Şimdi Ara

2012 Opel insignia 1.4 benzin manuel gerçek yalıt değeri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2012 model insignia 1.4 model arac, 53.000 tl ye satılıyor. Benzinli ve manuel. Yakıt ve parça konusunda bilgim yok. Yardımlarınızı rica ederim.

• Hocam konu yanlıs yerde otomobil genele açarsanız daha çok yanıt gelir.

Son 1500 kmnin ortalaması;45 km ortalama hızla 8.1 lt hergun 100 km kullanıyorum 35 tl yani km 35krs sehir ici disi karma yakıyor cok sikisik trafikte bile 9lt yi gecmiyor 110-'a sabitlerseniz 5.5 lt kadar yakıyor bence d segment benzinli bir arac icin 1650 kg lik araca göre makul degerler performansı uzmuyor 1.4 araba çekmez gitmez diyen arkadaşlar araca binince yüzleri kızarıyor 230 + hızlara (youtubede 236 goren var)cikiliyor vites oranalrı biraz kısa ama 3te 150 yapiyor baska sormak istedikleriniz varsa cevaplarım bu arada 6 ileri vites ve star stop var isiklarda durunca stop etmesi yakıtı baya dusuruyor 1.6t lardan net 2lt az yakiyor performansı beni kesmez derseniz 140 dan 170 beygire yazilimla cikiyor(yaptiranlar memnun) ben yaptirmadım ama yaza doğru dusunuyorum

Parça konusunda uygundur yani ben kaskolu biniyorum ama bakıma daha sokmadım 60 bin bakımı icin ozel servisler 600 tl fiyat cikartti trigeri zincirlidir sizin baktığınız arac kac kmde ben 49 bin km de 1 parca boyalisini 55 e aldım ici bej 18 inc stil jantlı siyah renk.

Kronik olarak su eksiltme sorunu yasaniyor 3 farkli sorundan kaynaklanabiliyor 1-)devir daim pompasindan 2-) genlesme kabindan3-eskiyen hortumdan kaynaklanabiliyor ben 15 gunde 1 lt su ekliyorum 60 bin bakimda onuda yaptıracağım muhtemelen hortumdan kaynaklaniyodur 100 tl gibi bir fiyata deistiriyorlar

Tüp taktıranlar var 1.6t lara göre daha uyumlu hatta bir ara orjinalden lpgli uretildi ve gayet ekonomik oluyor ilk alındığında taktıran bir arkadas 60 bin kmdir sorunsuz kullanıyor ama tamamen montajı yapan ustayla ilgili 70-80 bin km sonra sübapları çelikle deistiriyorlar buda bintlye mal oluyor.Ben lpg yi pek sevmedigimden dolayi taktirmadım.

Yol tutusu ve frenleri beni bircok kez kazadan kurtardı cok iyi fren mesafesi var araç çizgisini bozmuyor 1 kerw yagmurlu havada viraja suratli girince arkadan kaydi ama hemen topladi geri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 13 Mart 2017; 2:55:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler bilgiler için. Benim baktığım insignia 86.000km de 2 değişeni olan bir araç. Daha pazarlık yapmadım. Kafamda henüz okeylemedim çünkü. Araştırdıkça sevmeye de başladım

• madem kullanıcısına yanıt
    Afl farlı olanlardan bulursanız onlardan alın bende yok keske olsa dedirtiyor birde sunroof cok yakısıyor bu araca facede insignia alım satım grubuna da bakın çok temiz araclar dusuyor.1.6t lar gercekten cok yakiyor ama 1.4t emin olun uzmez 2.0 vectra vardı daha once ondan az yakiyor birde 55 binlik arac ancak sanki 80-90 binlik bir aracmis gibi karizması var sizin baktığınız hangi renk?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.