayabilir. 1-2 sn fark olur

Diğer soruların cevaplarını bilemiyorum
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    2 ve 4 için içimi rahatlattınız, 1 ve 3. sorulara da müspet cevap gelirse bu tv hakkındaki kararım kesinleşecek.
    1 ve 3. soruları ancak aynı modeli kullanan kişiler cevaplayabilir. Başka model kullanan kişilerin yorumları çok yanlış olur. Marka aynı da olsa modellerinde teknik farklılıklar olabiliyor maalesef.

biz de bir abimize bu modelin 55inç olanını düşünüyoruz bakalım artık nasıl sonuçlanacak en ucuz kaç liraya bulacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basis35 -- 25 Ocak 2014; 11:51:46 >
  • Bende 47pfl7008 aldim. Goruntu harika. Yalniz bu titreme olayi sinir bozucu. Aksiyon sahnelerinde belirgin bir yavaslama oluyor perfect motion i kapatin deniyor ama bu seferde devamli titrek goruntu veriyor. Insallah bi cozum bulurlar.

3. Ben evde android box bagladim ve dead triger . real racing. Asphalt 8 oynuyorum ve bunlari telefonumdan bir yazilimla yapiyorum buna rağmen bir input lag panel hizinda yavaslik yasamadim. 30ms gibi bir tepkime bizi var PC modunda ssorun yasamazsin.

4. Bunu cevapla yamayacagim çünkü iki uydu gerekli . pip fonksiyonu var ama iki farklı kaynak ile mümkün.

Sen kendi uydusunu kullanarak ayni ana iki kanal seyredeyim diyorsan o olmaZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Krizalit_ -- 27 Ocak 2014; 18:16:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

Sen kendi uydusunu kullanarak ayni ana iki kanal seyredeyim diyorsan o olmaZ

Tam olarak buydu sorduğum, teşekkürler.
    Yani bu bizim TV ile ilgili değil üzerinde gömülü iki tüner bulunan bir TV yok zaten ama şöyle olabilir belki rf antenden standart tayin ve kendi digital uydusundan bir tayin ayni ekranda olabilir

Bir de vestelin çift ekran teknolojisi var ama nazil calisir bilmem. Biraaltında vestel yazinca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Krizalit_ -- 27 Ocak 2014; 18:20:26 >
  • arkadaşlar şu taksit sınırlama işi olmadan bizde bi tv alalım dedik,
    47pfl6198 televizyon yada bekleyelim mi kısa vadede tv fiyatları düşer mi ilgili arkadaşlar bir öneri verse süper olacak
    2820 liraya 24 ay taksit imkanımız var yada 2700 lira 12 ay taksit

görüntüsü titreyen var , tamamen memnun olan var cihazlar mı farklı gözlemler mi yetersiz anlayamadım pek..
  • burakos B kullanıcısına yanıt
    Ben taksit sinirlamasi yüzünden aldim. Dolardaki bu durum boyle oldukca ffiyatların düşeceğini sanmiyorum.
    6008 de bakabilirsiniz ben 3 hafta önce 2399 a aldim hepsi buradadan

• tv den memnun musunuz arkadaşların bahsettiği bazı kronik problemlerden var mı ?

47 inç heralde değil mi sizin aldığınız da ?
  • Tvden memnunum ki ben oldukça dikkatli bir panel izleyicisiyim. Evet TV bin nazi problemleri var ama yazilimsal mesela smart TV si çok kullanisli değil veya media player da DTS sesler çözülmüyor ama is görüntüye gelince benim aldigim fiyata daha iyisi yok. Muadili LG 6 serisi gibi dursa da bu TV LG 7 serisi ile ancak kıyaslanabilir ki ben onunla da mağazalarda çok kiyasladim ve philipsi seçtim pişman değilim .smart için de çinden android box aldim super oldu.
    Benim TV ile ilgili bir incelemek var. Ona da bak istersen

Bu arada TV 47"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Krizalit_ -- 28 Ocak 2014; 16:31:31 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.