Şimdi Ara

2004 PASSAT 1.6 HANGİ LPG KİTİ TAKALIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR EN UYUMLU VE PERFORMANSLI HANGİ MARKA LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMİ TAVSİYE EDERSİNİZ? ARAÇ 04 PASSAT 1.6 TRENDLİNE.

TEŞEKKÜRLER.

• NASIL?

NEDEN CEVAP YOK?

BAŞLIK MI?

NEDİR YANİ?

YAHU SEVGİLİ ARKADAŞLAR BİZİ MAHRUM ETMEYİN KIYMETLİ GÖRÜŞLERİNİZDEN.

NERDESİNİZ CEVAP BEKLİYORUM.

YİNE DE TEŞEKKÜRLER.
  • fsi değilse ATİKER
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronin23

ARKADAŞLAR EN UYUMLU VE PERFORMANSLI HANGİ MARKA LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMİ TAVSİYE EDERSİNİZ? ARAÇ 04 PASSAT 1.6 TRENDLİNE.

TEŞEKKÜRLER.

Sevgili ronin,

İş güç derken forumları biraz ihmal ediyoruz kusura bakmayın :)
    Profilinizde il inizi göremediğim için size yönlendirme yapamadım.
    nerede yaşadığınızı yazarsanız size kefil olabileceğim bayii adreslerini verebilirim :)

Marka olarak
    TABİİKİ BRC

Parayı değil sorunsuzluğu tercih edenlerin markası.
  • quote:

ARKADAŞLAR EN UYUMLU VE PERFORMANSLI HANGİ MARKA LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMİ TAVSİYE EDERSİNİZ? ARAÇ 04 PASSAT 1.6 TRENDLİNE.

TEŞEKKÜRLER.

Uzun lafın kısası tabiki BRC
  • quote:

TEŞEKKÜRLER.

en iyi usta bu işi çözer marka çok önemli değil iyi bir ustaya gidin taktırın lpgnizi
  • brc yi sorunsuz kullanan çok insan tanıyorum tavsiyem bu yönde olacak
  • SELAMLAR,

ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR EDERİM.

1-FSİ DEĞİL SANIRIM. ATİKER HERKESİN BİLDİĞİ GİBİ 995 TL ARTI TAKSİT YAPIYORLAR.
    2-OSMANİYEDEYİZ. ATİKERİ SORMAYA GİTTİĞİMİZ YER BRC DE TAKIYORDU. USTA ŞEHRİN EN İYİLERİNDEN BİRİ OLARAK BİLİNİYOR. ATİKER SORUN ÇIKARMAZ DEDİ, BRC Yİ SİPARİŞ VERMEMİZ LAZIM DEDİ 1450 TL VE PEŞİN YADA TEK ÇEKİM.
    3-GENEL EĞİLİM BRC OLMUŞ. PEKİ ATİKER TAKTIRSAK SORUN YAŞARMIYIZ, YAŞARSAK NE GİBİ SORUNLAR?

HERKESE İYİ GÜNLER.
  • Tavsiyem BRC veya Zavolidir...
    Biz Jetta'ya Zavoli taktırdık ve performans kaybı olmadı... Usta da işini çok güzel yapmış sağolsun...
    BRCnin servis ağı Zavoli'ye göre daha az olduğu için Zavoli tercih etmiştik...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_31350671/tm.htm

linki incelersen en iyi marka denilen Prins bakın BMW yi ne hale getirmiş yada içeriğini okursanınz Passata neler yaptırmışlar.

Markadan ziyade ustanın montajı çok öenmli.en ii marka bile olsa yapılan yanlış montaj neler neler yaptırabiliyor.Atikerin fiyatı uygun.marka kararınıda siz verin...
  • Linki inceledim ve servis ağının yaygın olduğu bir kitte karar kıldığımın bir kez daha farkına vardım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.