Şimdi Ara

2006 astra 1.6 sedan comfort alıyorum 20000 e yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2006 model astra 1.6 sedan cofort spor paket çift airbağ,4 cam otomatik,çelik cant,cd calar vb özellikleri aracın iki adet hasarı vardı. biricisi kamyonete yandan sokak çıkışı sürtme nedeniyle sol ön çamuluk ve kaporta değişmiş. sağ taraf solda başka bir aracın dokundurmasıyla küçük çizkler nedeniye kısım kısım lokal boyalanmış. servise gösterdik yetmei özel servis ve kaportacıya baktrıdık. motorda ve arabanın yürürü güzel dediler yukarıda saygıklarımı söylediler. ama sorun yok dediler alınır dediler. bende kendim anladığım kadarıyla aracın fitillerine arkaya ve bakılacak tüm kısmlara baktım araba 60000 km olduğundan almaya karar verdim araca 20000 tl değer istediler.acıkcası arabaya içim ısındı. arabanın tüm kayıları ataköy opelde mevcut. orayada baktık. evrakları aldım. ne dersiniz.. aldım alacam gibi..

• içine sindiyse sorun yok.Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: G7*

içine sindiyse sorun yok.Hayırlı olsun

g7 merhaba evet aracta bazı parçalar yenilenmiş örnegin far orjinal takılmış kaputta ve yan çamurlukta ben baya gezdim sokakta çukura falan girdik ses ve sorun yoktu. ben binmek çin almak istiorum..ama aklım hala acaba fiyat olarak nasıl değermi gibi sorular var ama 2006 model böyle temize yok hasarları hariç araba ayaklı v temiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkadasahmet

quote:

Orijinalden alıntı: G7*

içine sindiyse sorun yok.Hayırlı olsun

g7 merhaba evet aracta bazı parçalar yenilenmiş örnegin far orjinal takılmış kaputta ve yan çamurlukta ben baya gezdim sokakta çukura falan girdik ses ve sorun yoktu. ben binmek çin almak istiorum..ama aklım hala acaba fiyat olarak nasıl değermi gibi sorular var ama 2006 model böyle temize yok hasarları hariç araba ayaklı v temiz.

Değişen demek arabanın sonu demek değildir.bilinçli alıyorsun ve binmek için alıyorsun üstelik modelli üstelik km az sayılır ve baktırmışsında kendinde testini yapmışsın bu durumda sadece içine sinmesi kalıyorki oda gerçekleşmiş olduğu için sorun yok.20 Bin çok komik araçlara istiyorlar biliyorsun 2.el piyasasını onun için dert edilecek bir durum söz konusu değil.birde arabayı almadan önce iyice bir yıkat ve içini bagajını her yerini kontrol et su alıyormu diye bak. birde imkanın varsa otobanda 160-180 km hıza anlık çıkmaya çalışırsan şasisinde bir anormallik olup olmadığını daha iyi anlayabilirsin

• teşekkürler yağmurda denedim ama yıkamadım. aracla hızlandım 180 de hafif bir titreme vardı ama bu normal gibime geldi. yoldanda kaynaklanabilir. birde aracı yaklaşık 300 km kadar kullandım arac hızlanma ve tork müthiş geldi motor 10 diyebilirim. sadece aklım parçalarda kaldı. çok teşekkür ederim içimi rahatlatıyorsunuz.
  • Rica ederim.Parçlara takılma al güle güle kullan diyorum.adam sıfır araba alıyor aynı gün kaza yapıyor yada teknik hata yüzünden servislerde sürünüyor buna benzer bir sürü şey insanın başına gelebilir ve her güzelinde bir kusuru olabilir.senin farkın bu aracı bilerek alıyor olman ve binicisin onun için içine sindiyse sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.