Şimdi Ara

2003 xr ye yeni nesil stop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Peugeot >> 2003 xr ye yeni nesil stop
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    525 Mesaj
    Arkadaşlar aracımın sağ stop ünitesinde sıkıntım var devamlı ampul kesiyor. Soketi de erimiş o nedenle frene bastığımda teyp ekranı titriyor bi sıkıntı olacak diye korkuyorum o nedenle stoplarımı değiştirmeye karar verdim yetkili servise sordum uyar dediler acaba benim gibi yapan arkadaşlar vamıdır onu merak ediyorum resim koyabilirseniz çok sevinirim.. birde fiyatı hala 166 lira servislerde acaba daha ucuza bulabileceğim bi yer varmı bursada, tşk ler herkese... hoşçakalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail0307 -- 14 Aralık 2011; 0:59:00 >

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ismail0307

Arkadaşlar aracımın sağ stop ünitesinde sıkıntım var devamlı ampul kesiyor. Soketi de erimiş o nedenle frene bastığımda teyp ekranı titriyor bi sıkıntı olacak diye korkuyorum o nedenle stoplarımı değiştirmeye karar verdim yetkili servise sordum uyar dediler acaba benim gibi yapan arkadaşlar vamıdır onu merak ediyorum resim koyabilirseniz çok sevinirim.. birde fiyatı hala 166 lira servislerde acaba daha ucuza bulabileceğim bi yer varmı bursada, tşk ler herkese... hoşçakalın

arkadaşlar bugün taktırdım stopları uygun zamanda resimleri koyacağım en son seriyi taktılar diğeri uymamış... herkese iyi geceler
    |
    |
    Resimleri bekliyorum... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: aRm

Resimleri bekliyorum... :)

İşte resimler

|
    |
    Çok hoş olmuş, iyi günlerde kullanın...
    |

• Yarbay
    3752 Mesaj
    Aracınızın rengi 307'ye en çok yakışan renk bence, stoplar da canlı kırmızı rengiyle daha bir güzellik katmış aracınıza.

Orijinalden alıntı: aRm

Aracınızın rengi 307'ye en çok yakışan renk bence, stoplar da canlı kırmızı rengiyle daha bir güzellik katmış aracınıza.

çok teşekkür ediyorum, gerçi kirli şuan yıkatamadım :) yıkanınca daha da güzel duracak... hoşçakalın
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.