Şimdi Ara

2004 corollama hız sabitleyicisi taktırabilir miyim??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2004 model corolla sol otomatik vites aracıma hız sabitleyici(cruise control) taktırabilir miyim?

• servise sorarsanız en doğru bilgiyi vereceklerdir...
  • Servise sorarsanız size en doğru bilgiyi vereceklerdir cevabını arayan biri neden forum sitesinde paylaşımlara katılsın? O zaman tüm sorulan sorulara bu cevap verilsin geçelim. Bence cevap vermiş olmak için her açılan konuya bir şeyler yazılmasını doğru bulmuyorum. Bu eleştiriyi yaptığım için doğruyu bil ama her zaman dile getirme belki dost kazanırsın ilkesini çiğnediğimden ötürü anlayışınıza sığınıyorum.
    Herneyse cruze kontrol bilgi işlem tabanlı çalışan son model hemen hemen her araca dışarıda ki herhangi bir elektrikçide bile uygulanabilir hale gelmektedir. Park sensörü gibi.... Ancak uygulamalar daha yeni olduğu için oluşabilecek aksaklıkların giderilmesi için biraz beklemekde yarar vardır diye düşünüyorum. Örneğin park sensörlerinin boyanabileceğini denem yanılma ile 3-5 ayda öğrenmişlerdi.
    Siz yine de yetkili servise de sorun tabi ki:)
  • 2005 Corolla için yetkili servise sorulmuştur. Bu kasalara Cruise Control takılamamaktadır. Çünkü gerekli donanımı içermiyorlarmış, yalnızca yazılım yüklemek yeterli değil.
  • 2004 corolla sol otomatik vites için servise sordum, servis toyota yedek parça bölümüne aktardı, böyle bir parçayı temin etmiyormuş, o yüzden serviste taktırılamıyor arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.