Şimdi Ara

2012 ÖSYS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI#NEREYİ KAZANDINIZ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.973
Cevap
102
Favori
436.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dragonlance_raistlin

quote:

Orijinalden alıntı: emma morley

quote:

Orijinalden alıntı: hackingmem

quote:

Orijinalden alıntı: Jobbik

İŞSİZLER

Bu konudaki kullanıcılar: Jobbik, bLackLisT., Blacklife94, brkbrbrgl, dragonlance_raistlin, emma morley, rambocell, X123456789X, lmrv, beatlescandir, hackingmem, ogzgunner23, XRacer, robinstarker, strawberry379, DeBroglie, levent3333, wolborq, cangogs, pekiii, Mjollnir, -b0Ni, EinJewel, LastShinobi, furkano, Mr0range, AwiMendraPesRe, JeLLyPuFF
    31 kayıtlı üye, 14 misafir

Bu konudayken aynı zamanda neler neler yapılıyor, konu açık ama bir köşede mesela ben ibranice çalışıyorum çoğu kişi de mutlaka birşeyler yapıyordur ben donanım haberdekilerin oldukça donanımlı olduklarına inanıyorum ben hariç tabi ki

Tabi aynı zamanda başka seyler de yapıyoruz
    Ben daha önce belki 10 kere izlediğim filmi izliyorum mesela televizyonda:)

ben de doktorların bu bölümünü 3.defa izliyorum galiba :D

Yok ben o kadar kotu değilim :)
    Cnbc e de güzel bir film var onu izliyorum da daha önce de izlemiştim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

İŞSİZLER

Bu konudaki kullanıcılar: Jobbik, bLackLisT., Blacklife94, brkbrbrgl, dragonlance_raistlin, emma morley, rambocell, X123456789X, lmrv, beatlescandir, hackingmem, ogzgunner23, XRacer, robinstarker, strawberry379, DeBroglie, levent3333, wolborq, cangogs, pekiii, Mjollnir, -b0Ni, EinJewel, LastShinobi, furkano, Mr0range, AwiMendraPesRe, JeLLyPuFF

Bu konudayken aynı zamanda neler neler yapılıyor, konu açık ama bir köşede mesela ben ibranice çalışıyorum çoğu kişi de mutlaka birşeyler yapıyordur ben donanım haberdekilerin oldukça donanımlı olduklarına inanıyorum ben hariç tabi ki

Kudüs'e akmayı düşünüyorum da İbranice adamı yorar baya reis

• yatın uyuyun yaaa :D

• ösymdekiler horul horul uyuyodur
  • 2-3 e kadar burdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lutzhoeft

quote:

quote:

İŞSİZLER

Kudüs'e akmayı düşünüyorum da İbranice adamı yorar baya reis

Arapçaya çok yakın olduğu için pek zorlamıyor kardeşim Güzel dil ama arapça kadar zengin değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sitenin altyapısı baya kötü galiba.Sabah da böyleydi şimdi baktım gene düzelmemiş kıl oldum.Ara ara bakarım 2-3e kadar burdayım ben de heralde sabahlamam çünkü yarın erken kalkmam gerek ben 20 temmuz saat 14.00 diye noktayı koymuştum ama içimde bi his var sanki yarın açıklarlar gibi ama olmaz yarın açıklanmasın
  • Açiklanirsa biriniz,pm atip veya mesajimj alintilayabilirmi. ;)

• bende pc oynayarak bekleyim bari
  • 5e kadar buradayım. :D 6da açıklanırsa yıkılırım :D
  • eksisozlukte de açıklandı diye entry girmiş biri sonuç sayfası da geç açılınca bi an heyecan yaptım açıklandı diye:/ sabah açıklansın artık kalpten gitcem o değil de
  • beyler matematik geometri ve fiziği seviyorum ama ağırlıklı olarak matematik istediğim meslek bilgisayar mühendisliği ama itüyü tutturamazsam hangi mühendisliği önerirsiniz itü ve odtüde olan ve bana uygun???
  • oğlum bu gece açıklasınlar artık be, ösym sitesine girip çıkmaktan imanım kurudu haftalardır
  • 17sinde açıklanıyo bence yaa başından beri hertarafa yazdım bunu 17si çıkmazsa fenaaaaaaaaaaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

Açiklanirsa biriniz,pm atip veya mesajimj alintilayabilirmi. ;)

henüz açıklanmadı.

• BEN MATRAX ı dinliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: XRacer

oğlum bu gece açıklasınlar artık be, ösym sitesine girip çıkmaktan imanım kurudu haftalardır

stres sahibi insan oldum onların yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrbrgl

BEN MATRAX ı dinliyorum..

artik sarmiyo bu adam ya 6senedir dinlerim ama son 2senede 5defa dinlemedim hele bide tv programlari yaptigi zaman bu adamdan cok sogudum cunkum tv ye hic yakismiyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: lmrv

quote:

Orijinalden alıntı: XRacer

oğlum bu gece açıklasınlar artık be, ösym sitesine girip çıkmaktan imanım kurudu haftalardır

stres sahibi insan oldum onların yüzünden

sen mi ben mi ya yemin ederim sınav daha stressizdi.
    işin komik tarafı sonucun aşağı yukarı ne geleceğini de biliyorum ama işte, insan bi aksilik olur mu, beklediğim yer tutar mı diye kendini yiyor artık.

biraz muhabbet mi etsek. vakit bol gerçi ben 2-3 saate devrilirim.

• kaliteli müzik dinlemek isteyen gelsin

bu 8 parça

beğenirseniz devamı gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbbccc -- 17 Temmuz 2012; 0:33:33 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.