Şimdi Ara

2006 C-MAX GHIA temiz , kazasız araç arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2006 - 2007 FORD C-MAX GHIA araç arıyorum. Temiz ve kazasız/değişensiz olması önemlidir.

Otomatik şanzıman tercih sebebidir.

Not: En baştan belirtmekte fayda var. Yıl olarak 2004 ve altında modele sahip veya "Trend" donanım seviyesinde olan bir araç ARAMIYORUM!. Lütfen teklifte bulunmayınız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eppro -- 19 Kasım 2012; 13:11:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eppro

2006 - 2007 FORD C-MAX GHIA araç arıyorum. Temiz ve kazasız/değişensiz olması önemlidir.

Not: En baştan belirtmekte fayda var. Yıl olarak 2004 ve altında modele sahip veya "Trend" donanım seviyesinde olan bir araç ARAMIYORUM!. Lütfen teklifte bulunmayınız!

Benim size bu konuda bir tavsiyem olacak. Bu aracın otomatik vitesini almayın. Ford o yıllarda sıkıntı yaşadı bu dizel otomatik şanzımanlarda. Sorun çıkartma ihtimali yüksek diyorlar. Bence manuel vites tercih edin.

Zaten tüm firmalar dizel otomatik vitesleri yeni piyasaya sürmeye başladı, oradan pay biçebilirsiniz.

Tabi ki sorunsuz da olabilir.
  • 2006 model dizel C-max Ghia aracımızı satıyoruz. İlgilenirseniz özel mesaj ile iletişime geçebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eppro

2006 - 2007 FORD C-MAX GHIA araç arıyorum. Temiz ve kazasız/değişensiz olması önemlidir.

2004 model güvenlik paketli Cmax Ghia TDCI , kazası yok sadece arka çamurluklarda boyaz ve bir kapıda rutuşlu bir çiziği var, 83 binde 26.500 e aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tergener -- 30 Haziran 2013; 14:02:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.