Şimdi Ara

2012 astra aracım sabahları geç çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2012 model lpgli astra h aracım son 2 gündür sabahları uzun süre marş ile çalışıyor.

Daha önce afyonun -20 derecesinde bile tık diye çalışırdı.

sebebi ne olabilir arkadaşlar

• selam,
    motor yagina bakilabilir..
    Bir de benzin pompasinda problem olabilir..
  • gün içinde diğer çalışmalarda sorun olmuyor özellikle işe geliyorum 10 saat kalıyorum. akşam çalışıyor.

denizlide şu sıralar gece sıcaklığı 0 derece civarı seyrediyor
  • Denizli'de benzinli aracımı ilk çalıştırdığımda ortalam 2,2 lt/h yakıt tüketimi varken, 30 sn içinde bu değer 0,8-0,9 lt/h değerine düşüyor.
    Motorun gece soğuğunu yedikten sonra ilk çalışmasında zorlandığını düşünüyorum, lpg'li aracınızda da buna benzer durum olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikirkbas

2012 model lpgli astra h aracım son 2 gündür sabahları uzun süre marş ile çalışıyor.

aracınız kaç kmdir lpg ile kullanılıyor,aracın performansında bir kayıp hissettinizmi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

Orijinalden alıntı: alikirkbas

2012 model lpgli astra h aracım son 2 gündür sabahları uzun süre marş ile çalışıyor.

aracınız kaç kmdir lpg ile kullanılıyor,aracın performansında bir kayıp hissettinizmi,

yok araç performansında çok bir şey hissedilmiyor. araç 16 bin kmdir lpgde. sanırım problemin lpg enjektörlerinde olduğunu düşünüyorum.

valf kablosunu geçen gece cıkartarak tüm gün benzinde kullandım sabah tıkır tıkır çalıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.