Şimdi Ara

2011 FORD CONNECT 110 bg 2. el araç alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • araç fiyatı 26.000 TL sizce almalıyım çok yakıyormuş? ve bütçem 26000 TL tavsiyelerinizi bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: mtnsnyr

araç fiyatı 26.000 TL sizce almalıyım çok yakıyormuş? ve bütçem 26000 TL tavsiyelerinizi bekliyorum..

connect düşünüyorsan 110 hp en mantıklı seçim yakıtı diğerlerinden az özellik olarak da en donanımlısı.rampaları da aynı hızla çıkması ayrı bir zevk.fiyat olarak çok uygun kmsi nedir bir de renk
  • 62 binde siyah füme arkadaslar dıyor alma. elime para geçti almak istiyorum
  • az yaksın diyorsan fiat doblo da var km ve renk iyimiş bence.araçta 4 hava yastığı esp yağmur far sensörü klima park sensörü bluetooth multimedia müzik sistemi bunların hepsi standart.fiyat olarak çok düşük geldi.arkadaşımda 2009 vardı 90 binde galeri 23000 tl veriyordu ve araç boştu.dediğim gibi az yaksın konfor okadar önemli değil diyorsan dobloyu da düşünebilirsin.ayrıca connecti de expertiz yaptırmadan alma kazalı olabilir fiyat düşük geldi sıfır fiyatı 45bin civarı
  • 110 beygir ise alın derim ben , ticari sınıftaki bir araç doğal olarak yakıtı biraz fazla tüketir ama Connect 110'lukların yakıtı azdır.

Bu arada ticaret ile uğraşıyor iseniz alın derim , aile ile kullanmanızı tavsiye etmem konforsuz oluy
    or.
  • Bence fazla yakmaz. Güzel bir araca benziyor ancak aile içinde kullanacaksan sedan tarzı bir araç almanı öneririm.
  • aile için alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnsnyr

aile için alıcam.

Ford bölümünde connect konuları ford connect team var o konuları okuyun kafanızda soru kalmaz. Aracın km ile oynanmis olabilir ama bana gore en iyi araç bende de 90lik var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 3 Şubat 2014; 21:20:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amcamgilde var 110 luk guclu ve saglam bi araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galiba bu araçlar taksi mi ne olucaknış bide ona para yatırmak istemiyorum doğrumu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.