Şimdi Ara

2007-2008 Şampiyonluğu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

Bu sezon başı Rijkaard lı olan demi herkese 3-5 atıp yollardık hey gidin.

Hey yavrum Galatasarayliyim diye gecinirsiniz

Nerden hatırlayayım takımda istikrar mı var ? Uefa kupasından beri kaç tane teknik direktör geldi gitti sayısını yılını mı takip edelim aradan 7-8 yıl geçmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Nerden hatırlayayım takımda istikrar mı var ? Uefa kupasından beri kaç tane teknik direktör geldi gitti sayısını yılını mı takip edelim aradan 7-8 yıl geçmiş.

Sampiyonluklari hatırla bari. Sanki adama 1905ten itibaren bütün maçları aklında tut dedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayhan'ın füzesi vardı Sivas'a. Çok güzel goldü harbiden.
    Cevat hocayla şampiyon olmuştuk vay be. Devam etse nasıl olur diye konuşulurdu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sampiyonluklari hatırla bari. Sanki adama 1905ten itibaren bütün maçları aklında tut dedik.

Feldkampa başlamış cevat hoca devam etmiş peşine skibbe gelmiş dizi gibi ? Zaten teknik direktörden ziyade hasan hakan falan idare ediyordu tamamı yerli ilk 11 ile sahaya çıkıyorduk zaten teknik direktörsüz şampiyonluk sayılır fetret dönemi misali maçları olayları hatırlamak mesele değilde 6 ayda bir hoca değişince artık umurda olmuyor yani sonunda düzen tuttu dedik yine başladı yani 10 sene sonra bi mancini dönemi vardıda sorsan ne zaman yine bilmem. Ama desen ki hajrovic gelmisti bilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Feldkampa başlamış cevat hoca devam etmiş peşine skibbe gelmiş dizi gibi ? Zaten teknik direktörden ziyade hasan hakan falan idare ediyordu tamamı yerli ilk 11 ile sahaya çıkıyorduk zaten teknik direktörsüz şampiyonluk sayılır fetret dönemi misali maçları olayları hatırlamak mesele değilde 6 ayda bir hoca değişince artık umurda olmuyor yani sonunda düzen tuttu dedik yine başladı yani 10 sene sonra bi mancini dönemi vardıda sorsan ne zaman yine bilmem. Ama desen ki hajrovic gelmisti bilirim

Skibbe 2008-2009 sezonu için gelmişti daha sonra kovuldu yerine Bülent Korkmaz geldi

• Balıkesirspor'un stadı Ali Sami Yen yanında Barnebou kalır.

• feldkamp ın gitmesi hocasız kalmamız tr kupasında fb nin ceyrek final oynayan kadrosuna karsi 11 Türkle cikmamiz sivas maci vs unutulmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kozvir

anladınız bundan sonra şampiyon olamayacağınızı geçmişteki şampiyonluklarla övünmeye mi başladınız

Siz 2006 ve 2008'de de gülüyordunuz böyle. Ummadık taş baş yardı sonra. :)

Fazla havalara girdiniz.
  • Ne hatırladığım sorusuna cevap ;

Ümit karanın topla dönüşü ve tavana vuruşu.

Tüm golleri tekrar izledim sadece bunu hatırlıyorum
  • O sezonun tüm maçlarını hatırlıyorum. Ve çok iyi top oynuyorduk, yani eldeki kadroyla en iyi şekilde oynuyorduk. Mehmet Topal, Barış Özbek, Serkan Çalık, Volkan Yaman, Emre Güngör gibi genç futbolcular fazlasıyla vardı. Ayhan' ın sakatlanmasıyla karalar bağlamıştık. Şimdikiler dalga geçiyor kendisiyle.
    Serkan Çalık hiç beklenmeyen yerden uzaktan vurup Trabzonspordan 3 puan almamızı sağlamıştı. Çok önemliydi o gol. Fenerbahçe' ye karşı Türkiye Kupasında kadıköyde çok iyi oynayıp 0-0 berabere kalmıştık Hakan Şükür öyle goller kaçırmıştıki saç baş kalmamıştı, Ali Sami Yen' de son dakikada Ümit' in attığı golle 2-1 yenip elemiştik. O kadroyla bariz üstünlük kurmuştuk genel anlamda.
    Lig içerisinde fener ne zaman puan kaybetse bizde kaybediyorduk, hele bi Kasımpaşa maçı vardıki akıllara zarar.

Ve tabi Hakan Balta' nın G.birliği Oftaş' a attığı o efsanevi gol.

• Doğduğumdan beri gördüğüm her şampiyonluğumuzun bende bir anısı vardır,bu şampiyonluğumuzda aklımda kalan en önemli şey Anakonda ve Şampiyonluk kutlamasında sahaya aslan getirtilmesiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozvir

anladınız bundan sonra şampiyon olamayacağınızı geçmişteki şampiyonluklarla övünmeye mi başladınız

Ehehehe zaa XD
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.