Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 KAMPANYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
19.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler forum üyeleri, Opel Mayıs Ayında 2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 kampanya Başlatmış, Nisan Fiyatların Altında Şuan Fiyatlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: figoelhan

İyi günler forum üyeleri, Opel Mayıs Ayında 2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 kampanya Başlatmış, Nisan Fiyatların Altında Şuan Fiyatlar...

eve t ben iki hafta önce kocaeli ekcan bayisine gitmiştim kampanya başlatmışlardı ve garanti bankasından da kredi imkanı sağlıyolardı. heryerde garanti bankasından krediyi sağlıyolarmı yoksa sadece bayiler kendilerimi bir bankayla anlşıyolar acaba.
  • Bildiğim kadar bayilerle anlaşmalı, birde faiz oranı düşük olduğu için evrak istiyor garanti bankası
  • arkadaşlar astra classic konfor paketli gelmiyor mu artık?...cvplarsanız sevinirim...
  • 1.6 essentia konfor paket siparişini 36000 tl ye verdim. plaka ve bandrol bana ait.
    sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: borayuce84

1.6 essentia konfor paket siparişini 36000 tl ye verdim. plaka ve bandrol bana ait.
    sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim

Kardeş,senin aldığın modelde otomatik vites konfor paketine son ne kadar fiyat veriyorlar sordun mu acaba?
  • Merhaba. Ben de bugün Opel bayiine gittim. Astra sedan 1.6 enjoy plus manuel vites için fiyat aldım. Mayıs ayı kampanyası dolayısıyla bana 37.900 tl fiyat verdi. Bu arabayı yaklaşık 20 gün önce yine aynı yere sormuştum ve 40.250 tl fiyat vermişlerdi. Fiyat oldukça düşmüş ama başka bayiilerden daha uygun fiyat alan var mıdır acaba ? Ben İzmir Mercanlar'dan aldım bu fiyatı. Daha uygun fiyat veren bildiğiniz bir yer var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muverrih35

Merhaba. Ben de bugün Opel bayiine gittim. Astra sedan 1.6 enjoy plus manuel vites için fiyat aldım. Mayıs ayı kampanyası dolayısıyla bana 37.900 tl fiyat verdi. Bu arabayı yaklaşık 20 gün önce yine aynı yere sormuştum ve 40.250 tl fiyat vermişlerdi. Fiyat oldukça düşmüş ama başka bayiilerden daha uygun fiyat alan var mıdır acaba ? Ben İzmir Mercanlar'dan aldım bu fiyatı. Daha uygun fiyat veren bildiğiniz bir yer var mı acaba?

Daha uygunu var mıdır bilmem ama yanına bir şeyler isteyin. Karter koruma-park sensörü - boya koruma vs vs bir şey versinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: muverrih35

Merhaba. Ben de bugün Opel bayiine gittim. Astra sedan 1.6 enjoy plus manuel vites için fiyat aldım. Mayıs ayı kampanyası dolayısıyla bana 37.900 tl fiyat verdi. Bu arabayı yaklaşık 20 gün önce yine aynı yere sormuştum ve 40.250 tl fiyat vermişlerdi. Fiyat oldukça düşmüş ama başka bayiilerden daha uygun fiyat alan var mıdır acaba ? Ben İzmir Mercanlar'dan aldım bu fiyatı. Daha uygun fiyat veren bildiğiniz bir yer var mı acaba?

Daha uygunu var mıdır bilmem ama yanına bir şeyler isteyin. Karter koruma-park sensörü - boya koruma vs vs bir şey versinler

Araçta arka park sensörü zaten var ama karter koruma ve boya korumayı kesinlikle isteyeceğim. Ben İzmir'de oturuyorum. Yarın İzmir'deki bayiiler başta olmak üzere Ege bölgesindeki tüm bayiileri arayıp fiyat alcam. Telefonda ne kadar iyi fiyat verirler bilemiyorum ama bi şansımı deneyeyim. Eğer Mayıs ayı kampanyası dahilinde aldığınız fiyatlar varsa burda paylaşalım lütfen. Zira ona göre davranır ve daha ucuza aracı almış oluruz. Sonuçta para kolay kazanılmıyor. :)

• Haklisiniz. Biz de 2008 de ayni aractan almistik. Orjinal body kit taktirmistik eger bayinizde varsa ve begenirseniz taktirmanizi oneririm. Foruma resim koymustum suan mobildeyim size atarim resimlere. Sedan astrays body kit cik yakisiyor. Body kit derken asiri bir kit degil yani sade ve goze cok hos oluyor.
  • Şimdi bir arkadaş aradı ve opel bayiisinde satış temsilcisi bir arkadaşı var ve eğer lpg taktıracaksanız almayın sorun yaşarsınız demiş. Şimdi bunu duyunca moralim bozuldu. Acaba 2012 model 1.6 astra sahibi olan ve lpg taktıran arkadaşlar var mı? Varsa memnu musunuz ? Yorumlarınızı alabilirsem memnun olurum. Çünkü bu aracı benzinli kullanamam çok masraflı olur. Ayrıca dizelini almaya da param yetmiyor. Lütfen yorumlarınızla aydınlatır mısınız ? Şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar 1.6 essentıa otomatik vites konfor paketli son fiyat alan oldu mu? yazarsanız sevinirim....
  • 05 Mayıs Cumartesi Altunizade Arkas Opelden Classıc III Essentia 1.6 16V Easytronic Konfor paketi için 38.400.- fiyat verdiler.
    Bilgi alabilmek için sıra bekledim ve benden önceki 2 arkadaş aracı satın aldı gibi.
    Bu yüzden fiyatlarda çok fazla bir şey yapmıyorlar.
    Hediye konusunu hiç konuşmadım aklıma gelmedi açıkcası.
  • valla arkadaslar gerçekten önemli bir fırsat.ben mart ayında 39750 tl ye astra sedan enjoy plus gri renkli aldım.bu fiyat indirmliydi.şu anda bu arac 38000 civarında.aracı 40 gündür kullanıyorum yaklaşık 1800 km yol yaptım karışık 7 litre benzin şehirler arası 6.5 civarında şimdi yakıt tüketimi.yol tutusu mükemmel.donanım olarak kaçırılmayacak bir fırsat ne arasanız vardır.hız sabitleyici,far sensörü,yagmur sensörü,çelik cant...ufak tefek eksikleri var tabi ki(aracta yeteri kadar gmz bulunmamaktadır) bence bir aile arabası olarak bu fyata alınabilir.haaa birde lpp takılıyor özelliklelandinenzo gayet uyumlu çalışıyormuş ama agacın motor garantisi dervre dısı kalıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevdacan81

valla arkadaslar gerçekten önemli bir fırsat.ben mart ayında 39750 tl ye astra sedan enjoy plus gri renkli aldım.bu fiyat indirmliydi.şu anda bu arac 38000 civarında.aracı 40 gündür kullanıyorum yaklaşık 1800 km yol yaptım karışık 7 litre benzin şehirler arası 6.5 civarında şimdi yakıt tüketimi.yol tutusu mükemmel.donanım olarak kaçırılmayacak bir fırsat ne arasanız vardır.hız sabitleyici,far sensörü,yagmur sensörü,çelik cant...ufak tefek eksikleri var tabi ki(aracta yeteri kadar gmz bulunmamaktadır) bence bir aile arabası olarak bu fyata alınabilir.haaa birde lpp takılıyor özelliklelandinenzo gayet uyumlu çalışıyormuş ama agacın motor garantisi dervre dısı kalıyor...

Evet sanırım landirenzo bu sorunu çözmüş gibi. Motor Opel tarafından garanti dışı kalıyor ama landirenzo garanti veriyormuş diye biliyorum. Yeni araç için 7 lt ortalama gayet iyi bir değer olarak geldi bana. Zamanla daha da düşeceğini düşünürsek mükemmel oluyor. Acaba fiyat alan arkadaşlar yok mu bu araç için ?

• arkadaşlar güncel fiyat alan yok mu? Bayiler arası farklar neler? paylaşırsanız yol gösterici olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delismen571 -- 11 Mayıs 2012; 20:24:21 >
  • geecen ay comfort paket 35.500 tl vermıstı adana onatca ....arpel 37.000 tl demıstı......bu ay sanırım 1000 tl daha dusebılır:) nakitte....
  • Ben aldim opel topkapi odaktan essentia 1.6 comfort paket easytronic vites yani full olani 37.750-tl olarak aldim bu fiyata karter koruma dahil. Aracin paradini odedim bu hafta teslim alicam. Lpg olayini sordum biz yapiyoruz garanti gitmiyor dediler markasi landirenzo olacakmis. Bu arada boya koruma ucreti ne kadar bilgisi olan varmi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar opellerde tüp olayını kafaya takmayın.tüpe hemen hemen en uygun motora sahip araçlar...ama benzinde yakıt tüketimi şehirlerarasında gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakansah

Bu arada boya koruma ucreti ne kadar bilgisi olan varmi arkadaslar?

225 TL, İzmir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.