Şimdi Ara

2013 BMW F30 316i Kullanıcı Testi Video ve Anlatımlı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
44.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: uyuss

Açıkçası herkes donanım paketlerinin fiyat farkından bahsediyor. Aracı alalı 2 ay civarı bir zaman oldu. Toplamda 8000 km yol gittim geldim ve her türlü yolda kullandım. Bildiğin bmw'nin janstsız en boş paketi olmasına rağmen ki önceki araçlarımın tamamı sunroof + deri koltuk + xenon vs. full full araçlardı. Yapmış olduğum 8000 km'nin 1 metresinde dahi eski araçlarda olupta bu arabamda olmayan tek bir özelliği dahi aramadım.

Direksiyonumuz pek hafif değil ancak o da hiç problem olmuyor benim için. Her gidişatımda bmw'emden keyif alarak kullanıyorum. 13 Mayıs'ta Ankara İstanbul yaptım, 937 km mesafeyi 160'tan aşağı hiç düşmedim 340 TL benzin yedim. yani teknosu, saykosu falan hikaye. Alın binin hiçte çekinmeyin. Makine kesinlikle size diğer araçları aratmayacaktır.

Tam aradığım konuyu bulmuşum çok güzel inceleme olmuş ben de 2. El f30 3.16i ariyordum aklımda soru işareti falan kalmadı şu an itibariyle yakıt tüketim durumu nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar f30 2012-2013 3.16i lerin performans, yakıt tüketimi değerleri nasıldır? e90 2012 3.20d idrive, sunroof, xenonlu temiz araç arıyorum bulamadım galiba f30 3.16i ye dönecek iş. Çünkü e90 2012 3.20d temiz bulduklarım da 115 istiyor en az. bu paralara dolu 3.16i ya da 3.20i ed alınamaz mı ?
    sizce mantıklı değil mi arkadaşlar. bir fikir verin kafayı yiyeceğim
  • 35.KSK.35 kullanıcısına yanıt
    O paralara dolu 3.16 yada normal 3.20 alırsın.benim ıstanbul içi yakıt tüketimin 6000 km ortalamam 8 lt. Uzun yolda 5.5-6 oluyor.Performans gorecelidir ama yeterli bana.yetmezse chip var acs var kelleners var.seçenek bol.
    Yeni kasa herzaman daha iyidir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferhatgs kullanıcısına yanıt
    3.16i f30 un dolusu comfort + teknoloji paketli mi oluyor? Birde 3.20 nin normali de mi var? sadece 3.20i ed değilmiydi?
  • 2013-2014 model 3.16i M sport bakıyorum ama performansı bakımından aracı gömmüşler, kafam karıştı. 120-130 bin lira arasında araç az para değil yorumları okudukça araçtan soğudum sadece burası değil çok yerde okudum.

kullananlar bilgi verebilir mi?
  • bende benim araba en boş sanıyordum en azından 16 çelik jant ışık paket ve digital klima var.
  • bugün bu siyah arabanın aynısını küçükçekmece atakent'te gördüm. konu sahibinin aracının birebir aynısıydı. bir bayan kullanıyordu. hatta bu araç bile olabilir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.