Şimdi Ara

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü (543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.692
Cevap
83
Favori
985.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kusura bakmayın ön cam derken ön yanları kastettiğinizi anlamadım. bütün camları simsiyah yaptıran da var. ancak Bu tarz apaçiliğe saygı duyamam. Güzelim bmw yi bu şekilde şahine benzetenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    her tarafa 2 numara yaptırın o halde bence. Zaten göreceksiniz ön ile arka yan camlar aynı tonda görünmeyecek. Yan görüşü olumsuz etkilemez. En büyük artısı yazın sol kolunuz güneşten yanmayacak.

• zarinca Z kullanıcısına yanıt
    Trafik sigortasını mutlaka isteyin. boya koruma hediye eden pek yok. Ediyorsa da fiyata eklemiştir. Belki kaucuk paspas ve ipad kablosu hediye olarak alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Aslında astra HB SPORT modeli düşünüyordum ama bayilerde kalmamış ve yeni geleler zamlı gelecek dediler.

Arkadaşlar ben de i30 karar aşamasındayım ve fiat olarak 48.000 stlye paket fiatı teklifi aldım.

Artık karar vereceğim çünkü yılbaşından sonra baya zam geleceğini söyleniyor tüm markalarda.

Bu aracı alırsan ekstra neler hediye edilebilir ? Kimisi boya koruma diyor kimisi trafik sigostası _?

Acıkcası başka indirim alabileceğim şeyler var mı ?

Hepinize saygılar ...

alacağın şeyler öncelikle aracı aldığın fiyatın hediye kaldırıp kaldırmadığına ve senin pazarlık kabiliyetine bağlı.
    baştan fiyat alırken trafik sigortası hariç demedilerse zaten trafik sigortası fiyata dahildir.
    ben 2 araba aldım birisine; boya koruma+motor koruma+kauçuk paspas+bağaj havuzu ve karter koruma diğerine kauçuk paspas ve bağaj havuzu almıştım.
    ama araçları aldığım fiyat o günlerdeki türkiyede ki en düşük fiyattı, yani burada paylaşılan, duyduğum ve bildiğim benim aldığım fiyattan bir kaç arkadaş ta aldı ama daha düşük fiyat olmadı.

• mob411 kullanıcısına yanıt
    Ben çok rahat dolaşıyorum demedim, keşke diyebilsem. Halihazırda ilgili kanunun ve polislerin uygulama şekilleri hep soru işareti. Para gelsin de,ne şekil olursa olsun gelsin mantığını yaşıyoruz. Yoksa merak etmeyin, kimsenin milletin iyiliğini filan düşündüğü yok bu memlekette
    İyi kaliteli filmler, en koyusu bile olsa gece görüşü tehlikeye sokmaz. Ama gözler, belli bir yaştan sonra malesef bazı hassasiyet problemleri yaşatabiliyor. (Babanız için bir etken olabilir,daha önce filimli araç kullanmadıysa.)
    Bence üç seçeneğiniz var;
    1. Ön kapılar hariç,arka camları 3 numara yapmak. ( polislerle en az ilişki,kafa rahatlığı )
    2. Ön cam hariç hepsini 2 numara yapmak. ( Şansı yükselterek polislerle az ilişki,kafa rahatlığı )
    3. Ön cam hariç hepsini 3 numara yapmak,zorda kalınırsa ön kapıların filmlerini söküp yola öyle devam etmek. (polislerle köşe kapmaca, şansa dayalı ruh hali)
    Çakal seçenek ise; bagaj camını 3 numara yapıp,geri kalanı 2 numara yaptırmak. Böylece görüntü bütünlüğü bozulmaz,ışığın durumuna göre extra koyuluk da elde edebilirsiniz.
    İ30'nuz hem beyaz hemde CW iken,camlarınız her daim burdayım diye öne çıkacak. Bunu göz önüne alarak, şeçim yapmak daha mantıklı olur.
    Son olarak acele etmenize gerek yok, hatta Ziebart,Mequiars veya Sonax bayilerine gidip yapılan uygulamaları görün ki daha sağlıklı karar verin. İlaki bayiden filmli çıkacaksınız diye dayatmanız yok,ne zaman isterseniz yaptırırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tşk ederim ilginiz için ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

quote:

Aslında astra HB SPORT modeli düşünüyordum ama bayilerde kalmamış ve yeni geleler zamlı gelecek dediler.

Arkadaşlar ben de i30 karar aşamasındayım ve fiat olarak 48.000 stlye paket fiatı teklifi aldım.

Artık karar vereceğim çünkü yılbaşından sonra baya zam geleceğini söyleniyor tüm markalarda.

Bu aracı alırsan ekstra neler hediye edilebilir ? Kimisi boya koruma diyor kimisi trafik sigostası _?

Hepinize saygılar ...

alacağın şeyler öncelikle aracı aldığın fiyatın hediye kaldırıp kaldırmadığına ve senin pazarlık kabiliyetine bağlı.
    baştan fiyat alırken trafik sigortası hariç demedilerse zaten trafik sigortası fiyata dahildir.
    ben 2 araba aldım birisine; boya koruma+motor koruma+kauçuk paspas+bağaj havuzu ve karter koruma diğerine kauçuk paspas ve bağaj havuzu almıştım.
    ama araçları aldığım fiyat o günlerdeki türkiyede ki en düşük fiyattı, yani burada paylaşılan, duyduğum ve bildiğim benim aldığım fiyattan bir kaç arkadaş ta aldı ama daha düşük fiyat olmadı.

Ben bütçeme uygun olduğu için STYLE paketi seçtim.Açıkcası ELİTE paketle çok fark görmediğim için fazla para vermek istemedim.

Umarım ki sonra pişman olmam ve acele etmemin sebebi seneye tüm otomobillerin zamlanacak olması ama önemli olan her şeyin hayırlısı.

Bakalım son pazarlık ve alabileceğim birşeyler varsa isteğeceğim Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 24 Aralık 2013; 21:36:44 >

• quote:

Hepinize saygılar ...

DİZEL mi acaba aldığınız style model fiyat teklifi Şu ana kadar duyduğum en düşük fiyat gerçekten eğer dizelse?
  • vipyakup V kullanıcısına yanıt
    Dizel olması imkansız. Benzinlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuye

2014 de ufak tefek makyaj ya da navigasyon gibi eklentiler bekleniyor mu acaba?

Satış danışmanlarından öğrendiğim kadarıyla bir değişiklik olmayacak.
  • vipyakup V kullanıcısına yanıt
    Dizeli nereden çıkardınız yaw

Benim dediğim paraya ah keşke dizel olsa ama benim ilk terih seçeneğim benzinli motorlar.

Kia rio 1.4 dizel Fancy donanımlı 45.000 civarı var ama yıl sonu nedeni ile bayillerde bulmak zor çünkü seneye tüm otolar zamlanacak.

Diğebilirsiniz ki çok yakıyor ama diğer benzinli modellerde çok yakıyor sebebi konfor ve donanim artıkça tüketimde yerinde saymıyor.

Önemli olan aracı sizin nasıl kullandığınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 25 Aralık 2013; 0:26:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandelay

diğer başlığa koymuştum, buraya da koyayım ihtiyacı olan yararlansın

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü

Keşke listeye ortalama hızınızı da ekleseydiniz.
  • Bende uzun bir kararsizlik döneminden sonra, dizel manuel elite beyaz renk ile araniza katilmiş bulunmaktayim 60.000 trafik sgortasi dahil aracimi ocak ilk hafta teslim aliyorun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: velovis_

Bende uzun bir kararsizlik döneminden sonra, dizel manuel elite beyaz renk ile araniza katilmiş bulunmaktayim 60.000 trafik sgortasi dahil aracimi ocak ilk hafta teslim aliyorun :)

Kazasız sürüşler dilerim. Hayırlı olsun. Tavsiyelere uyup kaput koruma filmi yaptırmıştım. Size de tavsiye ederim. Özellikle tam boy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Hayirli olsun,gozunuz aydin.En iyi renk sicakligi 4300K civari bence 5000ler cok mavi digerleride cok sari,siritmayan 4300K Parklardaki photon led mi yoksa su mavi ampullerden mi.Mavi photon alip begenmemistim.

Teşekkür ederim.
    LED üstat.

http://www.hepsiburada.com/liste/photon-beyaz-seramik-tabanli-park-ampulu-4300-7000-k-85d028-/productDetails.aspx?productId=otm85d028&categoryId=20024643

Ben de uzunca bir süredir kısalarda Philips Extreme Vision kullanıyorum. Parklara çok dikkat etmemiştim; sizinkileri görünce aklımda yer etmiş, geçen bir yerde otoparktan çıkarken camdan yansıyan görüntüde fark ettim, parklar çok sırıtıyor gerçekten. Ben de bakayım bu led parklara.

• Normalde 5-5.2lt olan ortalama 1 aydan beri sicakligin gunduz bile 0in ustune zor ciktigi Ankarada 6-6.2lt lere cikmis durumda Yalniz PTC cok iyi calisiyor,on camin buzunu kaziyana kadar sicak hava uflemeye basliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Normalde 5-5.2lt olan ortalama 1 aydan beri sicakligin gunduz bile 0in ustune zor ciktigi Ankarada 6-6.2lt lere cikmis durumda Yalniz PTC cok iyi calisiyor,on camin buzunu kaziyana kadar sicak hava uflemeye basliyor

Ptc nasıl çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gecegelen06
    Ptc nasıl çalışıyor

Sıcaklık derecesini sonuna kadar artırıyorsunuz H1 yazısı çıkıyor. Sonra istediğiniz yöne basıp (cama-ayağa-gövdeye) üflemeyi açmanız yeterli, kısa sürede ılık ılık hava vermeye başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

quote:

Orijinalden alıntı: gecegelen06
    Ptc nasıl çalışıyor

Sıcaklık derecesini sonuna kadar artırıyorsunuz H1 yazısı çıkıyor. Sonra istediğiniz yöne basıp (cama-ayağa-gövdeye) üflemeyi açmanız yeterli, kısa sürede ılık ılık hava vermeye başlıyor.

teşekkür ederim

• İstanbulda daha PTC kullanmak nasip olmadı Önümüzdeki maçlara bakacağız artık.Kış lastiğimizi aldık zinciri bagaja koyduk ama hava günlük güneşlik.
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.