Şimdi Ara

2012 megane 3 1.6 bva en uygun lpg kiti hangisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
12.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

ne kadar ekmek o kadar köfte.fiyat yükseldikçe kalite artıyor.aracı sorunsuz kullanmak istiyorsan brc ,prins,lovato gibi kaliteli markadan şaşma.3 kuruş ucuza taktıracağım diye sonra başın ağrımasın.

haklısınız zaten biz de bu 3 kitten biri uzerine tartısıyoruz ustalarında dediği gibi prins diğerlerinin biraz daha önünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saseidon33 -- 14 Eylül 2012; 12:47:49 >
  • Konunun takipçiyim. Merak ettiğim bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReJim -- 14 Eylül 2012; 21:27:45 >
  • Guncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Landirenzo ile görüştüm. Projesini buldular ve bağlayabileceklerini söylediler. Tankın altına zırh yapacaklarmış. 1750 lira 10 taksit 1 gün montaj süresi varmış.
  • Motor Garantisini bozmuyor degilmi . Bu fiyata yaglama sistemi dahil mi? Biraz daha bilgi verirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saseidon33 -- 16 Eylül 2012; 10:49:36 >
  • Garantisi devre dışı kalıyor. Yağlama sistemi konusunda bir fikrim yok. Yarına kadar karar verip. Hafta sonuna kadar taktırmayı düşünüyorum.

Benim korkum alttan takılan tankta sorun olur mu? Allah korusun! taş çarpar, bir yere değer falan.

Firmaya sordum tankın altına zırh koyacaklarmış

Ben 2 el araç aldığım için 2 kez ruhsat parası vermek istemiyorum; o yüzden acil karar vermem gerekiyor.
  • Zirh icin 200 tl istiyorlar anladigim kadariyla 0 km araclarda yaglama sistemiyle beraber prins motor garantisi veriyor.benim sana tavsiyem prins silverline zirh dahil 1900 tl pesin

• Diger marklar kotu demiyorum ama en sorunsuz marka prins oldugunu biliyorum bakimlari 20 binde bir yaklasik 100 tl

• garanti için prins yetkili firmalardan birinden gelen cevap su sekilde

quote:

İyigünler aracınız için silverline kit ve alttan tank muhafazalı 1900+85 tl muhafaza ücreti

Garanti olması için ise valvecare subab yağlama sistemi de ilave edilmeli onunla maliyet 1900+85+550=2535tl total iyigünler
  • asagıda yazdıklarımda ipragazın bu konularla ilgili resmi cavabı

quote:

0 km araçlara verilen garanti VSI-2 İLE BİRLİKTE Valve Care yağlama sistemi alındıı takdirde verilmektedir. Motor garantisi adlı bu garanti yazılı olarak sunulmaktadır. Ayrıca Standart ürün garantimiz Kullanım klavuzu ile birlikte verilmektedir.

Gaz Filtresi ilk 20.000 km’de değiştirilmeli. Bundan sonra her 20.000 km’de / er bir yılda (hangisiönce dolarsa) değiştirilmelidir.

Ekte gönderdiğiniz veri tarafımızca incelendi. Bahsi geçen problem LPG yakıtından kaynaklı normal aşınmadır. Katkısız LPG yakıtı kullanımı sonrasında Benzin yakıtına göre subap ve subap yataklarında aşınma daha yüksek olabilir. Bunun sebebi kit değildir, kullanılan yakıt. Buna karşın Valve Care yağlama sistemi ile aşınmaların azaltılması sağlanabiliyor. Prins Valve Care sistemi ile yakıtların yapısından doğan bu farkı azaltabilirsiniz.

• bende megane 3 hb sipariş verdim haftaya gelecek daha önce incelememiştim ama stepnesi yukarıda gördüğüm fotodan anladığım kadarı ile aracın alt dış kısmında imiş. görünce üzüldüm :(
    yukarıda herkes en iyi performans ve sorunsuz kitlerden bahsetmiş. ben kredi borcu bitince yaklaşık 2 sene sonra satmayı planlıyorum (çok beğenmediğim bir araç sadece sıfır faizli diye bunu tercih ettim) bu sebeplede çok masraf etmek istemiyorum. gerçi satmasamda yine tutup prins felan düşünmüyorum öyle niyetim olsa az km li ikinci el dizel alırdım.

fiyat olarak uygun ama çok sorunlu kitte taktırmak istemiyorum, fiyatı uygun ama arada birde ufak tefek sorun çıkarsada olabilir gibisinden lpg kiti önerirmisiniz? kaça malolur?

(bayilerden takipçiler varsa pm atabilir. adana-ceyhan-osmaniye bölgesindeki lpg montajcılarından)
  • sıfır araba alıyorsan riske girmemek için mecburen iyi bir kit alman gerekiyor.bana göre sıralama su sekilde olur prins,brc lavoto.tamamiyle kişisel görüşümdür.ben sahsen aracıma prins silverline taktırmayı dusunuyorum kafamdaki tek soru ise illede valve care sistrem taktırıp taktırmayacagımdır.
  • Merhaba 2015 megane 3 hb 1.6 16V aldım lpg taktiracam tavsiyeniz varmı yardımcı olurmusunuz arkadaslar

• muratbukum M kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/ujPUhyxyRCM
    2011 model Megane 3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 model Megane 3
    https://youtu.be/gpdGSIoS3dc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YUSUFPRİNSİZMİR -- 6 Haziran 2016; 9:47:17 >
  • Merhaba aracım 2010 meg 3 bva sanziman 90000 de lpg kiti taktirmak istiyorum. Atiker obd 2 hakkında ne düşünüyorsunuz gönlümden geçen lovato brc ama atiker de beklentimı karşılayacaksa o kadar bayılmak istemiyorum bakımı Vs önemli değil sorunsuz kullanim önemli.

• drhanibal D kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/ujPUhyxyRCM
    Merhabalar aynı araç siZinki ile araç sahibi yaklaşıktır 1. Seneden fazla beni takip ediyormuş ve Van dan görevi bitince geldi montajı uyguladık Atiker Gold

• bu konuyu 2012 yılında 0 km megane 3 araç aldıgımda acmıstım.Araştırmlarım sonucu aracım 5000 km geldiğinde prins marka lpg taktırdım suan aracım 70.000 km de ,lpg bakımı için 15.000 -20.000km de prins bayiine gidip filtre değişimi ve kontrolleri yaptırdım,en ufak sorun yasamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saseidon33 -- 11 Şubat 2019; 9:58:26 >
  • saseidon33 kullanıcısına yanıt
    Ne kadara mâl olmuştu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    2012 yılında 1900 tl vermiştim .peşin olarak maslak tgs otogaz da taktırmıstım.bütün bakımları hala orada yaptırıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.