Şimdi Ara

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.722
Cevap
41
Favori
161.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki bu 2011 lpg kitli en full Avensis 40 bin km altında hatasız araç max kaç eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: papaveraceae

Peki bu 2011 lpg kitli en full Avensis 40 bin km altında hatasız araç max kaç eder

Krom paket de varsa 51 52 altına almak çok zor gibi krom paket serviste 2000tl

• quote:

Peki bu 2011 lpg kitli en full Avensis 40 bin km altında hatasız araç max kaç eder

50 nin altına düşmez.
    55 in üstüne de çıkmaz.
    1.8 cvt veya 2.0 premium dan bahsediliyorsa üste 5-10 daha koy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Krom paket de varsa 51 52 altına almak çok zor gibi krom paket serviste 2000tl

Tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

50 nin altına düşmez.
    55 in üstüne de çıkmaz.
    1.8 cvt veya 2.0 premium dan bahsediliyorsa üste 5-10 daha koy.

Tşkler

• papaveraceae P kullanıcısına yanıt
    Boyalı yada değişenli olursa 50 nin altına bulabilirsiniz. Ama temizleri 50 nin üzerinde. Bende uzun süre araştırdım. lpg li şekilde 51,750 ye aldım.1 hafta oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.eser01

Boyalı yada değişenli olursa 50 nin altına bulabilirsiniz. Ama temizleri 50 nin üzerinde. Bende uzun süre araştırdım. lpg li şekilde 51,750 ye aldım.1 hafta oluyor.

Model yılı, km si ???

• papaveraceae P kullanıcısına yanıt
    2011 62.000 km de.2-3 ay araştırdım. 46-50 arası çok denk geldi ancak içime sinmedi. Satıcıların bir kısmına güven olmuyor. Dediklerinin haricinde bir sürü şey çıkıyor.Açıkça ben temiz olsun diye çok bekledim. Temizine bak hocam hor kullanan çok.
  • quote:

2011 62.000 km de.2-3 ay araştırdım. 46-50 arası çok denk geldi ancak içime sinmedi. Satıcıların bir kısmına güven olmuyor. Dediklerinin haricinde bir sürü şey çıkıyor.Açıkça ben temiz olsun diye çok bekledim. Temizine bak hocam hor kullanan çok.

Tşk

• ambians aydınlatmalarını da yaptık şükür. dimmer ve kumanda yardımıyla ışıklar kısılıp açılabiliyor ve değişik modlarda yanıp sönebiliyor. maliyeti 25-30 tl civarı

• quote:

ambians aydınlatmalarını da yaptık şükür. dimmer ve kumanda yardımıyla ışıklar kısılıp açılabiliyor ve değişik modlarda yanıp sönebiliyor. maliyeti 25-30 tl civarı

Hocam yakında bir yerlerde oturuyor olsaydın ucretsiz çırağın olurdum O derece beğeniyorum çıkardığın işleri. Helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

quote:

ambians aydınlatmalarını da yaptık şükür. dimmer ve kumanda yardımıyla ışıklar kısılıp açılabiliyor ve değişik modlarda yanıp sönebiliyor. maliyeti 25-30 tl civarı

Hocam yakında bir yerlerde oturuyor olsaydın ucretsiz çırağın olurdum O derece beğeniyorum çıkardığın işleri. Helal olsun.

yok estağfurullah zevkle beraber yapardık. nasip tabiki. forumda paylaşıyorum nasıl yapılacağını aslında çok zor değil :)

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Anlatıyorsunuz tabi sağolun ama yine de bu işler biraz beceri istiyor. Bende de o yok. Tekrardan elinize sağlık.

• KESİNLİKLE DENEMEYİN!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 31 Aralık 2015; 21:00:10 >
  • quote:

KESİNLİKLE DENEMEYİN!!!

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Bence sende deneme kardeşim. Ne olur ne olmaz.Dün arabayı kaydırdım bende.Allahtan ön tampon yol kenarındaki plastik bariyere denk geldi de hasar oluşmadı çok şükür.

Kış lastikleri ve elektronik sistemlerin etkisi bir yere kadar fayda sağlıyor. Bazı durumlarsa zincir bile çare olmuyor. Araclarımıza fazla güvenip riske girmemek lazım bence.Dün arazi tipi bir 4×4 gözümün önünde kaza yaptı. Arabanın kontrolünü kaybedip güm diye vurdu bir başkasına.Adamda şaşırdı nasıl oldu bu diye.Arabasına aşırı guveniyordu galiba.Hem bizim ve sevdiklerimizin hem de diğer insanların güveni için, peygamperimizin de metodu olan "önce tedbir" kuralını hiç akıldan çıkarmamak lazım güzel kardeşim. Tedbir bizden,taktir Allahtan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 2 Ocak 2016; 13:13:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: homebird

quote:

KESİNLİKLE DENEMEYİN!!!

Bence sende deneme kardeşim. Ne olur ne olmaz.Dün arabayı kaydırdım bende.Allahtan ön tampon yol kenarındaki plastik bariyere denk geldi de hasar oluşmadı çok şükür.

Kış lastikleri ve elektronik sistemlerin etkisi bir yere kadar fayda sağlıyor. Bazı durumlarsa zincir bile çare olmuyor. Araclarımıza fazla güvenip riske girmemek lazım bence.Dün arazi tipi bir 4×4 gözümün önünde kaza yaptı. Arabanın kontrolünü kaybedip güm diye vurdu bir başkasına.Adamda şaşırdı nasıl oldu bu diye.Arabasına aşırı guveniyordu galiba.Hem bizim ve sevdiklerimizin hem de diğer insanların güveni için, peygamperimizin de metodu olan "önce tedbir" kuralını hiç akıldan çıkarmamak lazım güzel kardeşim. Tedbir bizden,taktir Allahtan.

Kesinlikle haklısınız. Yol boştu dah önce denediğim için sınırlarını bildiğim için zorlamadim. Teşekkür ederim öneriniz icin

• Aman hocam, nihayetinde bunlar kul yapımı. Tedbiri elden bırakmamak gerek.

• quote:

Aman hocam, nihayetinde bunlar kul yapımı. Tedbiri elden bırakmamak gerek.

Videoda belli olmuyor ama hakkaten araba iyi savurdu. Vsc müdahalesi çok iyi. Lastikler petlas daha kaliteli lastik olsa daha da az savunma olabilirdi. Tekrar söylüyorum denemeyin

• quote:

quote:

Aman hocam, nihayetinde bunlar kul yapımı. Tedbiri elden bırakmamak gerek.

Videoda belli olmuyor ama hakkaten araba iyi savurdu. Vsc müdahalesi çok iyi. Lastikler petlas daha kaliteli lastik olsa daha da az savunma olabilirdi. Tekrar söylüyorum denemeyin

Ben bir iki defa düz yolda denemeye kalktım, arka tekeri kaldırayım dedim ama korktum

• 5 ay arayla 2.kez kaldırimda lastiği delme vakası yaşadım bugün. Sağ arkayı delip değiştirmiştim, şimdide sol arka yarıldı Tek lastik olarak farkli markanın lastiğini almak sakıncalı okur mu? 3 lastik kumho ku31 ecsta. Aynısını bulamıyorum. Uygun fiyatlı Falken var 215 55 r17 ebat. Ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.