Şimdi Ara

2008 aboneliği hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2008 yılında d smart almıştım şu sözde ömür boyu garantili cihazlarından. Yaklaşık iki yıldır hiç kullanmadım cihazda pert zaten. En düşük paket olsa olur discovery, national olsun yeterli. Şimdi nasıl bir işlem yapmam lazım en uygun paketi almak ve cihaz değişimi için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sizi şimdiye kadar nasıl rahat bıraktılar anlamış değilim herhalde Cep numaranız değişmiş olmalı. Normalde bana ayda 1 full paket 1 yıllık aylık 16 Tlden teklif ediyorlar zaten o fiyat dip fiyat paket çıkarayım fiyat düşsün deseniz bile nafile.
    İsterseniz müşteri hizmetlerini arayıp 2008 abonesi olduğunuzu Hd uydu cihazına geçkmek istediğinizi belirtin. Aylık 16 Ylye teklif alanlar varmış bende o fiyattan geçmek istiyorum deyin büyük ihtimal bilgilerinizi teyit edip geçişinizi gerçekleştirirler.
    Şahsi fikrim zaten Dsmartta para edecek kanal pek kalmadı. Sinema, Dizi, Belgesel kanalları ve birkaç kıytırık spor kanalı var ücretsiz uydudan fazla olan bana göre zaten bu içerik 25 Tl maksimum eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.