Şimdi Ara

2010 Honda CR-V (Makyajlı) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.174
Cevap
22
Favori
151.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sorununu halletmenıze sevindim benı check kontrolu yapın dedıgım alan buydu ben bunuda yaptıgınızı sanıyordum oyuzden yorumsuz kaldım
  • Merhaba Arkadaslar

Bende uzun zamandır forum uyesi ve Honda kullanıcısıyım gecen sene 2007 Model CRVIII aldım, aracımdan çok memnunum, öncesinde 2005 model civic HB vardı,

Aracım Füme ve iç rengi Bej bu renk kombinasyonunu baya aramıstım

Herkese kazasız belasız surusler dilerim
  • 2015 veya 16 yı ne zaman alıyorsun kısmetse...?
  • Arkadaşlar ev aldığım için 10 gün önce 50.000 kmdeki 2011 beyaz crv mi sattım. İnşallah tekrar Cr-v almak nasip olur. 2008 modelde kar etmişken 2011 olan da biraz zarar ettim. Satış sürecinde gelen teklifler canımı çok sıktı. 85.000 lira yazdığım aaracıma 70.000 vereni bile gördüm. Bir buçuk ay araç ilanda kaldıktan sonra yine benim gibi 2008 Cr-v sini model yükseltme amaçlı satan bir alıcı aracıma talip oldu ve pek istemediğim bir rakam da olsa aracı sattım. sonrasında da geniş bagajlı otomatik vites uygun fiyatlı araç olarak 2004 model peugeot 307 sw buldum. Şimdi kendimi iki yıl Cr-v ye bindikten sonra attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeliyim45 -- 5 Nisan 2016; 22:39:03 >
  • egeliyim45 E kullanıcısına yanıt
    Kaça saattınız acaba sakıncası yoksa yazabilirmisiniz ?
  • Bende dün sattım tosun arabamı. Üzüldüm ama yapacak birşey yok. İki araba fazla oluyordu. Tanıdığa gitti ona sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar 2009 civic i satıp 2010 crv alma düşüncesindeyim.
    ufak 1 2 sorum olacak
    crv civic arasındaki yol rüzgar sesi farkı nasılsır civic ten alıstık müzik olmadan olmuyor :)
    civic benim için sorunsuz bi araba crv de aynı özelliklerdemidir 10.000 bakımı haricinde sorun çıkarırmı
    kronik sorunları nelerdir ?
  • sınıf farklı. crv daha da gürültülüdür
  • Arkadaşlar ben de 2008-2012 arası Crv bakıyorum. İlk defa suv araç kullanacağım. Executive olanlarına bakıyorum da cmbs paketi şart mıdır? Tavsiye eder misiniz? Birde bu araçlar daki cam tavan açılıyor mu?

• İçi krem döşeme olanlara bakın döşeme rengi olarak iç mekana ferahlık veriyor. Ayrıca cam tavan açılmıyor. Benim aracımda CMBS sistemi yoktu. Bende alırken bu sistem olsun istedim ama denk gelmemişti. Bu sistem olan araçların tek kötü yanı aracın önündeki Honda logosu plastik oluyor ve zamanla sararıp soluyor.

• 2010 modeli kaca kadar alinabilir fiyatlar bariz yuksek

• Otomobil piyasası ve özellikle Honda'nın piyasası sürekli artıyor. Şöyle bir örnek vereyim. Ben CRV yi aldım 2 sene kullandım. Aldığım fiyatın 7 bin lira üzerine sattım. Benim araç 2009 modeldi. Makyajlilar çok hoşuma gitmiyor. Belki 1-2 üzerine bile satabilirdim. Gerçekten temizdi aracım.

• Arkadaşlar 2010 crv executive de soğutmalı torpido Yada göz varmı? Nasıl çalışıyor?

• arkadaslar 2012 civic(lpg) aracim var, aractan gayet memnunum. ancak model yukseltmek istiyorum. yeni civic yine atmosferikle geliyor ve fiyatida bayagi yuksek olacak. turbosu zaten 100 civarinda olacakmis. 100 bin limitlerimin ustunde, sadece yeni kasa diye 20 bin koyulan yeni civic yerine 2009 veya 2010 crv almak istiyorum. tavsiyelerinizi alabilir miyim? siz olsaydiniz ne yapardiniz?
    tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halted__ -- 18 Eylül 2016; 20:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halted__

arkadaslar 2012 civic(lpg) aracim var, aractan gayet memnunum. ancak model yukseltmek istiyorum. yeni civic yine atmosferikle geliyor ve fiyatida bayagi yuksek olacak. turbosu zaten 100 civarinda olacakmis. 100 bin limitlerimin ustunde, sadece yeni kasa diye 20 bin koyulan yeni civic yerine 2009 veya 2010 crv almak istiyorum. tavsiyelerinizi alabilir miyim? siz olsaydiniz ne yapardiniz?
    tesekkurler

aylar öncesinde bende yazdım tık yok burda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfcmr

quote:

Orijinalden alıntı: halted__

arkadaslar 2012 civic(lpg) aracim var, aractan gayet memnunum. ancak model yukseltmek istiyorum. yeni civic yine atmosferikle geliyor ve fiyatida bayagi yuksek olacak. turbosu zaten 100 civarinda olacakmis. 100 bin limitlerimin ustunde, sadece yeni kasa diye 20 bin koyulan yeni civic yerine 2009 veya 2010 crv almak istiyorum. tavsiyelerinizi alabilir miyim? siz olsaydiniz ne yapardiniz?
    tesekkurler

aylar öncesinde bende yazdım tık yok burda :)

birileri yazar herhalde...
  • halted__ kullanıcısına yanıt
    Bir kere ne istediğinize karar vermelisiniz. Sedan bir aracamı binmek istiyorsunuz yoksa yerden yüksek,geniş nispeten sedan otomobile göre daha hantal bir aracamı binmek istiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyönetmen

Bir kere ne istediğinize karar vermelisiniz. Sedan bir aracamı binmek istiyorsunuz yoksa yerden yüksek,geniş nispeten sedan otomobile göre daha hantal bir aracamı binmek istiyorsunuz.

5 yildir yere yakiniz, biraz uzaklasalim yerden:-)
  • halted__ kullanıcısına yanıt
    İki sene 2009 model CRV kullanıp satmış biri olarak sormak istediğiniz soru varsa yardımcı olmak isterim.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.