Şimdi Ara

2012 - KYK-Sonuçlar Açıklandı! Ana konu. Burada buluşuyoruz. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
31
Favori
140.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elmekoz

bu 2.öğretimlerde akşam yemeği olayı nasıl oluyor.akşam okula gitmeden önce verdikleri 4 tl yi kullanabiliyorlarmı?

yok mu bilen yaw
  • bişeydaha soracam arkadaşlar kayıt için gittiğimizde kyk yurtlarında nasıl misafir olarak kalınıyor herhangi birine gidip kalabiliyormuyuz ? ücretleri nasıl ? bilen varmı
  • Siteye niye koymadılarki başvuru formunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piasue

bişeydaha soracam arkadaşlar kayıt için gittiğimizde kyk yurtlarında nasıl misafir olarak kalınıyor herhangi birine gidip kalabiliyormuyuz ? ücretleri nasıl ? bilen varmı

Günlük ücret vererek kalıyorsun. Fiyatları bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DİNKOF

quote:

Orijinalden alıntı: DİNKOF

quote:

Orijinalden alıntı: Akan Adam

İşçi emeklilerinin aldığı aylık Malüllük Aylığı mı, yoksa Yaşlılık Aylığı mı?

Yaşlılık aylığı yaptım ben.Malülük aylığı özürlüler için galiba.

Kardeş babanın ssk sicil no kaç haneli. 13 mü?

İnternetten maaş bodrosuna bakılan yerden bulunuyor tc kimlik no ve cilt no ile felan.Ben de oradan baktım.

Bu arada yurt önceliğine ne yaptınız beyler :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger

2 senedir üniversite öğrencisiyim ve kaydımı yeni silmeyi düşünüyorum çünkü yeni bir üniversite kazandım. Şimdi mi başvurayım bu burs işlerine yoksa kaydımı aldırınca mı?

Bir el atalım arkadaşlar lütfen!
  • tsk ederim
  • Ne kadar çabuk başvurursak o kadar iyimi yoksa hepsi son gün mü değerlenidiriliyo
  • Güvenlik kodunu doğru yazdığım halde giremiyorum ne oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitelife94

Güvenlik kodunu doğru yazdığım halde giremiyorum ne oluyor

şartları okuyup onayladıgın sayfayı kapatmadan dene bır ıstersen dun bırı oyle yazmıstı.birde girmıyor sonra bekle aynı sayfayı kapatma sonradan cıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 18 Ağustos 2012; 18:21:23 >
  • Vergi ile ilgili bölümde basit ve gercek vergi nasıl oluyor

• Üniversiteyi bu sene kazananlar da başvuru yapabiliyor mu şuan? Abim ocakta falan yapılıyor dedi de.
  • arkadaşlar ben hem krediye hem de bursa başvuru yaptım ama kredi çıkar burs çıkmazsa kredi almak istemiyorum o olay nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01018

arkadaşlar ben hem krediye hem de bursa başvuru yaptım ama kredi çıkar burs çıkmazsa kredi almak istemiyorum o olay nasıl olacak?

Noterde belge imzalatıyorlar. İmzalamazsın olur biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Üniversiteyi bu sene kazananlar da başvuru yapabiliyor mu şuan? Abim ocakta falan yapılıyor dedi de.

Zaten şimdi onlar başvuruyor. Aralık ayında sonuçlar belli olur, Ocak'ta da ilk bursu/krediyi vermeye başlıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugra0694

Ne kadar çabuk başvurursak o kadar iyimi yoksa hepsi son gün mü değerlenidiriliyo

Ne alaka be. Son gün derken neyi kastettiğini anlamadım ama Bur günde belli olmuyor tabii ki. Herkes aynı anda kontrol ediliyor 2-3 aylık bur süreç içerisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Üniversiteyi bu sene kazananlar da başvuru yapabiliyor mu şuan? Abim ocakta falan yapılıyor dedi de.

Zaten şimdi onlar başvuruyor. Aralık ayında sonuçlar belli olur, Ocak'ta da ilk bursu/krediyi vermeye başlıyorlar.

Yani ben de başvurabilirim şuan değil mi?
  • arkadaşlar soruma cevap verirseniz sevinirim.
    ben özel yurtta kalacagım kykya yurt başvurusunda bulunmayacağım sadece burs ve öğrenim kredisi yapmak gibi bi niyetim var burs çıkmazsa öğrenim kredisi garanti dimi ? ve en önemlisi de
    yazın da bu ücret ödeniyor mu ? okullar kapandıgında yani
    (alıntılayıp cevaplarsanız sevinirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esraüni

arkadaşlar soruma cevap verirseniz sevinirim.
    ben özel yurtta kalacagım kykya yurt başvurusunda bulunmayacağım sadece burs ve öğrenim kredisi yapmak gibi bi niyetim var burs çıkmazsa öğrenim kredisi garanti dimi ? ve en önemlisi de
    yazın da bu ücret ödeniyor mu ? okullar kapandıgında yani
    (alıntılayıp cevaplarsanız sevinirim)

www.kyk.gov.tr/kyk/html/kredi_burs/genel_bilgi.php#ogrenim sayfasında belirtilen engel teşkil eden durumların hiçbirini taşımıyorsan; Burs çıkmazsa Öğrenim Kredisi kesinlikle çıkar.

Burs/kredi sonuçları aralık ayında açıklanır. Ocak ayında ilk parayı alırsınız. (Bu, maalesef önceki ayları da içeren bir toplu ödeme değil. Sadece ocak ayınınki.) Bundan sonra, yaz-kış, her ayın 7'sinde para alırsınız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Yani ben de başvurabilirim şuan değil mi?

Daha bu sene kazandıysan gideceğin üniversiteyi, tabii ki başvurabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.