Şimdi Ara

2012 MODEL CORSA DİREKSİYON SES SORUNU ? Yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim arabam 2012 model sadece giderken saga cevirince bir surtunme sesi geliyor durduğu yerde iki taraftada ses yok . Neden araç durunca ses yok ve neden sadece sağ taraftan geliyor ses ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

Merhaba arkadaşlar benim arabam 2012 model sadece giderken saga cevirince bir surtunme sesi geliyor durduğu yerde iki taraftada ses yok . Neden araç durunca ses yok ve neden sadece sağ taraftan geliyor ses ?

Merhaba hocam bahsettiğin aynı şey benim araçtada var 2012 Enjoy dizel ses direksiyonu çeviren elektrik motoru eps den geliyor servisinde tamiri yok değişiyor ve yenisi 2000-3000 tl civarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furniture78 F kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde de birşey olmaz deniyor bilmiyorum ama soğudum zaten sonrada ihtiyacım oldugu için sattım.
  • NZM_TURKEİ kullanıcısına yanıt
    yetkili servisi ve özel bi servise gösterdim aynı şeyi söyledi böyle bin diyorlar bilmiyorum belki bende seneye satarım belkide parçayı yurtdışından getirtirim,şu anda öyle biniyorum.
  • furniture78 F kullanıcısına yanıt
    Çok tasa edilecek birşey değil ama bilmek insanı yoruyor yoksa bu sebeple yolda kalanda kaa yapanda yok ben çok araştırdım .
  • NZM_TURKEİ kullanıcısına yanıt
    evet hocam benimki sadece takıntı bende aldığımdan beri aynı seste hiç artış yok ustada yolda bırakmaz dedi,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.