Şimdi Ara

2010 i20 yazlık fiyat / peformans lastik tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 175 65 r14 fiyat performans lastigi var mi ne tavsiye edersiniz genelde ne kullanilir 2010 i20 icin

Bir de 82t gibi bir sey yaziyor o nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 14 Nisan 2020; 21:5:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer i20 ile göbeklerde BMW'lerden daha iyi yanlamak istiyorsan kabak Daytona tak. Boyun kıran CRDi motor ile çaat diye vitesi 4'e çekersen yanlamak konusunda BMW kıskandırabilirsin

Yolu tutsun diyorsan Falken Ecorun'lar fena değil. 175/70R14 88T kullanıyorum, 4. Senede sertleşmeye başladı. Aktif bir araçta 4 sene rahat kullanılır. 5 ve üstünü görmez.

Lastikçimin Michelin yerine memnun kalmazsan değiştireceğim sözüne güvendim. Lastik testlerine göre de f/p oranı iyi geldi bana taktırdım. O tarihte takımı 500 civarı olması lazımdı, fiyatına göre baya güzel bir lastik. Ako üretimi olmasına rağmen petlas gibi değil. Yol tutuşu da güzel.

• ..Raptor.. kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlamaya niyetim yok zatwn arac 1.2 benzin lpg :)

• Arkadaşlar babam 4 mevsim al diyor. Ne diyorsunuz bu konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Hocam yanlamaya niyetim yok zatwn arac 1.2 benzin lpg :)
    Sakin kullanıyorsan hocam falken f/p olarak iyi bir lastik. Tabi fiyatına bakmak lazım daha kaliteli bir lastikten ucuz olması lazımki f/p olsun. Bazen birşey tutunca fiyatını yükseltiyorlar ona dikkat etmek lazım.

4 Mevsim lastik olayı tamamen aracı kullandığınız bölgenin iklimi ile alakalı. Ben kışlık lastik bile almadım 2 senedir sadece yazlıkla gidiyorum çünkü kışlık lastik taksam araba durmaz.

4 mevsimde eğer yeni bir lastik çıkmadıysa ne aşırı sıcakta verimli nede aşırı soğukta verimli. Ilıman bir bölgede sabahları daha soğuk gündüzleri ise daha sıcak oluyorsa tercih edilebilir. İki lastiğin ortası olarak.

İ20'nin dizeli efsane hocam

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    yaşadığın yerin iklimine göre tercih edilebilir. kışın uğraşmamak için 4 mevsim mantıklı olur. tavsiyem falken as210

https://urun.n11.com/oto-lastik/17565-r14-82t-ms-euroall-season-as210-P422165850
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Hocam nokian daha cok kış iklimine göreymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Hocam nokian daha cok kış iklimine göreymiş
    4 mevsim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.