Şimdi Ara

2012 Hukuk Sıralamaları Tahmini (Ankara, Hacettepe, Gazi, İstanbul, Marmara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • furkankbjk (3 mesaj) hicbisey (2 mesaj) info2 (1 mesaj) Tracy-Mcgrady (1 mesaj) Girrffe (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT / YDT >> 2012 Hukuk Sıralamaları Tahmini (Ankara, Hacettepe, Gazi, İstanbul, Marmara)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    172 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bu senenin ilk sıralardaki hukuk sıralamalarını söylüyorum (kendi kanaatim) :

Ankara Hukuk : 3700
    Hacettepe Hukuk : 4800
    Gazi Hukuk : 5500
    İstanbul Hukuk : 5900
    Marmara Hukuk : 7100
    İstanbul Hukuk (iö) : 8600
    Marmara Hukuk (iö) : 9900

Bu tahminlerimdeki etkenler ise şunlar : katsayı farkının kalkmasıyla sayısal öğrencilerin tm bölümlerine hatta sadece hukuk fakültelerine yönelecek olmaları, İstanbul ve Marmara hukuktaki toplam 250'ye yakın kontenjan azalması (tabi bu sadece istanbul ve marmarayı ayrıca istanbul ve marmaranın gerisindekileri etkiler).

Hukuk sıralamalarında bu sene gerçekten yükselme bekliyorum ki bunu çoğu kişi bekliyor.

Eğer farklı görüşü olan arkadaşlar da varsa gerekçeleri ile görüşlerini açıklarlarsa daha da aydınlanmış oluruz.

|
    |
  • Er
    9 Mesaj
    arkadaşlar sıralamam 40bin odtü sosyoloji 2010 da 20 bin ile 2011 de ise 27 bin ile kapatmış.formasyon da etki eder mi kazanma şansım hiç var mı ? bir umut :)
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    hacettepe ilk senesi olması sebebiyle gazi hukuğu geçme ihtimali yok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    756 Mesaj
    bu kadar kesin çizgilerle ayırabilme yeteneğine imrendim doğrusu
    |
    |
  • Yarbay
    3746 Mesaj
    dostum sıralamam 7574 , istanbul-marmara-istanbul 2-marmara 2 yazdım . bunlardan biri gelir muhtemelen , ya onlar gelir ya babalar
  • Er
    9 Mesaj
    biri yardımcı olabilir mi allah askına:)
    |
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

dostum sıralamam 7574 , istanbul-marmara-istanbul 2-marmara 2 yazdım . bunlardan biri gelir muhtemelen , ya onlar gelir ya babalar

benim de sıralamam 8300 ben istanbul - istanbul 2 - marmara - marmara 2 - selçuk - selçuk 2 yazdım. Ama istediğim istanbul 2.
    |
    |
  • Binbaşı
    1154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hicbisey

arkadaşlar sıralamam 40bin odtü sosyoloji 2010 da 20 bin ile 2011 de ise 27 bin ile kapatmış.formasyon da etki eder mi kazanma şansım hiç var mı ? bir umut :)

düşük ihtimal bence
    |
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hicbisey

formasyonun kaldırılması umut verici ama biraz zor gözüküyor umarım olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj
    bende hukukların yükseleceğini düşünüyorum.. yükselmese bile geçen sene gibi gerilemez çünkü kontenjan azalttılar sayısal kesim var.. ya ancak dengelicek ya da ilerler hukuk sıralamaları
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.