Şimdi Ara

200k Üstü TM'ler Sakın Çalışmayı Bırakmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200k'nın üstündeki çoğu kişi hukuğa imkansız gözüyle bakıyor ama geçen yıl 500k'dan 20k'ya çeken insanlar var gittiğim dersanede. Efsane gözüyle bakmayın, zekanızı sonuna kadar kullanın ve fark atın. Yapabilir miyim demeyin, yapabileceğinizin en iyi yapın. Buraya gelip dalga geçecek adamlar olabilir, böyle insanları dikkate almayın. İnsanların sizin hakkınızdaki yapamazsın kanılarını dikkate almaya devam ettiğiniz sürece gerçekten yapamazsınız. İnanın ve yapın. Hayallerinizin peşini asla bırakmayın, hepinize başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    ygs5 160 bin ilk 24 bin mümkünmü?
  • furkanyildirim21 F kullanıcısına yanıt
    Mümkün hocam sadece ağırlık vermenize bakar. İyi hazırlanıp daha iyisini bile yapabilirsiniz. Sıralamanıza bakmayın bir iki puanla kaç bin kişi oynuyor. Bu yıl puanlar çok yakın olduğu için LYS'de birkaç soruya bakar sizden ön sıralardakilerle aradaki farkı kapatmanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 26 Mart 2016; 15:24:19 >
    sıralamayı öne çekmenin mümkün olduğunun farkındayım ama insan yine de üzülüyor yani hadi olmazsa mezuna kalırsam korkusu var içimde
  • Hocam ygs5 200k dayım bunu 50-70k arasına çekmeyi hedefliyorum. Mümkün müdür sizlerde???

• quote:

Orijinalden alıntı: esra14s

sıralamayı öne çekmenin mümkün olduğunun farkındayım ama insan yine de üzülüyor yani hadi olmazsa mezuna kalırsam korkusu var içimde

Hocam şöyle söyleyeyim bu 3 ay asılırsanız istediğiniz yere gideceğinize inanıyorum ama olur da aksilik olursa sağlam bir lys temeliniz olmuş olur ve gelecek yıl işi ciddiye alarak başlarsanız çok rahat gidersiniz istediğiniz yere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 26 Mart 2016; 15:26:57 >
  • 172k yim. Final denemelerinde 375-400arasi değişiyordu ama bu sınavda 335aldim.Kaç k ya cekilebilir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FrknTg kullanıcısına yanıt
    İyi ve düzenli bir çalışmayla 20 bin geleceğini söyleyebilirim. Tabi çok daha iyisi de olabilir.

• kasova kullanıcısına yanıt
    50 edebiyat 30-35 matematikle 20 bine bile girersiniz bu yüzden çalışırsanız 50-70k rahat gelir hocam. Ama fazla arkadaş ortamında takılmamanız ve şu 3 ay her gün düzenli bir şekilde çalışmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 26 Mart 2016; 15:31:16 >
  • Konuyu açan arkadaş çekilir demiş diğerleri hala yorum atıp mümkün mü diye soruyor. Cidden garip geliyor bana

Konuya gelecek olursak şahsen ygs5 198k yapan biri olarak benim de tek umudum lys'ye kaldı. 50k civarı olsam güzel olur. Edebiyata yumulmak lazım bu konuda katılıyorum arkadaşa. Geometri ve coğrafyaya hiç bakmayacağım onun yerine mat kasmayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 bin sıralamadan 100e çekilir mi tm

Ygs5 92k tm3te hukuk olurmu ama obp kirik 25 obp 25 bak dikkat

• 86 dan 13 olur mu

• 310 binden 30 40a çeken var calismaya devam bende 200bindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: FrknTg

172k yim. Final denemelerinde 375-400arasi değişiyordu ama bu sınavda 335aldim.Kaç k ya cekilebilir?

Hocam 15k'yım TM'de 418 430 civarı puanım var. Bunun LYS'de karşılığı 10 hadi 15 net olur. Çok rahat çekebilirsiniz yani .
  • 400 binlerdeyim tmden 150 binlere girmem mümkün mü sizce ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.