Şimdi Ara

2013-2014 316i Modernline mi 320i ED mi ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
2.071
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> 2013-2014 316i Modernline mi 320i ED mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    53 Mesaj
    Merhaba ,

2. el BMW 3 serisi almayı düşünüyorum. İlk defa BMW'ye binicem. Honda Jazz'dan sonra büyük bir adım olacak benim için :)
    Modernline donanım görünüş olarak çok hoş. Fakat hem Modernline hem de 320 olsun deyince bütçeyi aşıyorum maalesef :(
    2 sene sonra da satacağımı da düşünerek ve satışının daha kolay olmasını düşünerek, hangisini almalı sizce ?
    Sürüş keyfi olarak 320i ED çok farkediyo mu 316'dan ?

Yardımcı olursanız sevinirim.

|
    |
    316i kullanmadım ama 116i kullandım. Arasında çok olmasa da fark var. 320i ED sahibiyim arabamda xenon ve geri görüş kamerası dışında bir opsiyon yok (sunroof bile). Buna rağmen arabamdan çok memnunum. F30 forumunda konuşulduğu üzere BMW'nin PSA grubuyla anlaşmasının bitmesi dolayısıyla artık 1.6 170hp kadar güçlü bir motor olmayacağı ve şimdiki 320i ED'lerin ileride efsane kasa olacağı değerli olacağı söyleniyor. Hak da veriyorum açıkçası. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak ve kullanıcısı olarak 320i ED tavsiye ediyorum size. Dediğim gibi 316i kullanmadım siz yine de bir test edin.

Modern line konusuna gelecek olursak base line'dan farkı sis farlarının yanındaki mat krom parçalar, mat krom böbrek ızgaraları, bmw moden yazılı kapı eşikleri ve standart 17" jantlar dışında bir fark yok. İçerde de bej renk konsol fark yaratıyor. Sadece görsel olarak fark yaratacak diye bence 320i ED yerine 316i'yi tercih etmeyin. Bana sorarsanız -aşırı sakin kullanmama rağmen- performans tasarıma göre daha ağır basmalı. Modern line özelliklerini çok çok istiyorsanız ilerde taktırabilirsiniz. Değişecek olan parçalar söylediğim gibi böbrekler olur sis farlarının yanındaki krom parçaların eklenmesi olur. Belki 17" modenline jantı takılabilir.

Yine de seçim sizin. Şimdiden alacağınız arabanın hayırlı olmasını diliyorum!
    |
    |

• Çavuş
    53 Mesaj

Teşekkürler, çok yardımcı oldunuz. Sanırım ED seçicem evet .
    |
    |
    Bahsedilenler: Gus Fring
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,211
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.