Şimdi Ara

2004 CORSA 1.3 CDTİ'a HIZ SABİTLEYİCİ TAKTIRAN VAR MI ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumlarda okuduğum kadarıyla takılıyormuş sonucunu çıkardım hatta kimi arkadaşlar fiyat bile yazmışlar 162.50 ytl, 150 ytl kimi 200 ytl , Biraz önce servise (egem-izmir) telefon ettim corsa 1.3 cdti a hız sabitleyici takılmıyormuş. motor hız sabitleyici sinyal kolunu tanımıyormuş. zaten takılcak olsa COSMO larda standart olurdu gibi geliyor.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TAKTIRAN VAR MI ?

• kardeş ben istanbul opel odak ta 140 YTL ye taktırdım, ve çok memnunum.
    kesinlikle tavsiye ederim...
  • Cevapladığın için teşekkür ederim ama araban 1.3 cdti dizel olduğuna eminsin değilmi? çünkü izmir egem servis takılmıyor sinyal kolunu tanımıyor diye ısrar ediyor, astra 1.3 cdti beyni tanıyormuş, corsa 1.3 cdti tanımıyormuş ,, sanki astra windows xp kullanıyo sürücü yuklemeye gerek yok, corsa windows 98 kullanıyo ::::))) ilginç benzetme oldu ama....
  • 2 ay önce opel odak'ta 210 YTL ye taktırdım.Normalde olması gereken bir elektrik tesisatı eksiği olduğu için bu fiyatı verdim.150 YTL Cruse Control+60 YTL elektrik tesisatı için.Takılmıyor diye bir durum yok.Anladığım kadarıyla uğraşmak istemeyen böyle deyip sallıyor.Silecek kolunu cc'li olanla değişip bir program yükleniyor hepsi bu.
  • TEŞEKKÜRLER BU KONUYLA BİZZAT GİDİP İLGİLENECEĞİM SONUÇTA BEN TEKNİK KISIMDAN TELEFON İLE SORARAK BU BİLGİLERİ ALMIŞTIM.

CEVAPLARINIZ MORAL VERDİ ARKADAŞLAR. ÇÜNKÜ ARABAMDA OLMASINI İSTEDİĞİM DONANIMLARDAN BİRİ UZUNYOLDA RADARA GİRCEM DİYE GÖSTERGEYE BAKMAKTAN KURTULCAM :))))
  • Merak edenlere duyurulur, 2004 corsa 1.3 cdti enjoy s.p. arabama bugün itibarıyla hız sabitleyici(cruise control) taktırdım. İzmir EGEM OPEL servisinde sadece sinyal kolu değiştirildi, dizel modellerde debriyajda sensör oldugundan ayrıca tesisata gerek kalmadı yarım saatimizi aldı takmak. Yeni sinyal kolu beyine tanıtıldı olay bitti. Fiyat konusunu merak edenler varsa OPEL CLUP kart %25 indirimle beraber 105,60 YTL ye işi hallettim, bence bu fiyata bu özellik ucuz bile arkadaşlar. Gaziemirde oturuyorum ve otoban çevre yolunu sık kullanan (Bornova,Balçova.. vs.) biri olarak şimdiden kullanmaya başladım bile :)))
  • Konuyu hortlatacam ama 1.3 cdti 2004 dizel corsaya taktirmayi dusunuyorum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vergileri ne kadar ?
  • neyin vergisi hız sabitleyicinin mi :)
  • Taktiran yok heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 1.4 AT'ye takılır mı acaba arkadaşlar?
  • 2003 elegans corsam var aynı işlem arabama uygulanır mı bilen varmıdır arkadaş lar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.