Şimdi Ara

2011 kia cerato comfort AT (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
29.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende düşünüyorum araç kullanıcıları olumlu yanıt veriyor ya cerato yada rio 1.4 cvvt birkaç ay içerisinde alırım, piyasası yok sana tavsiyem beğendiysen al ilk arabam renault Twingo ydu satamazsın dediler sattım herkesin bir alıcısı var unutma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenimum

Bende düşünüyorum araç kullanıcıları olumlu yanıt veriyor ya cerato yada rio 1.4 cvvt birkaç ay içerisinde alırım, piyasası yok sana tavsiyem beğendiysen al ilk arabam renault Twingo ydu satamazsın dediler sattım herkesin bir alıcısı var unutma
    Fiyat cok geldi hocam 65 istedi. 55-60 arasi denk gelirse bakacagim. Km 100 uzeri fiyatlar ucmus gecen seneden beri para biriktirip göz ucu ile bakıyordum min.10 max. 15-20 bin artmis fiyatlar. Altınla yarışıyor araba fiyatlari.
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    1 ay içinde arttı 48-52Arasında giden cerato 1.6 lar 55-63seviyesine çıktı riolarda aynı şekilde devam ediyor, senin gibi para denkleştirmeye çalışıyorum altımdaki yumurta kasayı mart gibi satmak istedim olmadı fiyatlara yetişmeyecem deyip ilana koydum 15 gün önce vardı 56.500 ₺ 100km altı koyduğu gibi hoop gitti. Hayırlısı diyelim

• Başkan çok yakıyor diyorlar, birde subap erimesi gibi sıkıntıları nelerdir. Şuan ki değeri 60-65 arası almaya değermi sonuçta f/p araç arıyorum ama bi türlü karar veremiyorum

• erenimum E kullanıcısına yanıt
    Yakıt, şehir içi kısa mesafe de 100km/11 lt lpg civarı. Uzun yolda 8 lt'yi gördüm ama. Dizel'in ülkemizde aşırı pahalı olması yüzünden çok sayılmaz aslında. Misal 6 lt yakan dizel araçla aynı yakmış oluyor.
    sübap erimesi başıma geldi, lpg takıldıktan 100 bin km sonra sübaplar eriyor. Bunda da kullanım önemli, sürekli uzun yol yapan araç daha erken eritir sübapları, zira benzine hiç geçmemiş oluyor çünkü araç. Ben yaptırdım yaklaşık 1.5 sene evvel, 2500 tl tuttu tüm masrafları.
    Piyasaya bakıp tüm bunları göz önüne aldığımda hâlâ 60 bin tl civarında bundan iyi araç bulamıyorum fiyat performans açısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 de aracı 38 bin tl ye aldım, şuan 60 bin tl civarında. Fiyatlar aşırı yükseldi ne yazık ki.

• Bu arada foruma yazdığım ilk mesajlar aldığım ilk cerato içindi. Onu satmak zorunda kalmıştım 6 ay sonra. Yerine 2017 de aynısının 2011 modelini aldım.

• İlanlarda beyaz renk Sakarya ve Samsun daki araçlar hakkında ne düşünürsün, birde neye dikkat etmek lazım

özellikle şuna dikkat diyeceğim bir şey yok, her yerine iyice baktır.

• quote:

1 ay içinde arttı 48-52Arasında giden cerato 1.6 lar 55-63seviyesine çıktı riolarda aynı şekilde devam ediyor, senin gibi para denkleştirmeye çalışıyorum altımdaki yumurta kasayı mart gibi satmak istedim olmadı fiyatlara yetişmeyecem deyip ilana koydum 15 gün önce vardı 56.500 ₺ 100km altı koyduğu gibi hoop gitti. Hayırlısı diyelim
    48-52 mi hadi ya 1 ayda bu kadar artar mı? ben de 1 yıl gibi düşünüyordum artış fiyatlarını. olmadı iyice soğuttu bu fiyat artışı beni
    Diğer markalara baktığımda ya hasar kayıtlı yada çok kmli araçlar var yine en mantıklısı kia bence hyundai blue bile 70bin üzerinde fluance uçmuş vs vs

• quote:

Diğer markalara baktığımda ya hasar kayıtlı yada çok kmli araçlar var yine en mantıklısı kia bence hyundai blue bile 70bin üzerinde fluance uçmuş vs vs
    malum sitede fiyat soracağım fakat burdan kalma ölücülük var mesela 65 tl fiyat çekmiş birine 55 tl teklif edilir mi? ya da kaç tl fiyat çekilir? pazarlık payı kaç tl %10 ya da daha aşağısı gibi uygun mudur? yoksa 500-1000 tl fln mı inerler. ölücüler aramasın diyenler var direkt kendi üzerime alıyorum
    Benimde ilanım var 22.5yazdım 18-19trklif ediyorlar gerisini sen düşün

• quote:

Benimde ilanım var 22.5yazdım 18-19trklif ediyorlar gerisini sen düşün
    %15-20 nerden baksan. satıcı da bunları düşünerek fiyatı artıyor sanırım. bu döngü ile fiyatlar artıyor diyebiliriz.
  • Anlaştık aracı alıyorum haftaya, teşekkürler yorumların için

Hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz inşallah.

• 2010 2011 kia cerato 1.6 gsl comfort manuel araç almayı düşünüyorum. Bütçeden dolayı 170 180 bindeki araçlara bakıyorum. Sizden ricam uzun süre kullanmış olanlar bu kmdeki araç bana sıkıntı çıkarır mı bakım maliyeti ne olur. Not aracı en fazla 3 sene kullanıp değiştireceğimi öngörüyorum. Yılda maksimum 20 bin km yol yaparım.
    Herkse sağlıklı günler.

• _Yetimoğlu_ kullanıcısına yanıt

Merhabalar benim de bir zamanlar 2011 4 ileri vites olan comfort paket Ceratom vardı 2016 da satmıştım şimdi yeniden almayı düşünüyorum hala Cerato kullanıcısı iseniz özellikle şanzımanı hakkında ve diğer yaşadığınız problemler hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.