Şimdi Ara

2011 Erada hararet göstergesi yok ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
0
Favori
65.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mertce

quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

Çalmakla ilgisi yok motor hararet yapmayacağı için gösterge koymuyorlar.

saçma sözler söylemeyin. Hararet yapmayan motor olmaz. ARaban varsa soğutma suyu hortumunu patlat gör bakalım hararet olcak mı olmayacakmı.

TECRUBENIN OLMADIĞI YERDE MANTIK DEVREYE GİRMELİ SENİ TEBRİK EDİYORUM MERTCE BURADA YAZILANLARA BENDE ŞAŞIRIYORUM HARARET YAPMAYAN ARABA OLMAZ HARARETİ TETİKLEYEN ETKENLER VARDIR
  • Hararet göstergesi Nereye nasıl bağlanıyor gibilerinden biraz bilgi verebilirmisiniz almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatotoburhan

quote:

Orijinalden alıntı: mertce

quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

Çalmakla ilgisi yok motor hararet yapmayacağı için gösterge koymuyorlar.

saçma sözler söylemeyin. Hararet yapmayan motor olmaz. ARaban varsa soğutma suyu hortumunu patlat gör bakalım hararet olcak mı olmayacakmı.

TECRUBENIN OLMADIĞI YERDE MANTIK DEVREYE GİRMELİ SENİ TEBRİK EDİYORUM MERTCE BURADA YAZILANLARA BENDE ŞAŞIRIYORUM HARARET YAPMAYAN ARABA OLMAZ HARARETİ TETİKLEYEN ETKENLER VARDIR

sayın arkadaşım bu sayfadan bu tür bilgileri vergiğim zaman bazı arkadaşlardan sebebini anlayamadığım tepkiler aldım düşünmeden duramadım acaba bana tepki veren arkadaşlar hyundai motor servisindemi calısıyorlar diye , bu cihazı piyasaya cıkarınca motorcuların ekmeğine mani olacagımdan korkularımı var acaba insan düşünmeden edemiyor. oysaki bu sayfa DONANIM HABER sayfası yanı yenı cıkan donanım ları haber verme tartışma sayfası.burada bulunanların hepsi aracı olan ınsanlar.BENİM BU CİHAZI SATAMAMA GİBİ ENDİŞEM YOK BURADAN DUYURULURKİ BU CİHAZDAN 2 AYDA 730 ADET SATTIM VE ŞİMDİ KAMPANYA FİYATI YARIYA INDI 48 TL YE
    NEYSE KONUMUZA GELELİM BU CİHAZ MOTORUN GERCEK SICAKLIK DEGERI OLAN BLOK ETRAFINDAN UST KAPAK ETRAFINDAN ALIYOR SICAKLIK DEGERİNİ.
    MOTOR UST KAPAK ETRAFINDA HERANGİ BİR 13 LÜK CİVATAYI CIKARTIYORSUNUZ CİHAZIN IÇINDE MAP (OKUYUCU) OLAN ÖZEL VIDASINI TAKIYORSUNUZ.SONRA MAPTAN GELEN 3 KABLOYU RENGİ RENGİNE MONTAJ YAPIYORSUNUZ İZOLESİ BİTİNCE.EN SON KONTAK TAN ELETRIK VERIYORSUNUZ CIHAZ BAŞLIYOR CALIŞMAYA .
    UNUTMAYINKI BIR ARACTA EN IYI DERECEYI SU DAN YAĞDAN DEGIL BLOKTAN ALIRSINIZ BLOK 105 DERECEDEN SONRA CONTA YAKMAYA BASLAR SONRASI MALUM BU CIHAZ 99 A AYARLANMISTIR
    GOSTERGESI OLAN ARACLAR DA DİKKAT EDİLİRSE ŞEHİR İÇİNDE BLOK SICAKLIĞI 97 DERECEYE KADAR CIKAR VE BU NORMALDİR BİZİM GECEN YAZ AYLARINDA 6 AYLIK TEST SONUCLARIMIZDA BUNLARI ELDE ETTIK
    SAYGILAR DİLİYORUM ESEN KALIN

• quote:

Orijinalden alıntı: helamin

ben linki buldum alet pahalı ve estetik değil ucuz ve estetik link bulursanız haber verin alalım aletin maliyeti çok düşük pahalıya satıyorlar

http://www.suatotoyedekparca.com/detay.asp?p=HARARET GÖSTERGESİ DİJİTAL VE SESLİ UYARI 90 tl &urunid=2&k=3&a=2&s=hararet-gostergesi-dijital-ve-sesli-uyari-90-tl-.html

BU CIHAZ 48 TL TANITIM YAYIILMA AMACIYLA 48 TL YE DUSTU BILGINIZE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

suatotoburhan nickli arkadaşın dediği hararet göstergesi yalan oldu anlaşılan

SAYIN ARKADASIM YALAN DOLAN YOK SADECE BU SAYFADAN FAZLA BILGI VERMIYORUM RAHATSIZ OLAN RANT PEŞİNDE KOŞANLAR VAR
    CIHAZ CIKTI VE BAYA SATILDI BILE ILGI VE ALAKANIZA TESEKKUR EDERIM.
    DONANIM HABER YÖNETİCİLERİNE DE SONSUZ SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Premiumasas

1.5 ay önce sıfır Era aldık ama hararet göstergesi yok hararet yapınca uyarı ışığı yanıyomuş

başka türlü nasıl öğrenebiliriz bu motor sıcaklığını ...

yardımcı olabılırsem ne mutlu bana suan kampanya var saygılar

http://www.suatotoyedekparca.com/detay.asp?p=HARARET%20G%D6STERGES%DD%20D%DDJ%DDTAL%20VE%20SESL%DD%20UYARI&urunid=2&k=3&a=2&s=hararet-gostergesi-dijital-ve-sesli-uyari.html

• quote:

Orijinalden alıntı: alptuğ56

biz eskiler alışmışız illa o hararet göstergesi olacak ben araba alırken ilk baktığım o oldu

ama uyarı lambası hakkında fazla bilgim yok ,yani hararet kaç derecelere geldiğinde yanıyor ,mutlaka bir emniyet payı bırakmışlardır ama dediğim gibi ben o göstergeyi görmezsem huzursuz olurum

bütün araçlar normal şartlarda hararet yapmaz ama bir arıza durumunda her araç hararet yapabilir ,bu konuda tartışmanın inatlaşmanın gereği yok ,eğer hiç hararet yapmayacak bir motor bulunsaydı mutlaka haberimiz olurdu ,(yoksa icat edildi de haberimiz olmadımı )

evet eralarda görsel olarak gosterge yok 115 dercelerde kırmızı ısık yanıyor yanı conta yandıktan sonra
    bız tıcarı taksı bakım servısımızde bunun gıbı cok sorunla karsılasıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

Hararet göstergesi Nereye nasıl bağlanıyor gibilerinden biraz bilgi verebilirmisiniz almayı düşünüyorum

hararet ibresinin bağlanması için hararet müşiri olması lazım, mevcut ikaz lambasını yakan müşir ibreyi çalıştırırmı denemek lazım, ya da ibreye uygun bir müşir bulup değiştirmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatotoburhan

HARARET YAPMAYAN ARABA OLMAZ HARARETİ TETİKLEYEN ETKENLER VARDIR

bence şöyle denmeli tüm araçlar hararet yapar ancak soğutma sistemi bu hararetin tehlikeli noktalara gelmesini önler, eğer soğutma sistemin de arıza varsa hararet tehlikeli noktaya gelir...
  • 2017 New Automobile On-board Computer ANCEL A202 Car Digital OBD Driving Computer Screen Mileage Cooler Temperature Meter

thehttp://s.aliexpress.com/n2iuu7bj?fromsns=çevir

(from AliExpress Android)

OBD portuna bagla al sana hararet gostergesi kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.