Şimdi Ara

2010 Partner Tepee Kaça Satmalıyım ve Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önceden başlıktaki aracımı satıp otomobil ruhsatlı fiorino almayı düşündüğüme dair konu açmıştım. Çoğunluk pisman olacağımı söyledi ve ben de bir süre daha devam ettim. Ancak vergisi(950 TL),her yıl muayenesi ve 1. Köprüyü kullanamama sorunları artık beni sıkmaya başladı. Yakıtından, ferahlığından ve gidişinden çok memnunum ama gel gelelim bütün bu olumsuzluklar hepsini silip atıyor. Aracımın malum sitede ilan numarasi:190438218 Sitede aklima gelen herşeyi yazdım.

Fiyatı siteye göre yazdım ama 28 den aşağıya düşünmüyorum.

Bunu satıp veya takaslayarak focus 2 makyajlı kasa almayı düşünüyorum ama 40.000 liraya dahi doğru düzgün focus yok ama piyasası yüksek. Farklı tercihlere açığım bütçe maksimum 40.000 oda zorlayarak.

Sizden aracımın fiyatıyla ilgili ve bütçeye göre hangi arabaya bakmaliyim yardimlarinizi bekliyorum.
    İstediğim en az 2009 model,dizel ve motoru 1.6 dan yüksek olmamalı. 5 kişilik aile kullanacak ve senede en az 2 kere Karabük-İstanbul arası uzun yola çıkacak. O yüzden rahat edebilecegimiz ve bagajı büyük az yakan bir araç arıyorum belkide çok şey istiyorum ama yardimlarini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.