Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
10
Favori
116.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.sorum: mezun musun? bu netler ne?:D
    2. : benim zaman ygs 4 üm
    tr:35,25
    mat:31,50
    sos:24,5
    fen:29,25
    sence(sizce) netim daha yükselir mi? yükseltmek için ne yapmalıyım ? :D
  • Barmana sormuştum ama yüksek yapanlar cevap verin hepiniz:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstiyorsanGitSev

Barmana sormuştum ama yüksek yapanlar cevap verin hepiniz:D

Ben mezunum.
  • Çözüm Dershanelerinin son ygs denemesi:

Türkçe 1 yanlış, Mat 1 boş, Fen 2 yanlış, Sosyal 5 yanlış
  • Sanırım ben gene kazanamıycam netlere gel maşşallah hepinize :D

Zamandan çıktım bnde
    tr 34
    mat 25
    fen 20
    sos yok cıktım cok bunallttı böle turkce sormuyorlar bıkere paragraflar zevklı degıl bay bay bay baydı benı bı ara kafamı koydum gıdıodum
  • fem 9lu 5.deneme

türkçe- 38d 2y
    mat- 37d 3y
    fen 35d 5y
    sosyal 33d 4y
  • quote:

Orijinalden alıntı: mLd.bsLy

Sanırım ben gene kazanamıycam netlere gel maşşallah hepinize :D

Zamandan çıktım bnde
    tr 34
    mat 25
    fen 20
    sos yok cıktım cok bunallttı böle turkce sormuyorlar bıkere paragraflar zevklı degıl bay bay bay baydı benı bı ara kafamı koydum gıdıodum

Hocam buradakilerin çoğu sallama hiç canınızı sıkmayın.
    Bunlara bakıyorum netlerime bakıyorum arada baya bir fark oluyor ama zamanda ilk 5000 deyim genelde o yüzden hiç canızı sıkmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

quote:

Orijinalden alıntı: mLd.bsLy

Sanırım ben gene kazanamıycam netlere gel maşşallah hepinize :D

Zamandan çıktım bnde
    tr 34
    mat 25
    fen 20

Hocam buradakilerin çoğu sallama hiç canınızı sıkmayın.
    Bunlara bakıyorum netlerime bakıyorum arada baya bir fark oluyor ama zamanda ilk 5000 deyim genelde o yüzden hiç canızı sıkmayın.

Kendi bilir herkes bizim için sorun yok her koyun kendi bacagından asılır misali zamanda şaşırtmalı sorular vardı bugun bı kaç tane matematik beni nedense sıkıyo bu fem denemeleri gecen sene korfez gerı sayım yapmıstı seker gıbıydı Neyse hayırlısı olsun bakalım netler oldugu kadar su zaman ıcın bıde sıralama söleyelım bnde bakmıstım bugun ıyı calısmalar herkese

• quote:

Orijinalden alıntı: barman

Zaman 3

Tr 38-2
    Mat 39-1
    Fen 39-1
    Sos 32-8

Zaman 4

Tr 36-4
    Mat 38-2
    Fen 32-8 (Dikkatsizliğin b*kunu çıkardım resmen. )
    Sos 31-9 ()

Zaman 4'de sosyal çok kolay diyen @ıslakmendil nickli arkadaşımıza selamlarımı gönderiyorum.

dostum öncelikle tebrik ederim zaman 3teki netlerin süper..4te güzel..4.denemenin zorluğu nasıldı ben de çarşamba alıcam 3e göre daha mı zordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

quote:

Zaman 3

Tr 38-2
    Mat 39-1
    Fen 39-1
    Sos 32-8

Zaman 4

Tr 36-4
    Mat 38-2
    Sos 31-9 ()

Zaman 4'de sosyal çok kolay diyen @ıslakmendil nickli arkadaşımıza selamlarımı gönderiyorum.

dostum öncelikle tebrik ederim zaman 3teki netlerin süper..4te güzel..4.denemenin zorluğu nasıldı ben de çarşamba alıcam 3e göre daha mı zordu?

Sağolasın. 4'deki netlerimden hiç memnun değilim. Hele feni düşündükçe kendimden tiksiniyorum. Türkçe hemen hemen aynı gibiydi. Matematik biraz daha zordu. Fen böyle çok cins şeyleri eklemişler. Hem biraz zordu, hem de dikkatsizlik yaptım çok. O yüzden netlerime yansıdı. Sosyal ise şu ana kadar çözdüklerim arasından en zor sosyaldi. Fakat, yine de fenden bu neti yapmamam gerekirdi. Biraz istikrarsız olmak canımı sıkıyor; ama bakalım. Düzeltmeye çalışacağım.

Not: Şu fem ve zaman denemeleri dışında sosyalden hatrı sayılır bir net çıkarıyorum; ama şu sınavlarda olmuyor ya. Basıyorlar kazık soruları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 12 Aralık 2011; 23:56:42 >

• quote:

quote:

quote:

Zaman 3

Tr 38-2
    Mat 39-1
    Fen 39-1
    Sos 32-8

Zaman 4

Tr 36-4
    Mat 38-2
    Sos 31-9 ()

Sağolasın. 4'deki netlerimden hiç memnun değilim. Hele feni düşündükçe kendimden tiksiniyorum. Türkçe hemen hemen aynı gibiydi. Matematik biraz daha zordu. Fen böyle çok cins şeyleri eklemişler. Hem biraz zordu, hem de dikkatsizlik yaptım çok. O yüzden netlerime yansıdı. Sosyal ise şu ana kadar çözdüklerim arasından en zor sosyaldi. Fakat, yine de fenden bu neti yapmamam gerekirdi. Biraz istikrarsız olmak canımı sıkıyor; ama bakalım. Düzeltmeye çalışacağım.

Not: Şu fem ve zaman denemeleri dışında sosyalden hatrı sayılır bir net çıkarıyorum; ama şu sınavlarda olmuyor ya. Basıyorlar kazık soruları.

Olsun takılma bi denemeye o kadar bu netlerle devam edersen sonunu çok iyi yerlerde görüyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaman 3

Tr 38-2
    Mat 39-1
    Fen 39-1
    Sos 32-8

Zaman 4

Tr 36-4
    Mat 38-2
    Sos 31-9 ()

Olsun takılma bi denemeye o kadar bu netlerle devam edersen sonunu çok iyi yerlerde görüyorum

İnşallah hocam. Sen de mezunsun, ben de mezunum. İnşallah istediğimiz sonuçları alırız 2. senemizde.

• evet sallıyorum hatta hayalimdeki netleri yazıyorum.forumun böyle netler yaptığımı düşünmesini sağlayarak egomu tatmin ediyorum.

Şaka mısınız kardeşim ya, foruma sıksam ne geçicek elime normalde hiç iplemem böyle diyenleri ama 2-3tür benim mesajımın ardından geliyo bu tür şeyler.insan ister istemez uyuz oluyo.foruma yaptığım çözümleri, açtığım konuyu bilmeden kendi kafanızca yorum yapmayın lütfen.o netleri yapıyorum, ygs-lys'de bi aksilik çıkmaz ve allah izin verirse bunun kadar iyi yapıcam o zaman ne diyeceksiniz merak ediyorum.
  • tr 37 3
    mat 38 2
    sos fen 32-8
  • FDD YGS Deneme 2

Türkçe Full
    Mat full
    Sosyal full
    Fen Full

Not: TM'yim.
    Not 2: Arkadşalar hiç çalışmaya falan kasmayın siz de fulleyin gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: materyalist imam

FDD YGS Deneme 2

Türkçe Full
    Mat full
    Sosyal full
    Fen Full

Not: TM'yim.
    Not 2: Arkadşalar hiç çalışmaya falan kasmayın siz de fulleyin gitsin.

İmam Power diyosun yani.
  • Dünki dershane sınavımı yazayım bende:
    Türkçe: 28.75
    Mat: 32
    Fen: 21.25
    Sosyal: 16

Şu sosyal netini 25lere çekmek için önerileriniz varmı?
  • Tr 38,5
    mat39,25
    fen 38,25
    sosyal 37,25
    sosyalim çok kötü pff..

:D
  • Turk:full
    Mat:full
    Fen:full
    Sos:42 net, 2 soru da son bos sayfaya kendim yazdim,kahretsin onlar da dogru!
  • quote:

Orijinalden alıntı: :A.N.T:

Tr 38,5
    mat39,25
    fen 38,25
    sosyal 37,25
    sosyalim çok kötü pff..

:D

38.5 ve 39.25 nasıl oluyor anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.