Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba tv ilk açtığımda yayın biraz geç geliyor bu başta yoktu sanırım daha sonra dikkatimi çekti. D smart modül kullanıyorum acaba bundan dolayı mı geç açılıyor dedim ancak modülü çıkarıp tv kapadım ve tekrar açtım yinr geç açıldı. Sizde de böyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LA serisi artık tamamen teşhir olarak bulunmakta
    yeni LB serisi piyasayı doldurmakla meşgul...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç ay oldu daha kurdurmadım tvleri . çok merak ediyorm neyle karşılaşıcam :D
  • İlk zamanlarda LA860v ile ilgili burda bazı olumsuz yorumları okuyunca canım sıkılmıştı ama şimdi yeni serilerin daha kötü olduğunu duyunca açıkçası iyiki almışım diye sevindim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycodess

ARKADAŞLAR,

2600 TL YE FİYAT PERFORMANS OLARAK 55LA660S ALINIR MI?

SMART FALAN FİLAN ONLAR İÇİN KUTU ALIRIZ SORUN DEĞİL.

GÖRÜNTÜSÜ TAKILMA TİTREME VESAİRE YAPMASIN YETER.

ACİL YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM.

DİGİTÜRK YAYINLARI NORMAL YAYINLAR BİRDE SİNEMA İZLEMEK İÇİN.. KONSOL FALAN KULLANMIYORUM.

VEYA FİYAT PERFORMANS OLARAK NE TAVSİYE EDERSİNİZ?

ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.

(***6 AYDIR EN İYİSİNİ ALAYIM DİYE BAKINIP DURDUM LB870 LE İLGİLİ YORUM YOK. BENDE FİYAT PERFORMANS A YÖNELDİM )

Kaçırmayın derim,
    Nerde satılıyor abimlere de alacağız aynısından.

edit: Pardon mesaj eskiymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cjxtr -- 7 Ağustos 2014; 12:44:58 >

• Youtube uygulaması çok geç açılmaya başladı, açıldıktan sonra da takılmalar oluyor. Ne yapsak?
  • cjxtr C kullanıcısına yanıt
    süper denk gertirdim ama o kampanya bitti.. kesinlikle üst serilere gerek yok,
    film açısından güzel, zaten adı üstünde televizyon..
    abartmak istedim ama iyiki üst seri almamışım internet falan fıs ....

wifi süper zappo diye bir program var onunla filmi televizyona aktardım mı tamamdır...
  • Merhaba arkadaşlar;

LA660 model televizyonumun kanal listesi kendi kendine silindi.
    Uydu taraması yaptırmak istediğimde uydu ayarlarını değiştir deyince yv kapanıp açılıyordu.

4446543 nolu destek hattını aradım , tv'yi fabrika ayarlarına çevirip tekrar kanal araması yaptırdılar.
    Sorun düzeldi fakat kanal numaralarım alt üst oldu.

Yayın türüne göre sıralı olan kanallarım birbirine karışmış.
    ATV 300de, Kanald 348de.

Kanal listemi tekrar eski haline nasıl alabilirim?

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti35

Merhaba arkadaşlar;

LA660 model televizyonumun kanal listesi kendi kendine silindi.
    Uydu taraması yaptırmak istediğimde uydu ayarlarını değiştir deyince yv kapanıp açılıyordu.

4446543 nolu destek hattını aradım , tv'yi fabrika ayarlarına çevirip tekrar kanal araması yaptırdılar.
    Sorun düzeldi fakat kanal numaralarım alt üst oldu.

Yayın türüne göre sıralı olan kanallarım birbirine karışmış.
    ATV 300de, Kanald 348de.

Kanal listemi tekrar eski haline nasıl alabilirim?

Şimdiden teşekkürler

Malesef kanal listenizi tekrar eski haline alamazsınız. Bundan sonra klasik kumandanız var ise ya kanal listenizi TV'de düzenler, Flash Diskinize yedekler; sorun çıktığında geri yüklersiniz veya TV'de düzenlemek zor oluyor ise Flash Diskinize aldığınız yedekleme dosyasını PC'de düzenler sonra tekrar TV'nize yüklersiniz. Her iki yöntem için KLASİK KUMANDAya ihtiyacınız var. Nasıl yapıldığı ile ilgili detaylı anlatım önceki sayfalarda tarafımdan anlatılmıştır, mesajlarımı aratırsanız görürsünüz.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • LG Sihirli Kumandanın özelliklerini ve nasıl kullanıldığını anlatan bir video

http://www.youtube.com/watch?v=AhYUrLdJ7As
  • Aradaslar
    LG plazmalar ile hangi markanin aktif 3d gozlukleri uyumlu?
    PB690V icin mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 55la55la660s var arka tarafta bulunan PCMCIA CARD SLOT yazan yere dsmart cam modul takıp dsmart izleyebilirmiyim. Kullanan varsa cvl yazarsa sevinirim.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Şampiyon lar ligi maçlarını izlemek için istiyorum bimeks te fiyat uygun ama olmazsa ne yaparım diye düşünüyorum olacağına emin olsam bimeks te fiyat çok uygun.

• geçen sene lg la 55'' tv almıştım, ilişkimiz iyi sayılır, sıkıntı cıkardıgı olmadı.
    neyse bunun 1 yıl digitürk hediyesi vardı bu ay bitiyor hediye.merak ettigim başka digitürk hediyeli alıp da digiyi bu yıl da devam ettiren var mı?varsa digitürkden ne kadarlık bi fiyat aldılar acaba?
    ya da digi üyesi olan dostların bi fikri var mı bana ne kadar fiyat çekerler acaba?valla tattırdılar bi kere lig tv, hd belgeseller filan vazgeçemiyorum
  • derebeyi01 kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Aynı kampanyayı kullandım, şu an iptal ettirmekteyim. İptal süreci içerisinde bir kaç kez aranıyorsunuz ve size cazip teklifler sunuyorlar. Ben hiçbirini kabul etmedim çünkü teledünya aboneliğim de devam ediyor. Size tavsiyem iptal ettireceğinizi belirtin hatta işlemleri başlatın bu arada gelecek teklifleri de değerlendirme şansınız olur. Beni sanırım 3 kez aradılar işlemler başladıktan sonra :)
  • 42 LA620S için MR400 Sihirli kumanda aldım ama televizyona tanıtamıyorum bir türlü. LG Call Center da çare olmadı
  • Arkadaşlar tvmin kanal listesini düzenledim ama 1. kanal yok 1. kanala programda ekliyorum ama tv hep 2 den başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 26 Ağustos 2014; 11:37:02 >
  • peki hocam size yaptıkları teklifler nasıldı?kabul edilebilecek bir seçenek var mıydı?
  • Arkadaşlar lg 47la660s de 3 boyutlu filmi gözlüksüz olarak 2 boyutlu izleyemiyormuyuz. Bir ayarı varmı? ben bir türlü bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.