Şimdi Ara

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.722
Cevap
41
Favori
161.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen günlerde park yerinde bir araç sag ön kapı ve arka kapı birleşimine tamponunu sürtüp göçürtüp sağolsun çekip gitmiş dün boyasız göçük düzeltme ile eski haline döndürttük.bu arada ön kaputtaki taş sekmelerinden oluşan 7 adet göçükte eski haline döndürüldü.Maliyet 300 tl tuttu.İzmitteki göçük sihirbazına teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Geçen günlerde park yerinde bir araç sag ön kapı ve arka kapı birleşimine tamponunu sürtüp göçürtüp sağolsun çekip gitmiş dün boyasız göçük düzeltme ile eski haline döndürttük.bu arada ön kaputtaki taş sekmelerinden oluşan 7 adet göçükte eski haline döndürüldü.Maliyet 300 tl tuttu.İzmitteki göçük sihirbazına teşekkürler.

onunla geçmiş olsun abi. hatırladığım kadarıyla park yerin bayağı genişti senin. komşulardan birinin işi olabilir. buna şükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yabancı bir arabanın işine benziyor büyük ihtimal.Park yerinde sağım ve soluma binadaki komşular park ediyor bazen misafir araçlarda geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ayna kenarlarına şu zımbırtılardan aldım. DüZ olanı 1. 8 dekiler gibi kelebek kısma. diğer 3 çizgiler olanı da ayna içine takıp deneme yapacağım. ucuz bir şeydi deneyeyim dedim içimde kalmasın :) yaza ancak yaparım iyice ısıtıp yapıştırmak lazım

• quote:

Talat rüzgar sesini azaltmak için takacaksın bunları anladığım kadarıyla.Ürünleri aliexprees denmi aldın.
    https://tr.aliexpress.com/item/Vehemo-dikiz-aynas-Deflekt-r-R-zgar-Direnci-Anti-arp-ma-eritler-Evrensel-Araba-V-cut/32914493603.html?af=cc&aff_platform=aaf&onelink_poage_to=ITEM_DETAIL&cpt=1549446828848&onelink_item_from=32914493603&onelink_page_from=ITEM_DETAIL&onelink_item_to=32914493603&pvid=e2ec4ff0-3eb9-4e91-8588-909357a41278&onelink_duration=1.063213&sk=6mia6uv&aff_trace_key=6d721800e0f9416090bd366cc21c2e40-1549446828848-01287-6mia6uv&onelink_status=noneresult&scm=1007.22893.125780.0&terminal_id=f8914e684306450abfd5032a240948cc
    evet abi aliden ama linki bulamadım. hesaba giremedim.
    ayrodinamik şeyleri imiş. Bir deneyeyim dedim. hoş öyle kronik kelebek camı sesi bende yok gibi şükür de. belki faydası olur diye aldım yaza takarım inşallah

baktım bu ürün abi evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 6 Şubat 2019; 13:31:30 >

• Araca ne yapsam diye düşünürken, gösterge ve teyp klima aydınlatmalarına eğileyim diyorum. Turuncuları kırmızı beyaza çevirme niyetindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakizmr

Araca ne yapsam diye düşünürken, gösterge ve teyp klima aydınlatmalarına eğileyim diyorum. Turuncuları kırmızı beyaza çevirme niyetindeyim.
    şöyle muhalefet edeyim.beyaz ve mavi tonlar güzel görünse de gece gözleri epey yoruyor renk sıcaklığından olduğunu düşünüyorum.
    sarı ve turuncu tonlar doğal ışık renklerine yakın olduğu için klasik görünse de gece gözleri yormuyor. Bu renklerin bilinçli seçildiği kanaatindeyim.

Ama şimdi kırmızı beyaz veya daha afilli tonlarda da olsa bi içim cız eder hani :) kaliteli smd ledler.. lehim tabancası... el becerisi veee bingooo :)

son olarak eller kaşınıyor ise ayna altı ledler es geçilmemeli. hatta resimli anlatım yapılıp başkalarının da kaşınmasına vesile olunmalı.
    ledlerim hazır bile sepette bekliyor :)
    açısı tam aynalık kaliteli bir şey buldum

US $7.60 | Yüksek kalite 12 V 9 W Geri Vites radar tasarım Led yedekleme Arka işık Araba styling DRL Gündüz kartal göz çalışan ışık Aux sis lambası
    https://s.click.aliexpress.com/e/cHNIae6l

avm otoparkında veya gece arabanın yanına yaklaşınca yanması. oofff off hayali bile güzel be :)

• Ulen satacam arabayı ha, kuçşu tayfa doldu burası

• İyi de 2012 de neden gösterge rengi değişti, son kasada neden mavi tonlara dönüldü. Bişey düşünüldüğü yok, full turuncunun da ortamı çok sıradanlaştırdığını düşünememişler.
    Aynayı elleşmeye pek cesaretim yok, öncüleri ben de bekliyorum

• x-calibur kullanıcısına yanıt
  • quote:

Abartma cavit abi, duyanda arka tampon kedi gözlerine ışık takmaya kalkıştığımızı sanacak

• cavit63 kullanıcısına yanıt

Abi satmak deyince hemen satmaya kalkma, sen kuşçu tayfadan değilsin

• burakizmr B kullanıcısına yanıt

Ben onu bikerem tr de tek olmak için yaptım züper ötesi oldu, kuşçu tayfa forever living legend

• burakizmr B kullanıcısına yanıt
    Estafurullah ben sadece muratın sözlerine çok güldüğüm için emojiler gönderdim.Ben önceki aracım astrada gösterğeleri beyaz led yapmıştım çok güzel olmuştu avensisede mutlaka değişik bir hava katacaktır.
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    O zaman yaşasın kuşçu tayfa

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Ulen satacam arabayı ha, kuçşu tayfa doldu burası
    passat alıp kodlama işine gireceğini söyledi kuşlar. malum yazılım işinde iyisin. wag grubunda harika işler çıkarırsın ihtiyar :) :)
    ayna altı lede şahinci dedi ya... kapa kapa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Abi satmak deyince hemen satmaya kalkma, sen kuşçu tayfadan değilsin
    laf çevirme. senin kuşçu tayfa dediğin her şeyi yapmış Cavit abi baksana.;) ;) :)
    şimdi elindeki klavyeyi yavaşça bırak ve bize ayna altı Led konusunda akıl ver. :)
    aynayı sökmeden kablo geçirebilir miyiz içeri?

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Yok yaaa, inan bir şey alıp satmaya tecrübeli olsam belki düşünürdüm. Ben son kullanıcıyım, end user :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

laf çevirme. senin kuşçu tayfa dediğin her şeyi yapmış Cavit abi baksana.;) ;) :)
    şimdi elindeki klavyeyi yavaşça bırak ve bize ayna altı Led konusunda akıl ver. :)
    aynayı sökmeden kablo geçirebilir miyiz içeri?

Alıntıları Göster
    hahahahah çok kolay olum bu ampül işi, ama bu ne halta yarayacak sen onu söyle. Nemenem birşey bu dediğin ayna altı zımbırtısı, kablo çekmene gerek yok direk yaparsın hazır sistem var.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.