Şimdi Ara

2010 HDI Peugeot 206 plus yardım (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
1
Favori
134.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 Peugeot 206 + sportium aracım satılıktır. arka bagaj ve sol arka çamurlukta kısmı boya vardır. Fiyat olarak piyasayı araştırmadım, 26.000 TL ye vermeyi düşünüyorum,aracım 33.000 km de. İlan no: #58926539 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-gorundugu-gibi-arac-58926539/detay/ resimler çok büyük küçültemedim. ilan da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinkahramaner -- 9 Ekim 2011; 23:32:06 >
  • meraba değerli 206+ sahibi arkadaşlarım.. uzun zamandır aranızda olamamanın üzüntüsü içerisindeyim. bir çok konuda geri kalmış olabilirim yazdıklarınızın hepsini okumadım fakat yaptığım değişiklikler var bunları sizlerle paylaşmak isterim :) aracım en sonunda yay operasyonu geçirdi önler 5 cm eibach arka ise torsiyondan 4 cm düştü. bazılarınız koyduğum resimlerden hatırlar belki ön cam filmi falan vardı ve bende en sonunda ceza yedim :) artık filmi kendim çekiyorum 10 liraya en koyusundan hemde :) polis çevirirse hepsi kolayca sökülür çok güzel bir taktik buldum kendimce :) ayrıca eksoz ucu da taktım 60 liraya o arkadaş keşke ucu taktırmadan önce biraz daha araştırma yapsaydı ağzı çok dar kalmış biraz daha geniş olabilirdi. ayrıca aracımın güncel resimlerini sizlerle paylaşıcam ama yarın meguiars nxt 2.0 alıp uyguladıktan sonra :) birde acaba uzaktan kumandalı eksoz yapan var mı aranızda bir yere sordum 400 lira dedi orta susturucunun yerine takılıyormuş ve kumandası cebınızde kalıyor araçla hiç bir bağlantısı yok. ayrıca siyah tabanlı angel eye arıyorum bulan varsa paylaşsın lütfen hiç bir yerde göremedim:S sadece bir kişi takmış google görsellere 206 plus angel eye yazarsanız çıkar gri renkte bir araba.. ve çok hoşuma gitti cidden yakışmış :) rds derece konusunda ise :) rds var ama derece yokmuş bende onun için yan dikiz aynasının altında sensör olmalıymış sadece rds açıldı yani birde yol bilgisayarı monte ettim full+full şuan da :) ayrıca ses olayına da giricektim ama vazgeçtim 600-700 liradan aşşağı çıkmak imkansız onun yerine sadece arkaya ve yan aynaların ayar kolunun üstteki yerlere hoparlör taktım.balataları ısıya dayanıklı boya ile siyaha boyadım eksoz kaldı geriye onuda yarın boyucam zaten resimleri yarın paylaşırım =)

• hayırlı olsun araciniz resimleri en kısa zamanda görmek isteriz.bende yay düşünüyorum ama araç ön tarafi çok alçk her yere sürtüyor gibi gelyor o yüzden korkum var.sizce nasıl oldu?
  • orjınal janta basılmaz zaten sürter.. onun için jantı bir boy büyültüp ince yanak lastik koyman gerekir
  • resimleri beklıyoruz ?
  • beyler merhabalar,

forumları okudum fakat birde 206+ kullanan arkadaşlara sorayım dedim.

Kış lastiği olarak 206+ larınızda ne kullanıyorsunuz? goodyear UG8 almayı düşünüyorum. sizin de bu konuda yorumlarınızı almak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercilless

beyler merhabalar,

Kış lastiği olarak 206+ larınızda ne kullanıyorsunuz? goodyear UG8 almayı düşünüyorum. sizin de bu konuda yorumlarınızı almak istedim.

ben michelin (alpin) lastiğini kullanıyorum çok memnunum. üstünde gelen goodyear gt3'ten kışlık olmasına göre daha az ses yapıyor. Daha önceki aracımda goodyear ug 7 kullanmıştım onuda kötüleyemem hiç yolda bırakmadı ama konfor istiyorsanız michelin alpin lastiğini tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: heycan

quote:

Orijinalden alıntı: mercilless

beyler merhabalar,

ben michelin (alpin) lastiğini kullanıyorum çok memnunum. üstünde gelen goodyear gt3'ten kışlık olmasına göre daha az ses yapıyor. Daha önceki aracımda goodyear ug 7 kullanmıştım onuda kötüleyemem hiç yolda bırakmadı ama konfor istiyorsanız michelin alpin lastiğini tavsiye ederim

teşekkür ederim yorumunuz için.

michelin alpin de çok tutulan bir lastik fakat ben gy Ug8 de karar kıldım gibi. kısmetse yakın zamanda taktıracağım.

• merhaba 15 inç orjinal 206 plus alaşım jantlar ve continental lastikler için ünallar peugeot'dan 1600 tl fiyat aldım. sizce nasıl fiyat yorumlarsanız sevinirim arkadaşlarım
  • lastıkte toyo ustune tanımıyorum ılk zamanlar cok karsı cıkmama ragmen ben boyle yol tutusu boyle durus klkıs bı lastıkte gormedım( abs bozuk dıe servıse bıle gıttım)
    su yl bılgısayarı ve com 2000 kolunu temın edebılecegım ark bana ulasırsa cok sevınırım
  • 14" plus jant kapağı satan varsa lütfen pm yolu ile bana ulaşsın!
  • arkadaslar 2011 model 206+ hdi confort aracım var yazdıkalrınızı okduruktan sonra racımda bır cok degısıklık yaptım keske daha once ınternete bakmak aklıma gelseydı aracla ılgılı bır sonum var surucu koltugundan gıcırtı gelıyor rahatsız edecek sekılde arac daha 14 aylık ve 6 kere servıse gıttım ve her seferınde ıkı gun sonra tekrar yapıyor ne yaptıysam cozum bulamadım ıkı kerek kendım de ındım servıse yanımda soktuler olmadı baska servıse goturdum gene olmadı daha once boyle bır sorun yasayan veya bılgısı olan varsa cevaplarınızı beklıyorumm . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedream3887

arkadaslar 2011 model 206+ hdi confort aracım var yazdıkalrınızı okduruktan sonra racımda bır cok degısıklık yaptım keske daha once ınternete bakmak aklıma gelseydı aracla ılgılı bır sonum var surucu koltugundan gıcırtı gelıyor rahatsız edecek sekılde arac daha 14 aylık ve 6 kere servıse gıttım ve her seferınde ıkı gun sonra tekrar yapıyor ne yaptıysam cozum bulamadım ıkı kerek kendım de ındım servıse yanımda soktuler olmadı baska servıse goturdum gene olmadı daha once boyle bır sorun yasayan veya bılgısı olan varsa cevaplarınızı beklıyorumm . . .

aynı sorun malesef bendede var iki defa benim koltuğuda söktüler keçe falan koydular ama kesilmedi özellikle bozuk yollarda çok rahatsız ediyor gelen ses eski somyalardki gıcırtıyamı benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: heycan

quote:

Orijinalden alıntı: bluedream3887

arkadaslar 2011 model 206+ hdi confort aracım var yazdıkalrınızı okduruktan sonra racımda bır cok degısıklık yaptım keske daha once ınternete bakmak aklıma gelseydı aracla ılgılı bır sonum var surucu koltugundan gıcırtı gelıyor rahatsız edecek sekılde arac daha 14 aylık ve 6 kere servıse gıttım ve her seferınde ıkı gun sonra tekrar yapıyor ne yaptıysam cozum bulamadım ıkı kerek kendım de ındım servıse yanımda soktuler olmadı baska servıse goturdum gene olmadı daha once boyle bır sorun yasayan veya bılgısı olan varsa cevaplarınızı beklıyorumm . . .

aynı sorun malesef bendede var iki defa benim koltuğuda söktüler keçe falan koydular ama kesilmedi özellikle bozuk yollarda çok rahatsız ediyor gelen ses eski somyalardki gıcırtıyamı benziyor.

ewet kardesım aynen oyle bır gıcırdamam adam sesın nerden geldıgını bulamadı bıle cok sacma bazı forumlarda merkezı arayın koltugun degısmeısını ısteyın felan dedı en soncare bunu yapacagım dedıgın gıbı bozuk yollarda asırı derecede rahatsız edıyorr :(((

• söktür taktır ses gittikçe çoğalıyo bide her seferinde günlerce bali kokusunu çekmek zorunda kalıyorum artık sese aldırış etmiyorum
  • o gıcırtı sesi ömrümü yedi zaten aynı sorun bende aracı aldığımdan beri var çaresini bulamadım. birde inip binerken arkadan bi gıcırtı geliyor onun dışında başka ses yok. keşke kapıları kapattığım zaman biraz daha tok bir ses gelseydi dedim ve biraz araştırma yaptım fitil içlerine serum lastiği geçiriliyormuş deneyen varsa bilgilerini paylaşabilir mi acaba ?
  • birinci yıl bakımını ankarada yaptıranlar nerde yaptırdıklarını, hangi işlemlerin uygulandığını ve ücretin ne olduğunu yazarlar ise memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

o gıcırtı sesi ömrümü yedi zaten aynı sorun bende aracı aldığımdan beri var çaresini bulamadım. birde inip binerken arkadan bi gıcırtı geliyor onun dışında başka ses yok. keşke kapıları kapattığım zaman biraz daha tok bir ses gelseydi dedim ve biraz araştırma yaptım fitil içlerine serum lastiği geçiriliyormuş deneyen varsa bilgilerini paylaşabilir mi acaba ?

o ses bir süre sonra kendi kendine kayboluyor
  • evet kaybolur bu arada 28-29 bin lira veren olursa bırakırım aracı bilginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.