Şimdi Ara

2008 model değişik focuslar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bunlar Ford un Amerika için ürettiği Focus lar. Sanırım sadece orda satılacak. Umarım Türkiye ye gelmez, keza tasarımları güncel Focus tan çok daha kötü.
  • bencede güzel değil ama bunlar gelirse şu anki focuslarda demode olur malesef
  • Dikkatli bakarsanız focus 1 e benzetmeye çalışmışlar. ne kadarda çalışlar becerememişler beğenmedim benim 2001 focusum daha güzel
  •  2008 model değişik focuslar

bu ne yaa megane II olmuş bu aynen
  • Bu olayı anlatmaktan açıklamaktan baygınlık geldi Focus II ler 2008 de KASA DEĞİŞTİRMİYOR resimdeki Focuslar arkadaşların dediği gibi amerkia için amerkada halen eski nesil Focus lar kullanılıyor
  • ben bişey demedim ki sadece megane a benzemiş dedim... 2008 de kasa değiştirmesi zaten saçma olurdu...daha makyajlanmadı bile...
  • azınızı hayra açın yeni aldık daha focusu :) kasa değişirse yanarız
  • yeni focusları ,bu resimleri gördükten sonra beğenmeye başladım !!!
  • yeni çıkacak olan 2008 mitsubishi lancer nasıl acaba resimlerini falan gördüm yabancı sitelerde ama ingilizcem olmadığı için yorumları okuyamadım...
    siz bir değerlendirirmisiniz acaba

özellike ses sistemi falan vurgulanıyor....
  • şimdi aynı sitede 2007 opel vecktrayı gördüm önü iğğrenç... yeni astraya benziyor kusucam ögghh

http://www.topspeed.com/cars/opel/index76.html

arabanın önünü birisi benzettimiş ıyyy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 4 Şubat 2007; 17:31:36 >
  • niye amerika için başka focus üretirlerki , varsa o kadar fazla enerjin tek bir focusa harca,, hayda...
    bende de başka yeni focus resimleri var , onlar hoş gerçekten ama, peki onlar hangi ülke için üretilmiş ki.
    resimleri koyacam ama zetec-s ile ilgili görüşler konubaşlığında koymuştum. merak eden ordan baksın. yoksa bulmuş bir foto her yere taşıyor olmayalım

bunlar amerika için de diğerlerini çözemedik daha sanırım
  • Hyundai accent sandım bir an yaa, çok berbat olmuş
  • bi sitede bu aracın güncel focus un (amerika da focus 1 kullanılmakta) facelift uygulanmış hali olduğu söyleniyodu da inanmamıştım,ama dikkatli bakınca gerçekten de focus1 in ciddi bir makyaja uğratılmış hali olduğu anlaşılıyor.güzelim focus1 ancak bu kadar kötüleştirilebilirdi herhalde.şu amerikalılar bu işi ne zaman öğrenicekler acaba...
  • Amerika focus 1 i baya makyajlayacak sanırım
    ama içininde ciddi bir makyaj geçireceğini düşünüyorum
    çünki teyp ve vites kutusunun yanı emanet gibi duruyordu
  • merhaba arkadaşlar,
    bir astra kullanıcısı olarak bir sitede aşağıdaki focus resimlerini gördüm ve vuruldum. acaip hoşuma gitti. 2009 yılında bu kasalar üretilecek diyordu.

gerçi ford kulübüne baktım ama bu resimlerden hiç görmedim. siz ne dersiniz? güzel değiller mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shnbrs -- 18 Şubat 2007; 18:15:36 >

• amerikada fordun niye bu kadar kötü olduğu sanırım bu tasarımlardan anlaşılıyor bence ford
    Avrupa tasarımlarını gerekli değişikleri yaparak amerakiya sürmeli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.