Şimdi Ara

2009-2013 Konu Dışı zamanını hatırlayanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O yıllarda gecenin geç saatlerinde bile konu dışında yüzlerce kişi olurdu. Açılan konu saniyeler içinde aşağılara inerdi. Ve her yıl efsane üyelerin arasına yenisi eklenirdi. Şimdi konu dışına bakıyorum 15dk da 1 günde açılan tüm konular okunabiliyor.

Sosyal medya çok kan kaybettirdi maalesef. Yeni nesilin forum kültürü yok. Eskiden küçükler burada kendini ispat etmeye çalışırdı. " 14 yaşındayım herşeyin farkındayım" sözü bile bunu destekliyor

Ayrıca incisözlük'ün ilk nesilleri hep dh üyesidir. Çoğu replik burda çıkıp orda yayılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Siyaset forumu esir aldığından beri eski havası yok.
    +1
    Benim hatırladığım kadarıyla 2012-2014 arası çok kaliteliydi. Şimdi dh'yi zaten geçtim, hiçbir şeyin eski tadı yok maalesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 cok gec. 2011 sonlarindan sonra tadi kalmadi buralarin.

Bazilari ihk ile avunuyor simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 6 Mayıs 2019; 16:42:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

En güzel zamanlardı yemin ediyorum Kuşumun adı Pompiş diye diye dururdum. 2 kere 120 gün ban yemişliğim var bu tarihler arasında. Toplam cezam ise 1 yıldan fazla
    MSN'de konusuyorduk seninle bu dönemlerde Makine mühendisligi okuyordun olmasi lazim. Sonra MSN kapandi herkesle iletisimim koptu forumdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi.

MSN'de konusuyorduk seninle bu dönemlerde Makine mühendisligi okuyordun olmasi lazim. Sonra MSN kapandi herkesle iletisimim koptu forumdan

Alıntıları Göster
    Otomasyon okuyordum hocam. Sizi çıkaramadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 6 Mayıs 2019; 16:53:49 >

• Üye olma sebebim diyebilirim. Daha fazla uzak kalamadım ama geç kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2012 gibi keşfettim burayı. Ondan öncesinde de az çok okuyordum. Tabi küçüktüm o zamanlar. En yoğun olarak 2014-2015 zamanlarında kullandım forumu. Güzel günlerdi. Şimdi o tat kalmadı. Siyaset forumunu kullanan biri olarak hem forumu hem de bizleri esir aldığını ve her şeyin tadını kaçırdığını söyleyebilirim. Keşke popüler konulardan TYT-AYT forumunun kalkması gibi Ülke ve Dünya Gündemi konuları da kalksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 6 Mayıs 2019; 18:5:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazer konuları-kafasına bim poşeti geçiren-400 madde
  • 2012 yılında misafir olarak takılıyordum,sonra üye oldum.
    Bim çılgınlığı vardı,eski troller bile fazla abartmadan kalite troll yaparlardı.

• Csb, yourock var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla 2009'da üye değildim. pc'de hata falan olunca forumun teknik yardım bölümüne bakıyordum sadece. konu dışına 2011-2012 döneminde takıldım. sonra hesap açtım ama o hesabım silindi gitti.
  • DonhanımNaber kullanıcısına yanıt
    Vayy nickini sevdiğim de gelmiş

• Her gün yeni bir şey öğrenirdim. Ama şimdi saçma sapan konular var. Tamam eskiden de vardı ama bu kadar abartılı değildi.
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt
    bi gözümüz hep buralarda
  • O zamanların Gereksiz bölümü bile şimdinin konu dışı+özel'ini döverdi. öyle modern zamanlardı bizim için hey gidi
  • Hey gidi günler heyy. İlk başta Knight Online forumu için girmiştim bu siteye sonra Konu Dışına geçmiştim. Arada ilk mesajlarıma bakıp bakıp gülüyorum, nostalji oluyor.
  • Bana sorarsanız, 2009-2013 dönemindeki kişiler koskoca bir hiçtir. 2009-2013 arasında madem o kadar iyi o kadar efsane ortam oluşturdunuz, bunu neden DH Forum haricinde başka bir platforma taşıyamadınız? Taşın altına elinizi koymak zor mu geldi yoksa. Ben de konuşurum, dilin kemiği klavyenin odunu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KeepOut

Hey gidi günler heyy. İlk başta Knight Online forumu için girmiştim bu siteye sonra Konu Dışına geçmiştim. Arada ilk mesajlarıma bakıp bakıp gülüyorum, nostalji oluyor.
    Knight online ayrı bir efsaneydi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Bana sorarsanız, 2009-2013 dönemindeki kişiler koskoca bir hiçtir. 2009-2013 arasında madem o kadar iyi o kadar efsane ortam oluşturdunuz, bunu neden DH Forum haricinde başka bir platforma taşıyamadınız? Taşın altına elinizi koymak zor mu geldi yoksa. Ben de konuşurum, dilin kemiği klavyenin odunu yok.
    Niye taşıyalım? Dh başlı başına büyük bir platformdu. Napsaydık facebookta grup açıp orda komikli fotolar mı paylaşsaydık.
  • Antares kullanıcısına yanıt
    Platform taşımaktan anladığın o muydu: Feyste grup açmak. Onu elinde tespih sallayan maganda da yapıyor. Ben başka birşeyden bahsediyordum: Açılan konuların 10, 20, 40 sayfadan sonra bir klikle silinip atılamadığı biraz daha özgür bir platformu kast ediyordum. Fakat sanırım 09-13 döneminin özgürlükler konusunda pek bir şikayeti yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.